Mladý ječmen
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=818f2316389e07ff60697fa38b9162daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:00 pm    Předmět: Mladý ječmen Citovat

Máte někdo zkušenosti se zázrakem jménem mladý ječmen? Zatím jsem o tom jen četla, ale neznám nikoho, kdo by to opravdu vyzkoušel. Podle různých informací to pomůže snad úplně na všechno, ale to se mi právě moc nezdá, na zázraky už nějakou dobu nevěřím Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Danuško, věř, mě o mladém ječmeni informuje kamarádka, ta ho bere pravidelně, má teda Crohnovu nemoc Sad ale všimla si aspoň toho, že se ji nádherně zpevnily nehty..nemůže si to vynachválit..já to teda neberu, pač bych žila už jen o kůrce chleba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

No je teda fakt, že je to hrozně drahé, ale zase jsem slyšela, že to pomáhá fakt úplně na všechno včetně neplodnosti a nepravidelného cyklu, ale to už mi právě připadá moc pohádkové.
A taky mi není jasné, jak může někde stát 100 g 500 Kč a jinde 180 g skoro 3000 Kč. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Tou cenou si připlatíš za kvalitu...a pomáhá to určitě..aspoň z doslechu od známých lidí...já váhám právě kvůli té ceně...dobrá značka je green ways Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Nojo, ta green ways je ale asi nejdražší. No ale asi se to na té kvalitě projeví. Opravdu o tom začínám uvažovat, jen nevím, kde splašit ty peníze.
V každém případě ti děkuju za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

Až budu mít víc info, tak ti to sem napíšu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

ono se to dá prý celekm úspěšně pěstovat doma, třeba v klíčících miskách, pak to nevyjde tak draho, ale zase tam musí být prvotní investice do tech misek a hlavně do odšťavňovače na listovou zeleninu a byliny... přemýšlela jsem o tom, že bych to zkusila, ale zatím jsemnenašla odvahu Smile a k těm účinkům - taky neznám nikoho, kdo by to za ty peníze bral Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Nějaké info zde, možná je ta stránka malinko přehnaná...tak kamarádčiny zkušenosti: pomáhá to při cukrovce (udržovat hladinu cukru v krvi), na astma, na roztroušenou sklerózu, kloubní onemocnění apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

A já jednoho znám - můj spolužák, kupuje si ječmen od firmy Green Ways. A je spokojený. Dříve býval často nemocný, angíny, katary horních cest dýchacích, poté co začal pravidelně pít nápoj z ječmene už je na tom mnohem lépe... Já jsem jeden čas o koupi taky uvažovala, nakonec jsem si pořídila chlorellu, ale časem bych chtěla kusit i ten ječmen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

taky znam par lidi, kteri ho zacali brat(ten od green way) a vsichni pusobi mnohem svezeji, ajkoby jim to dodavalo energii Shocked maminka si ho taky poridila, ale nebrala ho pravidelne. ale je pravda, ze tou dobou zhubla, asi to tedy pomaha na odvodneni, protoze nemela zadny tuk, ale mela na nohou plno zadrzeny vody a taky vypada lepe a pokud sezenes nekoho, kdo to prodava a je tvuj znamy, tak je to nejak vyhodnejsi koupe, no ale stejne nevim, ta cena. jak tu nekdo psal o tom odstavnovaci, tak ja zase zacala touzit po necem, co dela rostlinny mliko a to je taky fura penez Rolling Eyes kdyz si to spocitam, porad vyjde levneji delat to mliko sama, ale na ty pocatecni investice hnedtak nikdo nema Embarassed
ale nevim, jestli to ma vliv na vlasy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.