zvěrolékař odmítl ošetřit psa
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a2dfaaab8c103b07d67e08adfcc059fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Veterinární zákon:

§ 61, odst. 1 c) Soukromý veterinární lékař je povinnen poskytovat zvířatům první pomoc a zajišťovat jim podle potřeby další odbornou péči

§ 62 odst. 1) Soukromý veterinární lékař může odmítnout provedení odborného veterinárního úkonu, pokud k němu není povinen podle právních předpisů nebo smlouvy. Odmítnout poskytnutí první pomoci však může jen z důvodu ohrožení svého zdraví, kterému nelze účinně předcházet nebo bránit.

Sarah, dík za info, mi se to hned nezdálo, že by to u těch veterinářů bylo jen tak.
No ale koneckonců, ony se celkově ty zákony na ochranu zířat moc neplní. Akorát u veta je to o to smutnější, že si takové povolání sám vybral:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
sarahpentium napsal:
Veterinární zákon:

§ 61, odst. 1 c) Soukromý veterinární lékař je povinnen poskytovat zvířatům první pomoc a zajišťovat jim podle potřeby další odbornou péči

§ 62 odst. 1) Soukromý veterinární lékař může odmítnout provedení odborného veterinárního úkonu, pokud k němu není povinen podle právních předpisů nebo smlouvy. Odmítnout poskytnutí první pomoci však může jen z důvodu ohrožení svého zdraví, kterému nelze účinně předcházet nebo bránit.

Sarah, dík za info, mi se to hned nezdálo, že by to u těch veterinářů bylo jen tak.
No ale koneckonců, ony se celkově ty zákony na ochranu zířat moc neplní. Akorát u veta je to o to smutnější, že si takové povolání sám vybral:(


Jojo, máš pravdu, v téhle branži" se zákony obecně moc nedodržují. A pěkně mě to taky štve, to teda jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 12:49 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

sarahpentium napsal:
Milovník napsal:
Děkuji za reakce. O ně jsem přece stála...


Ale proč to plést na fórum o uhynulém psovi, když to má vlastní blog... Pokud nejsou reakce tam, nebude moc produktivní vynucovat si je tady, nic ve zlým...


Máš pravdu. Jen jsem od toho čekala více. Třeba diskusi na téma, zda má být někdo takový vyloučen ze studia, nebo ne... Ale už to nechci znovu otvírat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.