Slavite Valentyna?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e06dc0d88103f9007415996148d3f20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Slavite nebo jinak resite Valentyna?
Ano, davame si darky
10%
 10%  [ 7 ]
Ano, ale nic si nedavame
4%
 4%  [ 3 ]
Neslavime, ale nevadi nam
32%
 32%  [ 21 ]
Neslavime a Valentyna nemusime
52%
 52%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:43 am    Předmět: Slavite Valentyna? Citovat

Ja (my) tedy ne. Obzvlast ve verzi, ve ktere k nam Valentyn ze zahranici dorazil, mi to prijde jako dalsi marketingova akce, jak zvysit trzby. Navic to u nas nema zadnou tradici... v USA jsem to behem sveho xleteho pobytu tam zazil jako svatek, kdy predevsim nezadani si posilaji tajna pranicka o tom, ze se milujou. S nejakym konzumem ten puvodni zamer nemel co do cineni. Nase lokalni verze mi pak prijde uz uplne prastena.

Jestli nekoho miluju, tak mu to reknu kdy ja chci a jak ja chci, a ne na povel nakupnich stredisek, sakra.

(tolik tedy muj vylev, pardoon Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Hm, tvůj výlev byla druhá zpráva (ahoj, adél Twisted Evil ) o tomhle svátku dnes, už se mi ho skoro dařilo ignorovat... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

My neslavíme - v podstate mám na Valentína podobný názor ako Aha - ale dnes ráno sme ho neplánovane oslávili, ehm Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

taky souhlasím s Aha ... je to s prominutím (nebo i bez?) blbost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

Neslavime, nepotrebujeme Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:21 am    Předmět: Re: Slavite Valentyna? Citovat

Aha napsal:
Ja (my) tedy ne. Obzvlast ve verzi, ve ktere k nam Valentyn ze zahranici dorazil, mi to prijde jako dalsi marketingova akce, jak zvysit trzby. Navic to u nas nema zadnou tradici... v USA jsem to behem sveho xleteho pobytu tam zazil jako svatek, kdy predevsim nezadani si posilaji tajna pranicka o tom, ze se milujou. S nejakym konzumem ten puvodni zamer nemel co do cineni. Nase lokalni verze mi pak prijde uz uplne prastena.

Jestli nekoho miluju, tak mu to reknu kdy ja chci a jak ja chci, a ne na povel nakupnich stredisek, sakra.

(tolik tedy muj vylev, pardoon Smile)

Pod to se podepisuju.
Ten svátek je taaak stupidníííí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 10:26 am    Předmět: Re: Slavite Valentyna? Citovat

Neslavím, nelíbí, nemusím...a just nepoletím 13.ho večer někam do Tesca nebo Hypernovy, abych vykoupila poslední srdíčkové bonboniéry, či jiné pluhatstvo.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil grrrrrrr Rolling Eyes

Přáníčka ještě možná, ale ukažte mi nějaké, co není kýč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Hm, tvůj výlev byla druhá zpráva (ahoj, adél Twisted Evil ) o tomhle svátku dnes, už se mi ho skoro dařilo ignorovat... Sad


Jéžiš, tak párdon.
Mě se taky příčí všechny ty přeplácaný srdíčka, přáníčka, všechno červenorudý, ale když přijdu domů a mám na stole nebo na posteli růži nebo něco vkusného, je to víc než hezký a nevidim na tom vůbec nic špatného. Twisted Evil
Sama nekupuju všechny ty přeplácaninky, když něco, tak určitě cosi, co udělá radost....
A Valentýna bych asi neměla ráda nebo vysloveně nemusela, když by mi někdo milovaný ublížil, byla bych sama, nebo mi někdo umřel. Možná by mi to spíš víc přišlo líto....
Toš tak. Nevidim na něm pro mě nic špatnýho Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

A Valentýna bych asi neměla ráda nebo vysloveně nemusela, když by mi někdo milovaný ublížil, byla bych sama, nebo mi někdo umřel. Možná by mi to spíš víc přišlo líto....


Toz tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

a proc valentyn? Shocked
Vzdyt svatek lasky je kazdy den Very Happy A kdyz uz nejaky urcity den navic,tak jakykoli kveten,kdyz vse zari a kvete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.