Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50ed89056f2aa8b49a33449eae092756Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Benzi
0-7
0-7


Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 7:03 am    Předmět: šediny Citovat

Musím se taky připojit se svou zkušeností. Mám silně prošedivělé, dříve barvené vlasy. Dva měsíce od posledního barvení jsem zkusila použít hennecolor přeliv kaštan. Nechala jsem jej na hlavě 3 hod. Trochu na šediny chytil, ale hrozně rychle se vymyl. Po dalších dvou měsících jsem našla odvahu použít už přímo henu - opět hennecolor kaštan.

Nechala jsem ji na hlavě 5 hodin, moc nechytla. Zkusila jsem to znovu po třech týdnech. Tentokrát jsem smíchala podle jednoho návodu tady někde na foru po lžíci kaštan, mahagon, černou (netušila jsem, že se na šedivé vlasy nesmí dávat).Nechala jsem to přes noc. Výsledek už je mnohem zajímavější. Jsem docela stejnoměrně rezavá.

Vlasy se prý napijí heny až tak po třetím barvení - tak jsem zvědavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavý výsledek Very Happy Nechceš nám to vyfotit? Jinak vítej u nás a hodně trpělivosti s hennovými experimenty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benzi
0-7
0-7


Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 2:14 pm    Předmět: hena a šediny Citovat

Bohužel, nemám digitál. Na mých krátkých vlasech (vloudil se vám sem někdo z "druhé strany"), by to ani nevyniklo. Čekám, jestli to ještě zoxiduje a ztmavne. Zatím jsem prostě tmavě zrzavá. Představovala bych si vlasy ještě tmavší, na fotkách vypadají ty dlouhé, henované vlasy nádherně! Tak takového krásného výsledku jsem nedosáhla, jde mi mnohem víc o zkvalitnění poškozených, slabých a řídnoucích vlasů. Ale také čekám, že vlasy důkladně nasají henu až potřetí. Pak bych mohla dojít k nějakému slušnějšímu výsledku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Že se na šediny nemá dávat černá slyším poprvé Shocked Dokonce jsem to zkoušela na švagrové a chytlo to černě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že u tý černý je to myšleno tak, že by se nemělo dávat čistý indigo, že by to mohlo chytnout modře. Jinak by hennování mělo být OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

Ale Benzi to chytlo do zrzava - spíš tam té černé bylo naopak málo a tu zrzavou udělal mahagon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 10:51 pm    Předmět: Citovat

Jo, to s tebou souhlasím, tam to toho indiga chce víc, já psala spíš obecně k tomu, proč se někde píše, že se šediny nemají hennovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benzi
0-7
0-7


Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 6:54 am    Předmět: hena a šediny Citovat

Myslíte, že kdybych vynechala ten mahagon a dala jen kaštan a černou, výsledek by byl tmavá hnědá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Benzi, nikdy jsem to sama na sobě neozkoušela (já jdu v henně spíš po co nejčervenějších odstínech), takže s jistotou to tvrdit nemůžu, ale podle toho, co jsem kde přečetla, by to rozhodně mělo mít k tmavohnědý blíž, než ta varianta s mahagonem. Takže držím palce při dalším hennovém experimentu! Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benzi
0-7
0-7


Založen: 15.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 1:48 pm    Předmět: hena a šediny Citovat

Kdesi jsem našla informaci, že právě tato kombinace dává pisatelce už dlouho krásný, tmavý kaštan. Záleží ale samozřejmě na původních vlasech... Jsem zvědavá, jak to vyjde napotřetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.