*** našli jste chyby ??? Pište sem ***
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4905f9de98a7ebd4fea98a6af74abaf4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 10:12 pm    Předmět: *** našli jste chyby ??? Pište sem *** Citovat

Vítejte zpět. Opravili jsme spoustu chyb, zejména padání serveru.

pište, kde je špatně čeština, na pár místech to pořád není OK.

A hlavně pište, pokud bude server nedostupný -- tato chyba by se již neměla zobrazit, takže určitě potřebujeme slyšet, pokud se stane.

Prosim piste jen chybu, kterou dosud nikdo nepopsal a nepotvrzujte, ze danou chybu vidite take - toto vlakno je pro nas hlavnim zdrojem informaci a potrebujeme, aby bylo snadno citelne. Diky.

Díky

Aha + HonzaG


Naposledy upravil Aha Admin dne ne únor 08, 2009 6:41 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 12:46 am    Předmět: Citovat

Kdyz odesilame zpravu z verejneho profilu, napoprve se objevi popup "Vas cas sezeni vyprsel". Napodruhe to uz odeslat lze. Toto se objevovalo i drive, ale mene casto..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

Musím se přihlašovat dvakrát a neoznačuje mi to barevně nepřečtené příspěvky (jak v Opeře doma, tak v MS Exploredu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

v bazoši se nechytá odkaz na pravidla.... nevím, jestli to tu už někde neni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Já nemám v seznamu lidí v poště Danielu Shocked Nevím, jestli se to týká i jiných lidí, zatím jsem narazila jen na ni. Není v tom seznamu členů a když jsem si dala naimportovat do adresbooku kamarády, tak tam taky nebyla, i když ji mezi kamarády mám.
Jo a teď koukám, že to platí i pro Niku, takže první dvě moderátorky mi z toho vypadly. Ostatní moderátorky tam jsou, admin taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 7:27 am    Předmět: Citovat

mna tak isto odhlasuje len tak, ked sa mu zachce, pouzivam firefox, prestali mi chodit maily ako kedysi k sledovanym temam, uz mi nechodia ziadne, a ked posielam komentar do niecieho profilu tak sa tvari ako odoslany, ale nie je tam vobec zobrazeny. Inak v pohode
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:16 am    Předmět: Citovat

Mám problém, když se přihlásím na stránky, tak se mi objeví stránky s tím, že jsi již přihlášený, neb jsem se odhlašoval, pak si kliknu třeba na fórum a jsem na stránkách , asi nové provedení, ale s tím, že se musím přihlásit, což je v pořádku... takže se ja jedny stránky dostávám na dvakráte... Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Takze jsem diky Ilonine pomoci prisel na tu chybu:

Kdyz se prihlasite a NEZATRHNETE "zapamatovat prihlaseni" a jdete hned do fora, musite se pak prihlasit podruhe. Veskere nove prispevky ve foru se tim padem oznaci jako stare.

Tato chybka potrva spravit, takze ji zatim necham jen takto pojmenovanou, zatrhujte zapamatovat prihlaseni - pokud se na konci sezeni odhlasite tlacitkem Odhlaseni tak se nikdo do vaseho uctu nedostane, i pokud jste na sdilenem PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Technicka - dela jeste nekomu, nebo jenom me, ze kdyz vlozim do sveho prispevku smajliky, zobrazuji se mi jenom takhle - :whistle:, taktez u prispevku jinych clenu (ale tech je pomalu).

A nejsu videt v seznamu, ani zelene, ani nijak jinak Crying or Very sad Evil or Very Mad

Morgan, mi to dělalo taky, musíš odškrtnout to políčko Disable Smileys Idea V té staré verzi bylo nezaškrtnuté, stejně jako Disable HTML a BBCode. Teď ho mám zaškrtnuté a musím si to odškrtnout, aby fungovaly smajlíky nebo třeba citace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

mám problém s přihlášením a odhlášením, 1. přihlásím se většinou až napodruhé, ... 2. odhlašuji se, přijde hláška, že odhlášení proběho, sklopím notes, pak se někdy později zase chci přihlásit, ale na stránce jsem přihlášena...je to ok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.