Vegetariánství apod.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 137, 138, 139  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6caa0326fe2827b4a6e51487447db9bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:16 pm    Předmět: Vegetariánství apod. Citovat

Sirael napsal:

Pořád si říkám, že bych se měla na nemasařský režim vrátit, ale jednak jsem si na maso už hodně zvykla, navíc můj drahý je extrémní masožrout, tak by to nešlo tak jednoduše jako kdysi....


Kurna, tak to by te tedy mel asi podporit, jestli to ma takove zajimave vedlejsi efekty Twisted Evil Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!


Naposledy upravil Aha Admin dne čt březen 06, 2008 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Pořád si říkám, že bych se měla na nemasařský režim vrátit, ale jednak jsem si na maso už hodně zvykla, navíc můj drahý je extrémní masožrout, tak by to nešlo tak jednoduše jako kdysi....


Jj, to znám... Nejenže jsem nikdy neměla za přítele vegetariána,ale samé extrémní masožravce (což mě jako vegetariánku děsně štve), ale nikdy (nebo spíš minimálně) jsem ani chlapa vegetariána nepotkala... Nevím,čím to je... Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Asi jich je málo... já znám pár holek vegetariánek, ale kluka snad jenom jednoho, a ten už možná začal maso znovu jíst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Sirael napsal:
Pořád si říkám, že bych se měla na nemasařský režim vrátit, ale jednak jsem si na maso už hodně zvykla, navíc můj drahý je extrémní masožrout, tak by to nešlo tak jednoduše jako kdysi....


Jj, to znám... Nejenže jsem nikdy neměla za přítele vegetariána,ale samé extrémní masožravce (což mě jako vegetariánku děsně štve), ale nikdy (nebo spíš minimálně) jsem ani chlapa vegetariána nepotkala... Nevím,čím to je... Confused Very Happy


Já jsem právě ty 3 roky byla s vegetariánem a bylo to v tomhle ohledu super. když je i chlap nemasožravý, celkově se jinak vaří, chodí do vegoušských restaurací a tak...
Ono je to jiné už jen z toho důvodu, že pokud člověk nejí maso, celkově se zostří chutě a člověk mnohem lépe vnímá všechny chuťové nuance např. u zeleniny nebo luštěnin, kde je masožrout nerozpozná. Takže člověka uspokojí i úplně jednoduchá jídla, která jsou pro masožrouta "bez chuti a zápachu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Určitě, štve mě, když si partner dělá masové jídlo, tak mě prostě smrdí a naopak jemu se dělá špatně z mých jídel, dříve to i komentoval, teď už naštěstí ne. Tohle je fakt problém, on vegetarián nebude a já maso jíst nezačnu. Člověk by řekl, že je to prkotina, ale někdy to dokáže znepříjemnit život Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Člověk by řekl, že je to prkotina, ale někdy to dokáže znepříjemnit život Wink


On je problém i v tom, že se někdy snažím si milého skrze jídlo naklonit Wink a on je natolik masově rozežraný, že bych i sebelepší indickou pochoutkou bez masa nedocílila ničeho... Prostě to neocení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

Přesně, to znám, i tu klasickou otázku: "A kde je maso?" Twisted Evil Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

a s tym vegetarianstvom... ja som chcela byt vegetarianka a aj som bola skoro 2 roky, ale nakolko som ta 0 tak mi to fakt vobec nesadlo, snazila som sa jest vela soje a strukovin, obilnin a to je presne to, co mi skodi...Sad tak sa mi strasne pokazilo travenie, ze teraz den, ked nezjem ani kusok masa je fakt vynimka. takze holky ak mate chlapa 0kaca, nerobte ho vegosom, bo zle dopadne.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

Hmm, můj přítel asi nulka nebude Very Happy ne že by maso nejedl, ale je schopný bez něj vydržet, a jíst se mnou bezmasá jídla, do vegetariánských restaurací taky chodíme celkem často.
Spíš mě štvou reakce okolí - on přítel v poslední době dost zhubl, protože přestal chodit do posilovny, a všichni se ho ptají: "jíte vy vůbec maso?" Jako by maso byla jediné potravina, po které se přibírá. Evil or Very Mad A my přitom maso jíme, ale jen občas, třeba jednou dvakrát týdně, ani jednomu nám to nechybí a jsme spokojení, tak nechápu kde ten mýtus "maso je nutnou podmínkou zdravého stravování" vzniká. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

ono sa da vsetko nejak podlozit, ked som si zistovala o vegetarianstve, vsade o nom bolo len to naj... no a kamosky mam vegetarinaky a niektorym sadlo, inym nie. zalezi to, ci si sacharidova a ci bielkovinova skupina. ja, ked som maso nejedla, pribrala som (ale mozno kvoly antikoncepcii, neviem)
napriklad aj kava.. niekomu nerobi nic, ba prospieva a niekomu robi zle na zaludok (a potom aj iinde v tele).. to zas zalezi od kyseliny v zaludku a to tiez suvisi s krvnou skupinou. ludia vsetko moc zovseobecnuju. niektori povedia, ze kava nie, ini, ze ano, ze ma vela antioxidantov.
kazdy je iny, tak ako to tu vidite/me na vlasoch, tak to funguje aj zvnutra a co je pre jedneho, to nemusi byt pre druheho
dobre je, ze tie chute sa vacsinou tak vyvinu, aby chceli to co telo pyta Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 137, 138, 139  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.