ßkarotenové tabletky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c75a57a6d0b0680fb925839db2b02ad8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:52 pm    Předmět: ßkarotenové tabletky Citovat

máte zkušenost s ßkarotenem? (nikde sem tu o tom nic, nenašla (a moc sem nehledala, přiznávám) tak zakládám toto)
která značka je nejlepší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

loni jsem první rok jedla ßkaroten od maxiVITA nebo jak se ta firma jmenuje, prodávají je i v plusu a tak, a musim říct, že takhle dobře jsem se ještě nikdy neopalovala...
teda ono to >takhle dobře< je hodně relativní a nadnesenej výraz, vzhledem k tomu, že jsem blondýnka původem, takže co léto a co sluníčko, to spálení, rudá kůže, trochu to zhnědne, ale jak černoch nebudu asi nikdy, leda žít někde v italii. ale loni, fakt sem poznala rozdíl... rychleji to hnědlo, sice sem se samozřejmě spálila, to jinak ani nedovedu, ale vůbec se to nesloupalo, a opravdu to buď přešlo do relativně hnědý nebo se to moc nezměnilo, ale prostě důležitý je, že se to nesloupalo.
teď sem si v dm koupila právě i další tobolky, ty od té německé firmy, tak sem zvědavá, jestli bude fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
loni jsem první rok jedla ßkaroten od maxiVITA nebo jak se ta firma jmenuje, prodávají je i v plusu a tak, a musim říct, že takhle dobře jsem se ještě nikdy neopalovala...
teda ono to >takhle dobře< je hodně relativní a nadnesenej výraz, vzhledem k tomu, že jsem blondýnka původem, takže co léto a co sluníčko, to spálení, rudá kůže, trochu to zhnědne, ale jak černoch nebudu asi nikdy, leda žít někde v italii. ale loni, fakt sem poznala rozdíl... rychleji to hnědlo, sice sem se samozřejmě spálila, to jinak ani nedovedu, ale vůbec se to nesloupalo, a opravdu to buď přešlo do relativně hnědý nebo se to moc nezměnilo, ale prostě důležitý je, že se to nesloupalo.
teď sem si v dm koupila právě i další tobolky, ty od té německé firmy, tak sem zvědavá, jestli bude fungovat.


Já beru každý rok beta karoten v předjaří(už jsem zase začla) někde jsem četla, že to pleť připraví na sluneční paprsky a zatím jsem spokojená, mám hezkou barvičku už před létem a v létě se nespálím a vydrží opálení déle. Momentálně ho mám od walmarku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tak já začínám s pravidelným užíváním beta karotenu už druhý rok a musím říct že jsem hodně spokojená. Rychleji se opaluju a pleť se tak snadno nespálí, krom toho vypadá neporušeně, "mladě". Ale tento rok k beta k. přiberu i další antioxidanty jako selen, kys.lipoovou, zinek a vit.E. Pak rozhodně napíšu jestli to mělo větší účinek. Já se poslední dobou hodně bojím rakoviny kůže takže se k tomu vyzbrojím i lipozomálním krémem s vysokým faktorem z lékárny. O opálení mi už moc nejde-asi jsem konečně dospěla či co a záleží mi více na zdraví Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

ja bkaroten zobupravidelne pres leto(mam to nejak zafixovane z detstvi). a vite o tom, ze u kuraku zpusobuje konzumace bkarotenu mnohonasobne vyssi riziko rakoviny plic nez u nekuraku? takze kuraci bacha na to Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.