Syrovátka
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0f72a4adfaf84225bca660e4c5074a26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:10 pm    Předmět: Syrovátka Citovat

Tak by mě zajímal váš názor na syrovátku.Přečetla jsem si na internetu na co všechno je dobrá a ráda bych věděla,jestli vám chutná,jestli vám pomáhá na obličej a podobně.Strašně se těším až si jí po velikonocích koupím nemůžu ani dospat:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:18 pm    Předmět: Re: Syrovátka Citovat

Denynka napsal:
Tak by mě zajímal váš názor na syrovátku.Přečetla jsem si na internetu na co všechno je dobrá a ráda bych věděla,jestli vám chutná,jestli vám pomáhá na obličej a podobně.Strašně se těším až si jí po velikonocích koupím nemůžu ani dospat:D

Pokud máš ráda mléko, bude Ti chutnat, pokud jsi na tom jako já a mléko nenávidíš (naivně jsem si myslela, že bude chutnat jinak Laughing), po prvním vnitřním užití ji využiješ leda na koupele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Denynko, tak já mám syrovátku moc ráda, je taková příjemně slaďoučká, mňam. Dělám si ji většinou spíš silnější, tj. víc syrovátky a míň vody než píšou v návodu, takže je dost sladká a husťoučká Embarassed Ale já obecně miluju mléčné výrobky, nevím jestli by chutnala i někomu kdo nesnese mléko nebo tak. Lákají mě i ty ochucené bio-syrovátky, ale jsou dost drahé, zatím jsem se ke koupi nedostala.
A masku na pleť jsem si z ní nikdy nedělala ani jsem ji nepila nějak dlouhodoběji cíleně abych viděla pozitivní výsledky... prostě mi jen chutná. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

je dobrá a nasládlá Wink pochutnáš si...myslím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

a vyskúšaj aj masku na pleť - urobíš si z toho takú hustejšiu kašičku a tú napatláš na tvár a počkáš, kým uschne.. potom zmyješ. pleť krásne vyhladí a rozžiari.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

Děkuju moc za odpovědi...mléko mi moc chutná ale piju ho málo protože není moc zdravé Embarassed A zkoušel si z toho někdo udělat třeba zábal na zjemění pokožky třeba na bříšku nebo tak?Dočetla jsem se že vyhlazuje pokožku a je dobrá i na celulitidu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Denynko, sama syrovátku používám jak na pití tak ve formě masek. Poprvé jsem ji zkoušela tak před 2 lety, kdy jsem se dočetla, že by mi mohla pomoci s akné. Bohužel jsem k ní získala neskutečný odpor, šíleně mi smrděla a ta chuť děs. Rolling Eyes Ani nevím jak se to stalo, nedávno jsem jí dala druhou šanci a světě div se zachutnala mi, dokonce mi ani tak nepáchla. Pila jsem ji pravidelně 3x denně (i víc) tak 2 měsíce, hrozně jsem se jí přepila Laughing , teď si udělám hrnek jen občas. Efekt - nepozorovala jsem nic konkrétního - pleť pořád stejná.., jen jsem měla dobrý pocit, že je to zdravé a něco pro sebe dělám.
Maska je vynikající, smíchám tak lžíci dvě syrovátky s trochou vody a kvasnic (ne moc dobře se mi odhaduje množství většinou to mám moc řídké). Mělo by to po čase bělit pleť - flíčky, dobré na akné, krásně zjemní a vyhladí pleť. Určitě zkus. I na tělo jako maska bezva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Mauell - bělí pleť říkáš? tak to zní hodně zajímavě, to jsem nevěděla, netušíš po jaké době používání? předpokládám, že v podobě masek, to bych totiž nutně potřebovala, mám místy takové bleee fleky, které by stálo za to vysyrovavátkovat Laughing ...
Taky to občas piju, ale jenom na chuť nějaký extra efekt jsem nezaznamenala, ale můj milý to kdysi pil pro očistu těla a děsně zhubl, i když normáně jedl, jenomže on je taková ta žížalka, takže byl ještě manší žížalka, ach jo, to má někdo život Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Syrovátku používám jako zkrášlovadlo, pít ji nemůžu. Jednak přidávám do koupele - pleť je pak nádherně heboučká. Zahuštuju jí domácí pleťové masky a zkoušela jsem dokonce jako součást masky na vlasy - nebylo to špatné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Mauell - bělí pleť říkáš? tak to zní hodně zajímavě, to jsem nevěděla, netušíš po jaké době používání? předpokládám, že v podobě masek, to bych totiž nutně potřebovala, mám místy takové bleee fleky, které by stálo za to vysyrovavátkovat Laughing ...
Taky to občas piju, ale jenom na chuť nějaký extra efekt jsem nezaznamenala, ale můj milý to kdysi pil pro očistu těla a děsně zhubl, i když normáně jedl, jenomže on je taková ta žížalka, takže byl ještě manší žížalka, ach jo, to má někdo život Embarassed Wink


Tak po jaké době nevím, určitě ne po jedné masce. Laughing Sama ju používám docela nepravidelně a hlavně i kdyby mi nějaký flíček zmiznul, tak si toho stejně nevšimnu, páč se mi mezitím udělají nové někde jinde. Rolling Eyes To samé se říká třeba o citronové šťávě, pokud si s ní nějaké ty flíčky potíráš, tak by časem měly vyblednout. Jenom ne každá pleť citr. šťávu dobře snáší.
Hmm pila jsem ji jak o závod, ale kilíčko jsem tím neodplavila ani jedno. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.