Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a586cdb3c06827cdc2793aa4c0bded10Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janina
41-80
41-80


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 11:37 pm    Předmět: Citovat

Do nějaké extrémní chemie jsem ani nechtěla jít. Jen jsem prostě chtěla nějakou změnu.
Možná zkusím tu hennu. Dík moc za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 3:29 am    Předmět: Citovat

Taky přidám svou trošku do mlýna...
Přelivy používám už cca 3 roky a vlasy mi nezničily, naopak mi je zhuntovala barva, kterou jsem (já trumbera) chtěla docílit radikální změny, ještě dnes je na koncích vlasů vidět, kde byla nanesená, a to jsem ji použila jen dvakrát...
Před nějakou dobou jsem chtěla přelivy vyměnit za hennu, ale barevný výsledek hennování téměř nebyl znát, takže jsem před pár dny nevydržela a koupila svůj milý čokoládový přeliv Embarassed Četla jsem tu o nelibosti k Palette, ale právě ty já používám- jsou od Schwarzkopfu, a to je jedna z mála chemických značek, kterou nezavrhuji a považuji za relativně kvalitní (vzhledem k ostatní chemii na trhu). Nu, abych to ukončila, tak jsem tedy přelivy používala a vlasy se netvářily nijak utrápeně a nejspíš opět používat budu, i když jen na kořínky (přeliv se mi totiž téměř nevymývá). Jen mi mrzí, že nemůžu používat hennu, leda vždycky před dalším přelivováním, ale kdoví, jak by to dopadlo... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Holky, v normální dorgérce mají i jiný zančky přelivy než Palette? já sjme na žádnej jinej ještě nikdy nenarazila....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Já se v tom nevyznám, nikdy jsem se o to nezajímala, tak se omlouvám, jestli budu úplně zcestná, ale existují i přelivy v blond barvách? Embarassed Protože jestli jsem pochopila správně, tak přeliv je od toho, aby přelil a pak se zase vymyl a světlé barvy asi budou perodixové a to asi vymýt nepůjde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já se v tom nevyznám, nikdy jsem se o to nezajímala, tak se omlouvám, jestli budu úplně zcestná, ale existují i přelivy v blond barvách? Embarassed Protože jestli jsem pochopila správně, tak přeliv je od toho, aby přelil a pak se zase vymyl a světlé barvy asi budou perodixové a to asi vymýt nepůjde...


Viděla jsem blond přelivy ale na některých bylo upozornění že obsahují amoniak-takže zas nic nového no Mad Ale to je jen u určitých barev a záleží na tvém původním odstínu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Tak kdybych chtěla jen amoniak, můžu si taky vlasy sama počůrat a výsledek bude stejný co Laughing Ale děkuji, takže zase žádná sláva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Zdejší dámy znalé přelivů,prosim vás Laughing , jak dlouho vydrží přeliv ve vlasech,pokud si umývám hlávku tříkrát týdně?. Ještě bych se rádá zeptala,jestli přelivy škodí vlasům,to mne taky hodně zajímá. Ráda bych si dala nějaký hnědý a nebo bezbarvý,jen na zvýšení lesku. O nějakém zde hovořila Sarahpetium (jee,doufám,že jsem ji nezkomolila nick) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

lala napsal:
Zdejší dámy znalé přelivů,prosim vás Laughing , jak dlouho vydrží přeliv ve vlasech,pokud si umývám hlávku tříkrát týdně?. Ještě bych se rádá zeptala,jestli přelivy škodí vlasům,to mne taky hodně zajímá. Ráda bych si dala nějaký hnědý a nebo bezbarvý,jen na zvýšení lesku. O nějakém zde hovořila Sarahpetium (jee,doufám,že jsem ji nezkomolila nick) Smile



Záleží jaký přeliv. Třeba Palette drží. Mě se sice vymýval, ale když to zhodnotím, tak se vymýval pomalu ( ten černý ). Červený rychleji. Nevím jak to bude s přelivem od kadeřnice, myslím že Loreal měl přelivy ( Casting ? ), ale ty už se u nás neprodávají, byly prý šetrnější jak Palette. No a ty profi přelivy od kadeřnic - to už vůbec si nedokážu odhadnout, ale Sarah by to určitě věděla.

Já sama za sebe si myslím, že přeliv vlasům neškodí. Naopak - měla jsem ten tmavý a právě že vlas obalil, takže vlas byl "tlustší". Ani henna neudělá tak tlustý obal vlasu ( můžu srovnávat, mixovala jsem to všechno jak mi to přišlo pod ruku, ale raději to nikomu nedoporučuju ) Smile Vidím to ještě dnes - na konečcích vlasů přeliv ( zbytky - je to tmavohnědé ) tlustší konec vlasu. Pak dlouho tmavá henna, ten obal je tenčí ( ale asi zdravější ). Pak odrostlé nové vlásky ( toho je jen kousek, než to přebarvím zase hennou - tyto vlásky jsou nejtenčí - moje barva hnědá ).
Konečky se mi netřepí ( bodejť, vrstva přelivu a na tom ještě x vrstev henny po všech těch barveních ) Laughing
Takže za sebe říkám přelivu ano, barvě už asi ne, to bude větší zásah. Kdybych měla šediny a henna by je nepřekryla, přelivovala bych. Kromě toho se dá šampon ( přeliv ) kombinovat s hennou, pokud ovšem nehodláte posléze odbarvovat ( zesvětlovat ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tak kdybych chtěla jen amoniak, můžu si taky vlasy sama počůrat a výsledek bude stejný co Laughing Ale děkuji, takže zase žádná sláva.


Tož já nevím jestli tam bude i peroxid tak jsem to radši nepisala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Kathory napsal:
Tak kdybych chtěla jen amoniak, můžu si taky vlasy sama počůrat a výsledek bude stejný co Laughing Ale děkuji, takže zase žádná sláva.


Tož já nevím jestli tam bude i peroxid tak jsem to radši nepisala Wink


Přelivy Palettka jsou teď bez amoniaku, honosí se tím na obale. Ale nějaké to procento peroxidu tam bude - hydrogen peroxide je ve vyvíjecí emulzi k tomu přelivu. Možná tam je ještě nějaký, nečetla jsem celé složení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.