Chvála
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=677c714b8b2dfe8e4564d491c28a3f40Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Též se připojuji s chválou a díky všem, kdo se na stránkách podílejí a adminovi zvlášť! Smile Smile Smile Narozeninové omlazení je fakt super! Cool
Vlasy mi sice, potvory, moc nerostou (takže účesy do soutěže fakt nedodám), ale na základě zdejších mnohých dobrých rad vůčihledně ozdravěly. Akorát jejich nositelka si vypěstovala docela závislost na serveru, takže tu občas dřepí i na úkor své samostatně prodělečné činnosti Evil or Very Mad . Ale to je tím, že je mi tu s váma všema fajn. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Já se přidávám k chvále, Admin je skvělý a má dobré nápady.
Dneska jsem si všimla jedné věci, nevím, jestli to souvisí s narozeninovými novinkami nebo už s dřívější úpravou menu, ale když si vyberu záložku s články Účesy, tak na boku, kde se zobrazují nové příspěvky ve fóru, se objeví jen nové příspěvky ve fóru o účesech. To samé pro články o péči a Atd. A je to naprosto geniální!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já se přidávám k chvále, Admin je skvělý a má dobré nápady.
Dneska jsem si všimla jedné věci, nevím, jestli to souvisí s narozeninovými novinkami nebo už s dřívější úpravou menu, ale když si vyberu záložku s články Účesy, tak na boku, kde se zobrazují nové příspěvky ve fóru, se objeví jen nové příspěvky ve fóru o účesech. To samé pro články o péči a Atd. A je to naprosto geniální!


Jasně, Dana je pozorná, je to "nezveřejněná novinka" Wink) (jo a ještě pod tím seznámkem jsou obrázky, týkající se také jen té dané kategorie Wink)
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
(jo a ještě pod tím seznámkem jsou obrázky, týkající se také jen té dané kategorie Wink)

No tak toho jsem si nevšimla, to je potom geniální dvojnásob.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

taky se přidávám k chvále Rolling Eyes je to bezva sledovat ten vývoj, sem strašně ráda že za společnost jako ste VY, dlouhevlasy.cz sou takový muj VIRTUALNI druhý DOMOV Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

som velmi ,velmi rada, ze som nasla taku dobru stranku, co sa tyka nielen dlhych vlasov, ale aj rad, ponauceni, je tu vela dobrych ludi. tesim sa s noviniek,a som nadsena s tych super zmien. len tak dalej... Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

Vy jste zlatíčka, díky moc za pěkná slova Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:55 am    Předmět: Citovat

Ja vas chvalim vsade a vsetkym!!! Ste super... na ziadnom fore som este nenasla tolko milych a super ludi - doslova rodinku... clovek ma po velmi kratkej dobe pocit, ze medzi vas patri. Dik moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.