Ňadra dmoucí
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 154, 155, 156  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=963102cf54207ee0c242e2a41ad62421Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:59 pm    Předmět: Ňadra dmoucí Citovat

Hezký den,
koukám, že se tu už probírá možné i nemožné. Radami se to jen hemží.
Zajímalo by mě, máte-li některá zkušenosti s přípravky pro zvětšení (či zpevnění) prsů (ať už s domácími, přírodními, lékárenskými...)
Nepatřím mezi zrovna obdařené a vždycky jsem chtěla mít dmoucnější hrudník Smile Rolling Eyes
Já mohu jen vyvalit zkušenost s černým pivem, po němž bych se utloukla... ale bohužel, na mě se rozhodně nijak nepodepsalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

myslím, že většina jsou jenom reklamní triky Rolling Eyes

teda já bych zase něco u sebe ubrala, docela mě občas otravujou a navic se mi libi menši Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Dokonalý příklad nespokojenosti na obou stranách...
Já bych se spíše přidala ke Koze... taky by se šiklo něco přidat... a to notně Very Happy ...
A s černým pívem bych si s Tebou, Kozo, mohla podat ruku... dokonce jsem ho pila pravidelně...a nic krom požitku chuťových buněk jsem nezaznamenala... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

tak to ja zakladam stranu, tak akorat Laughing Embarassed sice by klidne mohly byt o pid vetsi, ale na to co mam si nestezuji Wink pac z vetsich by zas trpely nejen me zada Laughing
kamaradka brala na zvetseni prsou nejake chmelove tablety(pangamin to nebyl), ze na to byla nejaka reklama v casaku a v pripade neuspechu kury vraci penize, slibovaly az cislo, dve navic. ona rikala, ze byla rada za 2cm po obvodu navic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

no já bych taky brala trochu větší, taky sem přemejšlela o nějakejch přípravcích, ale bohužel taky neporadim, sem si uvědomila že některý trička nebo šaty můžu nosit bez podprsenky, což je příjemný a s většíma by to nešlo:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

Ňadra dmoucí nemám, aspoň si nevyrazím zuby při dobíhání tramvaje. A pokud je potřebuju, dovycpu se pušapkou. Ale to jen zřídka a výjimečně, když svět chce být klamán.

(jinak jedna kamarádka vymyslela dobrou "léčbu - přiložit ňadro k včelínu a pořádně zabouchat (účinné obzvláště pro alergičky)... jenže ani ona nebyla ochotná tuhle metodu osobně vyzkoušet Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka kdysi zakoupila tabletky, které byly na bázi chmelu. Jedno balení stálo 6 000,- Kč. Už bohužel nevím, jak se jmenovaly... měla jich brát asi tak 10 za den a vypít k nim 1,5 litru vody. Nesměla žádný alkohol. Moc jsem tomu nevěřila, ale byla tak nadšená... No, až do chvíle, kdy prostě neměla čas od rána tabletky brát a pak si jich vzala večer během dvou hodin všech deset. Co následovalo pak přesně nevím, nebyla jsem u toho, akorát vím, že je včechny vyzvracela do záchodu. Začlo jí být šíleně zle a chvilkama přestávala i vidět. Přítel jí odvezl do nemocnice napůl otrávenou a všechny ty prášky jí pak vysypal do záchodu a spláchnul... A důrazně jí vysvětlil, že pokud se chce otrávit, klidně, ale že vůbec nechápe, proč vlastně. Má pravdu, o hrudníku to nebude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Kamarádka kdysi zakoupila tabletky, které byly na bázi chmelu. Jedno balení stálo 6 000,- Kč. Už bohužel nevím, jak se jmenovaly... měla jich brát asi tak 10 za den a vypít k nim 1,5 litru vody. Nesměla žádný alkohol. Moc jsem tomu nevěřila, ale byla tak nadšená... No, až do chvíle, kdy prostě neměla čas od rána tabletky brát a pak si jich vzala večer během dvou hodin všech deset. Co následovalo pak přesně nevím, nebyla jsem u toho, akorát vím, že je včechny vyzvracela do záchodu. Začlo jí být šíleně zle a chvilkama přestávala i vidět. Přítel jí odvezl do nemocnice napůl otrávenou a všechny ty prášky jí pak vysypal do záchodu a spláchnul... A důrazně jí vysvětlil, že pokud se chce otrávit, klidně, ale že vůbec nechápe, proč vlastně. Má pravdu, o hrudníku to nebude Wink


ano ano souhlas;) o hrudniku to neni;) ted me tak napadlo na zvetseni prsou delat nejake kliky nebo tak, sice to nebude markatni narust, ale i aspon neco zdraveho nezvraciciho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

Adél: Tak to je opravdu šílený dopad...

Ono je to dané celkovou tělesnou konstitucí. Je mi jasné, že hubeňour nebude mít bujný hrudník. U mě jde spíše o celkovou snahu přibrat (víceméně v horních partiích- od pasu nahoru jsem houžvička Sad , zadek zase mám Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:35 pm    Předmět: Re: Ňadra dmoucí Citovat

Koza napsal:
Hezký den,
koukám, že se tu už probírá možné i nemožné. Radami se to jen hemží.
Zajímalo by mě, máte-li některá zkušenosti s přípravky pro zvětšení (či zpevnění) prsů (ať už s domácími, přírodními, lékárenskými...)
Nepatřím mezi zrovna obdařené a vždycky jsem chtěla mít dmoucnější hrudník Smile Rolling Eyes
Já mohu jen vyvalit zkušenost s černým pivem, po němž bych se utloukla... ale bohužel, na mě se rozhodně nijak nepodepsalo...

Je to všechno jen reklama a "léčka na peníze" Laughing - pokud chce někdo větší prsa, pomůže jedině plastika, nebo trochu HA(dokáže přidat nějaký ten centimetřík přes hrud - osobní zkušenost Very Happy) Další má osobní zkušenost - když přibírám na váze, tak zásadně přes zadek, když hubnu - tak první shozená deka jsou bohužel přes hruď a obličej Laughing ( takže je možné, že za chvíli budu vypadaj jako kuželka - malá hlavička s obrovským pozadím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 154, 155, 156  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.