šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65434a8f517c975d2c69a84fe24dbaacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:15 am    Předmět: Šampony na vymytí silikonů Citovat

Podívala jsem se na stránky profimed a mají tam hloubkově čistící šampon z řady Tisserand je to šampon TEA a měl by vlasy pěkně vyčistit, jena všechny vlasya jak tam píšou zvlášť na mastné vlasy a vlasy s lupy. Tak nevím jak na sušší vlasy, ale asi při použití jednou za čas na to pročištění by to snad nemuselo vadit, když se pak použije kondicionér. V každém případě, koho tohle zajímá doporučuju se podívat na tyto stránky, mají tam i pročišťující sprej, který brání dalšímu usazování nečistot (i když princip jak to u toho spreje může fungovat jsem nepochopila) a další zajímavé věci na vlásky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Tak ja ty cistici sampony fakt nedoporucuju, vlasy silene nicej, berou jim prirozenou ochranu a vlasy budou takove rozlitane, no vylozene hnusne.

Nejlepsi je pouzivat sampony bez -cone a pak se zadne peelingove nemusi pouzivat. Fakt nedoporucuju.

A proc je chces pouzit? Mas pocit, ze normalnim samponem je neumyjes?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Tak ja ty cistici sampony fakt nedoporucuju, vlasy silene nicej, berou jim prirozenou ochranu a vlasy budou takove rozlitane, no vylozene hnusne.

Nejlepsi je pouzivat sampony bez -cone a pak se zadne peelingove nemusi pouzivat. Fakt nedoporucuju.

A proc je chces pouzit? Mas pocit, ze normalnim samponem je neumyjes?


Přesně tak, mám pocit, že na mých vlasech už ty zbytky stylingu jsou a obyčejným šamponem to jde dost blbě a možná asi ne úplně, tak bych si chtěla vlasy pěkně pročistit. Co tedy říkáš na to, jak tu byl článek, kde se píše o tom, smýchat kondicionér buď s třtinovým cukrem nebo guinoou? Myslíš, že by takový peeling byl šetrnější než ten šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duck
0-7
0-7


Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj poraďte mi prosím ....které přípravky mi pomohou vymýt silikon z vlasů?!Máte někdo zkušenosti s Panthenolem, Untekramem či Alverdeem?Myji si vlasy kyždý den.....druhý den už to není ono a už nejsou vepředu tak husté....samozdřejmě díky silikonům, o kterých jsem se teprve nedávno dozvěděla jaké mají účinky... Confused Crying or Very sad Děkuji....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:16 am    Předmět: Citovat

duck napsal:
Ahoj poraďte mi prosím ....které přípravky mi pomohou vymýt silikon z vlasů?!Máte někdo zkušenosti s Panthenolem, Untekramem či Alverdeem?Myji si vlasy kyždý den.....druhý den už to není ono a už nejsou vepředu tak husté....samozdřejmě díky silikonům, o kterých jsem se teprve nedávno dozvěděla jaké mají účinky... Confused Crying or Very sad Děkuji....


Zalezi na tom, o ktere silikony jde. Jsou 3 druhy - silikony co se vymyji vzdy, silikony, kterym to chvili trva (tak pul roku) a silikony, ktere jsou trvale, tzn. ze je nevymyjes nikdy, musis pockat az odrostou. Zkus si projet diskuzi, myslim, ze to bude vlakno "silikony,to jsou ony". Nebo si to vyhledej pres muj profil - nekam jsem totiz davala seznam silikonu, hlavne do ktere skupiny patri.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

duck napsal:
Ahoj poraďte mi prosím ....které přípravky mi pomohou vymýt silikon z vlasů?!Máte někdo zkušenosti s Panthenolem, Untekramem či Alverdeem?Myji si vlasy kyždý den.....druhý den už to není ono a už nejsou vepředu tak husté....samozdřejmě díky silikonům, o kterých jsem se teprve nedávno dozvěděla jaké mají účinky... Confused Crying or Very sad Děkuji....


Já mám zkušenost s Alverde: šampony henna+oliva, ten se šalvějí a kondicionér citron a meďunka - myslím, že ten šampon henna+oliva je docela dobrý, ten šalvějový mi moc nesedl. Kondicionér taky OK.
Pokud myslíš Panthenol od Dr. Müllera, tak ten je taky dobrý - jen je lepší ta řada, co se jmenuje Panthehair Wink
Ovšem ono je to dost individuální, musí se zkoušet, každému nesedne to samé... Wink
Taky bych řekla, že pokud nutně nemusíš, neměla by sis radši vlasy mýt každý den, to jim moc neprospívá... Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ava
8-20
8-20


Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

duck napsal:
Ahoj poraďte mi prosím ....které přípravky mi pomohou vymýt silikon z vlasů?!Máte někdo zkušenosti s Panthenolem, Untekramem či Alverdeem?Myji si vlasy kyždý den.....druhý den už to není ono a už nejsou vepředu tak husté....samozdřejmě díky silikonům, o kterých jsem se teprve nedávno dozvěděla jaké mají účinky... Confused Crying or Very sad Děkuji....
Na vymytí silikonůj je hloubkově čistící šampon PRE CLEANSER od Harologi, ale nevím, nezkoušela jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

hele, holky a jak se vlastne pozna, ze jsou vlasy "presilikonovane"??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

Lilish napsal:
hele, holky a jak se vlastne pozna, ze jsou vlasy "presilikonovane"??


To bych taky ráda věděla, používám silikoňáky a nějaká negativa zatím nevidím, ale j efakt, že je nepoužívám dlouho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

Vlasy se po delší době používání ( většinou jednoho silikonového šamponu) začnou o hodně rychlejc mastit, jsou zplihlé a jakoby prořídlé a na pohled chabé a jemňoulinké...aspoň tak to bylo u mě, když jsem 4 měsíce v kuse používala gliss kur asia beauty a to mám vlasy husté a silné, připadala jsem si jak mastný vodník a přešla jsem na Urtekram, který mě vysvobodil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.