Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d70f6251b00fdbe74fb43047e8baa57bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 7:52 pm    Předmět: Citovat

kdysi jsem vyzkoušel kde co, vodičky, mastičky, šampóny, injekce, masáže a podobné "zázraky", které stály hodně a moc peněz... no a nic... v lékárně jsem byl jak doma a od Prahy po Ostavu a Brno - tam jsem kdysi vojkákoval, jsem měl známé skoro v každé lékárně a snažili se všichni umíchat něco, co by mi padání vlasů zastavilo Crying or Very sad , nejlepší byl asi Pendepon - to byly injekce, po kterých rostlo kde co, ale na hlavě nic moc... Crying or Very sad Wink Wink spíše nic, jak něco... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 10:32 pm    Předmět: Citovat

Krtku, nevím jaké metody používají kožní lékaři nyní, ale mě jeden poradil a dobře , tenkráte mi řekl asi toto :" Víš, mladej, všichni význační muži byli plešatí.... Masaryk, Cézar ... Každý tu svou pleš nějak skrýval, ale byli s ní smíření... no a Tobě nezbude nic jiného, než čekal na zázrak a nebo se s tím prostě smířit... Víš, chlap, který v dnešní době není plešatej není ani pořádný chlap..." no a až tenhleten doktor mě vyléčil z mindráku, že jsem začal plešatět.... holka to buĄd akceptuje a nebo ne.... Přeji nějakou novou léčbu a hříhu jak lev Wink Wink Laughing Laughing Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miíchaela
0-7
0-7


Založen: 30.10.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 5:30 pm    Předmět: Citovat

Wink Ahoj mam taky takovej problem..
zasla jsem si ke kozni hned co jsem se vratila z dovolene.
napsala mi vodicku do vlasu (alpicort)beru biosil plus a methionin.Muzu rist,ze to pomalu a jiste zabira,ale chce to hlavne cas a vydrzet Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 1:42 pm    Předmět: Citovat

Pozor! Pokud vím, Vichy obsahuje silikóny!

V prípade, kdyz Ti vitamínový preparát po dobe 3-4 týdnu uzívání nepomuze, tak se obrat na kozního. Meli by Te poslat na vysetrení krve, podle ceho Ti pak reknou které vitamín tvuj organizmus postrádá. Moje kozní ríkala, ze kdyz mi za den nevypadne víc nez 100 vlasu, tak nemluvíme o vypadávání.

Já sem mela vypadávání vlasu asi pred 2 mesíci, místo kozního sem ale sla ke kadernici, který preparát mi uz minulí rok taky pomohl. Ríkala, ze vypadávání vlasu na podzim je normální. Pred rokem sem to mela taky, a uzívala sem kapsuly z kadernického salónu La Biosthetique, Bio-Fanelan Synergie které obsahují: Spirulinu, Vitamin C, Vitamin E, Niacin, Biotin, Kyselinu Pantothenovou, Vitamin B1, B2, B6, B12, Zink, Zelezo a Selen.

Jelikoz me to v Rakousku vychází draho, hledala sem doma na Slovensku po necem podobném, a nasla od Walmarku "Hair booster" vlasovy stimulátor. Napomáhá zabezpečit správné prokrvení vlasový pokožky a tím vhodnou výživu vlasovým cibulkám, dodáva látky nevyhnutné pro rust vlasových bunek, príznive ovplyvňuje štruktúru vlasu.

Obsahuje: cholín bitartrát, kys. listová, PABA, vitamín B12, mangán, zinek, kvasnice, inozitol, kys. panthoten, vitamín B3, jód, med, zelezo a sójový proteín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:53 am    Předmět: Citovat

Jo, Hair booster jsem viděl v drogerii DM, sháněla jsem něco pro babičku, která si strašně stěžuje na vypadávání vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:56 am    Předmět: stres a vypadávání vlasů Citovat

Už vám někdy vypadaly vlasy ze stresu? Jak jste tohle řešili? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:03 am    Předmět: Re: péče o dlouhé vlasy Citovat

Ellisa napsal:
Už vám někdy vypadaly vlasy ze stresu? Jak jste tohle řešili? Sad


Ze stresu? To snad ani ne, já beru vitaminy, jsou opravdicky super. Spíš se bojím padání vlasů v těhotenství, okolí mě s tím dost straší a já nemám zkušenosti, tak nevím. Myslím ale, že existují vitaminy i pro maminky... Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Ze stresu - to taky neznám. Po dvou dětech, kdy jsem brala nějaké vitamíny pro těhotné a kojící, se ty vlasy skoro nezměnily. Asi jde jen o to postarat se, aby tomu tělu nic nechybělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Ze stresu - to taky neznám. Po dvou dětech, kdy jsem brala nějaké vitamíny pro těhotné a kojící, se ty vlasy skoro nezměnily. Asi jde jen o to postarat se, aby tomu tělu nic nechybělo.


Tak tos mě nesmírně potěšila, já Ti děkuji! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

Ja jsem se nahodou dostala na forum Vice vlasu, diskutuju tam lide vetsinou postizeni vypadavanim vlasu, ale ne ze stresu nebo spatne stravy, ale hormonalne podminene. Jsou tym holky nebo pani, kterym vypadaly vsechny vlasy i oboci a rasy nebo ty, kterym se zacinaji delat takove male plesky. Kdyz to ctu, nedokazu si to predstavit, jake to musi byt, kdyz denne treba vycesi 800-1000 vlasu a maji velkou pravdepodobnost, ze ztrati vsechny vlasy.
Ja musim rict, ze co jsem z vlasu dostala tu chemii, vlasy mi uplne prestaly padat. Driv jsem si zajela do vlasu a temer vzdy jsem nejaky vlas i vic vytahla, ale ted vubec. Asi to bude i tim, ze se cpu dost vitaminama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.