Goji - kustovnice čínská
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f4c9c2d6797ef71f4b9dcb15380426fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 11:12 am    Předmět: Goji - kustovnice čínská Citovat

V několika internetových obchodech jsem si všimla, že mezi nejprodávanějším zbožím je goji. Četla jsem, co o ní píšou, ale zdá se mně celkem drahá, takže by mě zajímaly vaše zkušenosti. Na co konkrétně ji používáte a jak jste s ní spokojení? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 11:33 am    Předmět: Re: Goji - kustovnice čínská Citovat

Marion napsal:
V několika internetových obchodech jsem si všimla, že mezi nejprodávanějším zbožím je goji. Četla jsem, co o ní píšou, ale zdá se mně celkem drahá, takže by mě zajímaly vaše zkušenosti. Na co konkrétně ji používáte a jak jste s ní spokojení? Děkuji.


uprimne receno, myslim, ze rakytnik je neco podobneho, ale roste v cechach, tak to je pozitivni. ja si minuly tyden koupila vazenou goji, ktera stala tusim 100g 36kc, proste docela malo oproti balene. no ale nabrala jsem si plnou hrst a pak jsem mela v puse opravdu hnusne. predtim jsem ji obcas jen uzobla par kulicek, ale ted jsem na ni byla natesena, myslela jsem, ze to chutna treba jako brusinky. no nezanevrela jsem na ni, ale po hrstech jako suseny ovoce se jist asi neda. ja preferuju ten rakytnik, protoze se nemusi dovazet. ale jinak sazenice goji se uz prodavaji i v cechach. mel by to byt takovy univerzalni vselek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem si goji koupila ze zvědavosti na vyzkoušení a dávala jsem si ji do jogurtu na snídani (spolu s vločkami a semínky). Chuťově mě tedy moc nenadchla a nemám v plánu si ji někdy znovu kupovat.
Na rakytník (sušený) jsem ještě nenarazila, ale ráda bych si koupila keře a pěstovala ho na zahradě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si sušenou goji koupila ze zvědavosti a chuťově mě dost zklamala. Raději si ji kupuji v bylinném sirupu. Tam je ta chuť úplně jiná a pro mě mnohem přijatelnější.
http://www.cestabylin.cz/goji-kustovnice-bylinny-sirup/detail-13-759.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 3:53 pm    Předmět: Re: Goji - kustovnice čínská Citovat

hiami napsal:
ja si minuly tyden koupila vazenou goji, ktera stala tusim 100g 36kc, proste docela malo oproti balene.


To je levné, a kde ji měli? Mně jde spíš o to, jestli pomáhá na to, kvůli čemu jste si ji kupovaly, na chuti mně nezáleží. Tedy pokud ji někdo jedl delší dobu, aby poznal účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 4:00 pm    Předmět: Re: Goji - kustovnice čínská Citovat

Marion napsal:
Mně jde spíš o to, jestli pomáhá na to, kvůli čemu jste si ji kupovaly, na chuti mně nezáleží. Tedy pokud ji někdo jedl delší dobu, aby poznal účinky.

Řekla bych, že by jí asi člověk musel jíst docela hodně, aby poznal nějaké účinky. Já jsem ji koupila ze zvědavosti, a že by mi tu zvědavost vyléčila, to ne Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

ja nad koupi goji, taky posledni dobou premyslim, nekde jsem na to narazila na internetu..a tak si rikam, ze bych si koupila baleni na zkousku.. Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

J8 si goji koupil jednou a moc mi chutnala,ale ta cena.....
kvůli ceně si to už nekoupím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 3:30 pm    Předmět: Re: Goji - kustovnice čínská Citovat

Marion napsal:
hiami napsal:
ja si minuly tyden koupila vazenou goji, ktera stala tusim 100g 36kc, proste docela malo oproti balene.


To je levné, a kde ji měli? Mně jde spíš o to, jestli pomáhá na to, kvůli čemu jste si ji kupovaly, na chuti mně nezáleží. Tedy pokud ji někdo jedl delší dobu, aby poznal účinky.


ve stanku, kde prodavaji susene ovoce.
(v brne u malinaku Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Taky jsem si sušenou goji koupila ze zvědavosti a chuťově mě dost zklamala. Raději si ji kupuji v bylinném sirupu. Tam je ta chuť úplně jiná a pro mě mnohem přijatelnější.
http://www.cestabylin.cz/goji-kustovnice-bylinny-sirup/detail-13-759.html


ja myslim, ze v tom sirupu to je i snaze pro telo ziskatelny. jenze podle toho doporucenyho davkovani tahle lahvicka vydrzi asi tri dny Confused takze pravidelnost a nejaky ucinky u me asi nebudou Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.