Očkování obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c25568ec36ef062d4f72d70e657624aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
já nevím, jestli to není i trošku mimo zákon...

Taky mám ten dojem. A zdá se mi, že ti rodiče očkování spíš odsouvají než že by ho domítli úplně (ale nejsem si ani trochu jistá). S tím odsunem souhlasím, dítko se sotva narodí, a už do něj perou spoustu vakcín...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
remia napsal:
já nevím, jestli to není i trošku mimo zákon...

Taky mám ten dojem. A zdá se mi, že ti rodiče očkování spíš odsouvají než že by ho domítli úplně (ale nejsem si ani trochu jistá). S tím odsunem souhlasím, dítko se sotva narodí, a už do něj perou spoustu vakcín...

Něco o odmítnutí povinného očkování je tady:
http://www.spotrebitele.info/clanek.shtml?x=2339925
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

samozřejmě poviná očkování jsou poviná očkování. Na těch jsem byla(mám i pravé neštovice). ke snížení imuty u mě došlo až po třetím roce života. Spíš ta chřipka mi připadá dost nesmyslná Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
samozřejmě poviná očkování jsou poviná očkování. Na těch jsem byla(mám i pravé neštovice). ke snížení imuty u mě došlo až po třetím roce života. Spíš ta chřipka mi připadá dost nesmyslná Confused


Mě tedy ne... od mala jsem měla každý rok takovou tu pravou chřipku (tím myslím ne takovéto, jak někoho zabolí hlava, zakašle- a má chřipku). A pokaždé to mělo dosti nepříjemný průběh. Hrozné horečky, bolesti všeho,blouznivost... od doby, co jsem každoročně očkována proti chřipce mám max.nějakou tu virosu, ale tyhle stavy už ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:

Mě tedy ne... od mala jsem měla každý rok takovou tu pravou chřipku (tím myslím ne takovéto, jak někoho zabolí hlava, zakašle- a má chřipku). A pokaždé to mělo dosti nepříjemný průběh. Hrozné horečky, bolesti všeho,blouznivost... od doby, co jsem každoročně očkována proti chřipce mám max.nějakou tu virosu, ale tyhle stavy už ne.


to je úžasný, že na tebe to "funguje"! Cool takhle by to asi mělo probíhat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
TamtaOna napsal:

Mě tedy ne... od mala jsem měla každý rok takovou tu pravou chřipku (tím myslím ne takovéto, jak někoho zabolí hlava, zakašle- a má chřipku). A pokaždé to mělo dosti nepříjemný průběh. Hrozné horečky, bolesti všeho,blouznivost... od doby, co jsem každoročně očkována proti chřipce mám max.nějakou tu virosu, ale tyhle stavy už ne.


to je úžasný, že na tebe to "funguje"! Cool takhle by to asi mělo probíhat...


Souhlasím... u celé mé rodiny a blízkých lidí, kteří byli očkováni to tak bylo, hmhm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
ilona napsal:
Daniela napsal:

...Co by se stalo, kdyby se očkování vynechalo úplně, jak dnes již praktikují někteří rodiče, netuším. Radši bych to nezkoušela.

Co tak vím, tak povinné očkování je i podminkou pro přijetí do mateřské školy. Které dítě je nemá, může mít docela problémy se do školky vůbec dostat..


já nevím, jestli to není i trošku mimo zákon...


Před dvěma lety jsem chodila na kurzy filosofie a se mnou tam chodila pediatrička. Občas jsme se spolu bavili. Říkala mi, že když se jedná povinné očkování na nemoci, které se dnes už prakticky nevyskytují (říkala mi jaké, ale zapomněla jsem Smile ), tak že místo do vakcíny píchá do dítěte vodu... Že ty očkování jsou podle ni tak nesmyslná a že spíš škodí než pomáhají, tak nevím Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

TamtaOna- samozřejmě, pokud ti to pomáhá. Tak nejsem proti. Hold je to jedinec od jedince. Ale já, pokud to má opravdu nehezký průběh, mám revmatické horečky. Na to očkování není. Dokonce jsem se chtěla nechat očkovat proti žloutence. Bylo mi řečeno, že s mými imunitními schopnostmi to bidou vyhozené peníze. Spíš si myslím že cpát "antichřipku" do někoho kdo prakticky není nemocný ( má jen lehké virózy) je zbytečné. Rozhodně to není k jeho prospěchu.


Kathory: tak to je teda síla. pokud vím tak napřílklad pravé neštovice mají minimálně dvě laboratoře na světě. (někde to zrušili, v Rusku myslím. Spadla tam někomu na zem petriho miska s pravými neštovicemi a všichni co byli v laborce zemřeli.... nebo tak nějak...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Spíš si myslím že cpát "antichřipku" do někoho kdo prakticky není nemocný ( má jen lehké virózy) je zbytečné. Rozhodně to není k jeho prospěchu.

To si myslím taky.
Mimochodem, slyšela jsem z více zdrojů, že očkování proti chřipce občas spustí alergie (klasické respirační), slyšeli jste o tom taky někdo něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Před dvěma lety jsem chodila na kurzy filosofie a se mnou tam chodila pediatrička. Občas jsme se spolu bavili. Říkala mi, že když se jedná povinné očkování na nemoci, které se dnes už prakticky nevyskytují (říkala mi jaké, ale zapomněla jsem Smile ), tak že místo do vakcíny píchá do dítěte vodu... Že ty očkování jsou podle ni tak nesmyslná a že spíš škodí než pomáhají, tak nevím Shocked
Tak to je opravdu síla.Tyhle vakcíny mají v dnešní době hlavně zabránit znovurozšíření nemoci,na kterou by už lidé neměly žádne protilátky a měly by vysokou úmrtnost.Nemluvě o obelhávání rodičů Evil or Very Mad .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.