Viaderm - potravinový doplněk
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d440dafeeb4dfd5392f77e584f79966Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Pořídila jsem si Viaderm, má to být dobré na kůži, nehty a vlasy. Stojí to ale přes pět stovek (sama bych si to nekoupila, ale manžel dostal příspěvek od zaměstnavatele na nějaké vitamíny). Uvidíme, jestli to něco udělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Viaderm jsem kdysi měla, a nic - ani na vlasech ani na nehtech ani na pleti. Ale na každýho působí a nebo nepůsobí něco jinýho. Pokud ty vitamíny, který jsou v tom kterým výrobku obsaženy člověku nechybí, tak mu ty tabletky stejně nepomůžou... škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amálka
8-20
8-20


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 9:36 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem dostala Viaderm jako dárek. Právě dobírám a mám pocit, že u mě to zapůsobilo na pleť. Hodně se mi "vyčistila" a mám z ní lepší pocit. Nechtíky ani vlásky zatím žádné výrazné změny nezaznamenaly. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

dostala jsem viaderm teď k vánocům... už jsem ho i jednou brala ale nějak si nepamatuju jestli to mělo nějaký účinek... takže asi ne Smile) daleko lepší se mi zdál biosil. Jenže všechny tyhle vitamínky by se měli brát delší dobu a hlavně pravidelně což u mě je nějak nehrozí Smile) takže se mi v šuplíku válí asi pět druhů zbytků různejch vitamínů, včetně pivovarských kvasnic Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veivi
21-40
21-40


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

Já mám s Viadermem velmi pozitivní zkušenost.Používala jsem ho 3 měsíce kvůli nehtům, protože jsem sundala gelové nehty a chtěla jsem je zregenerovat a musím říct, že se výsledky opravdu dostavily. Nehty byly o poznání pevnější, lesklejší. A i vlasy začaly rychleji růst. Myslím, že opravdu pomáhá, ale musí se pravidelně užívat a výsledky se ukážou až po 3 měsíční kůře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

Já brala Viaderm cca čtyří měsíce (dostala jsem více balení zdarma, jinak bych do toho neinvestovala) a nezpozorovala jsem jedinou známku zlepšení čehokoliv, třeba jsou i čtyři měsíce málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:25 am    Předmět: Citovat

Ak mne niečo v tele chýba, tak Viaderm to isto obsahuje. Kúpila som si ho na Vianoce, keď mali akciu s mini šľahačom na mlieko do latte, obsahuje iné zložky ako ostatné výrobky, myslím že rybie proteíny a lykopén. Mne osobne vtedy vlasy rástli ako blázon a nechty som mala dlhé a tvrdé, pleť normálnu, tam to moc neúčinkovalo. Potom som si kúpila na radu kolegyne Revalid, jej pomáhal, mne vlasy tak prudko rásť prestali a nechty sa mi zlámali. Pleť bola vtedy perfektná. Momentálne užívam Das Gesunde Plus z DM, 60 toboliek za dákych 70,-Sk, ale žiadny účinok, vlasy nič a nechty zlámané, pleť rovnako vyhádzaná ako v puberte, už ma to štve. Keby nebol ten Viaderm taký drahý... Ale asi sa k nemu aj tak vrátim, mne pomáhal.
Návrat nahoru
Rendaaa
0-7
0-7


Založen: 4.11.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 10:29 am    Předmět: Viaderm Citovat

Já jsem Viaderm začala používat jako doplněk na vlasy, ale pomohl mi i na nehty. Na pleti jsem změnu nepocítila..Ale celkově jsem spokojená, kdysi jsem se budila s polštářem plným vlasů a ranní pohled do zrcadla mě způsoboval slušnou depku:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

Já za sebe musím říct, že mi byl absolutně k ničemu, vyhozené peníze.Brala jsem ho cca 6 měsíců, i jak mi doporučila lékárnice 2 tablety denně.Na vlasech žádná změna, a nehety se mi lámali vesele dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 10:34 pm    Předmět: viaderm Citovat

Měla sem a nic...Osobně už těmhle potravinovým doplňkům od Walmarku nevěřím a hlavně se mi podařilo si několik podobných výrobků v lékárně prohlédnout a porovnat a měl nejméně učinné látky oproti ostatním stejné cenové kategorie...akorát tahají z lidí peníze a kvalita žádná.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.