Uprava dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c64c40dbd483a531b2105577f69ac84bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 10:50 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Klasický skřipec na vlasy mé přítelkyni rozhodně nestačí a nikde jsem neviděl nic většího. Nemá někdo zkušenost, jak jednoduše udržet hodně dlouhé, husté a těžké vlasy vyčesané na hlavě?




Skřpiec hrozně tahá, jak ho ta váha táhne dolů a navíc se mi osobně ani moc nelíbí. Když chci mít vlasy vyčesané nahoře, jediná možnost je copanová korunka a připevnit co nejšetrněji pírky. Ještě ji vždy podepřu koženou sponou s dřevěnýmbodcem, je šetrná, a jak je tuhá, tak tu váhu hezky zpevní a podepře. Jinak se mi všechno buď rozpadne nebo tahá tak, že to rozmotám sama. Už brzo mi půjde cop obtočit krásně kolem celé hlavy, tak se na to těším. To budou vlásky pěkně ulizené Smile
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 12:11 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Johny napsal:
Klasický skřipec na vlasy mé přítelkyni rozhodně nestačí a nikde jsem neviděl nic většího. Nemá někdo zkušenost, jak jednoduše udržet hodně dlouhé, husté a těžké vlasy vyčesané na hlavě?




Skřpiec hrozně tahá, jak ho ta váha táhne dolů a navíc se mi osobně ani moc nelíbí. Když chci mít vlasy vyčesané nahoře, jediná možnost je copanová korunka a připevnit co nejšetrněji pírky. Ještě ji vždy podepřu koženou sponou s dřevěnýmbodcem, je šetrná, a jak je tuhá, tak tu váhu hezky zpevní a podepře. Jinak se mi všechno buď rozpadne nebo tahá tak, že to rozmotám sama. Už brzo mi půjde cop obtočit krásně kolem celé hlavy, tak se na to těším. To budou vlásky pěkně ulizené Smile




Fairy Arrow Ty jsi naše Julia Timošenková? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2006 1:36 pm    Předmět: Citovat

Fairy Arrow ty se máš, že ten cop budeš moct obtočit kolem hlavy, to já si bdu muset ještě počkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 11:31 am    Předmět: Citovat

Ja docela casto pouzivam vlasove jehlice.....kdyz se mi podari dobre smotat vlasy a pak upevnit jehlice, tak mi to bez problemu vydrzi cely den...narozdil od jinych veci....
Návrat nahoru
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 11:32 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Ja docela casto pouzivam vlasove jehlice.....kdyz se mi podari dobre smotat vlasy a pak upevnit jehlice, tak mi to bez problemu vydrzi cely den...narozdil od jinych veci....






No zase se mi podarilo neprihlasit se... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 3:41 pm    Předmět: Citovat

Také si musím ještě chvilinku počkat Smile Julia Timošenková asi sotva, tak krásná nejsem a nejsem ani modelka Very Happy .
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 10:22 pm    Předmět: Komentář Citovat

Fairy napsal:
Také si musím ještě chvilinku počkat Smile Julia Timošenková asi sotva, tak krásná nejsem a nejsem ani modelka Very Happy .




Nepodceńuj se. Hlavní je, když jsi nebo budeš vždy krásná pro toho svého privátního dodavatele růží. Ten Tě pak o Tvé výjimečnosti ubezpečí každý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 11:01 am    Předmět: Citovat

Já přece nenapsala, že jsem ošklivá Wink . Mnoho mužů si dokonce myslí opak Smile . Jen bych se nerada srovnávala se světovými kráskami, zkrátka znám svou míru. Nelíbí se mi přehnaně sebevědomé holčičky, které ještě nic nedokázaly a přitom si o sobě myslí, že jsou hvězdy, když jsou hezké.Tak se jim nechci podobat, to? vše.
Návrat nahoru
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 8:50 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Fairy napsal:
Také si musím ještě chvilinku počkat Smile Julia Timošenková asi sotva, tak krásná nejsem a nejsem ani modelka Very Happy .




Nepodceńuj se. Hlavní je, když jsi nebo budeš vždy krásná pro toho svého privátního dodavatele růží. Ten Tě pak o Tvé výjimečnosti ubezpečí každý den.




No to jsi ani nemohl napsat lépe Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 8:57 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já přece nenapsala, že jsem ošklivá Wink . Mnoho mužů si dokonce myslí opak Smile . Jen bych se nerada srovnávala se světovými kráskami, zkrátka znám svou míru. Nelíbí se mi přehnaně sebevědomé holčičky, které ještě nic nedokázaly a přitom si o sobě myslí, že jsou hvězdy, když jsou hezké.Tak se jim nechci podobat, to? vše.




Ty víš přesně kdo jsi a co chceš - skláním se před Tebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.