Bydlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0895bad2490bed2cd25554a8538aa7e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

Tak me nejvic laka nejaka secesni vilka v prirode a nebo blizoucko od prirody Very Happy Miluju obri zdobena prosvetlene mistnosti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Tak me nejvic laka nejaka secesni vilka v prirode a nebo blizoucko od prirody Very Happy Miluju obri zdobena prosvetlene mistnosti Very Happy


Tak to abys začala šetřit... Wink Laughing Laughing Laughing Akorát nevím, jeslti zrovna těch secesních v přírodě je nějak extra moc...

Jinak včera miláček přišel s nápadem, že bysme mohli náš domek taky decentně posecesnit a ozdobit, malinko v Jurkovičově stylu. Jelikož je to dřevostavba, tak nabouchat tam ty dřevěné ozdoby by až takový problém asi nebyl, horší kde sehnat někoho, kdo by to dokázal vyřezat... Crying or Very sad A samozřejmě si to taky přádně rozmyslet a hodně dobře navrhnout, aby z toho nevylezl nějaký paskvil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

No Jurkovicova vila je prekrasna,ale byla spatna co se izolace tyce a drzela se tam poradna kosa Confused
Ja vim je to sen taky hodne o stasti,ale treba se podari Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
No Jurkovicova vila je prekrasna,ale byla spatna co se izolace tyce a drzela se tam poradna kosa Confused
Ja vim je to sen taky hodne o stasti,ale treba se podari Very Happy


Přímo v Jurkovičově vile jsem nebyla (jestli myslíš tu brněnskou), každopádně nám je o venkovní vzhled, izolaci neřešíme... (i když má taky k dokonalosti daleko). Inpirovaly nás hlavně Luhačovice, tam je velká koncentrace Jurkoviče Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

myslela jsem tu brnenskou,jeho osobni,kterou si postavil a kde bydlel :Dprobirali jsme ji v prednaskach,ale skutecnost je,ze jeho dilka jsou nadherny Very Happy tak at se vam to podari Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
myslela jsem tu brnenskou,jeho osobni,kterou si postavil a kde bydlel :Dprobirali jsme ji v prednaskach,ale skutecnost je,ze jeho dilka jsou nadherny Very Happy tak at se vam to podari Wink


Díky, ale je to zatím jen ve stadiu takového nápadu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Spojila jsem Bydlení a Nádherné bývanie, pokračujte vesele v diskuzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 8:00 am    Předmět: Citovat

Tak jsem doma vyhrabala knihu Wood, která se zabývá architekturou tvořenou (jak jinak) převážně ze dřeva, a myslím, že je tam spoustu důkazů, že to, že je něco moderní, neznamená, že to bude neútulné a studené. Do svojí galerie jsem dala tři fotky z "Treasure palace"; nejsou moc kvalitní, přece jen je to vyfocené z knihy (na netu jsem bohužel nic nenašla), a musím říct, že se mi to vážně líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

Tak ono dřevo má prostě výhodu, že nějak moc studeně snad ani působit nemůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
annaola
8-20
8-20


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

veru, drevo je utulne, nepaci sa mi taky ultramoderny chrom plus sklo interier,to uz sa mozem nastahovat rovno do iglu Very Happy A ked je pod parketami este podlahove kurenie je to uplna nadhera.J som stale zamrznuta,chodim naobliekana ako cibula, tak to tam budeme musiet urcite mat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.