Jak se zbavit henny/skvrn od henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6369e7d1cb715282ca86e9bf614dfe74Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 11:16 am    Předmět: jak odstranit hennu z kůže Citovat

Jelikož jsem to tady nikde nenašla otvírám toto forum. snad ještě nikde není Smile. Abych informovala všechny jakej jsem neknuba - mám oranžové ručičky pomoooc....čelíčko jsem ještě neviděla..Smile.
táákže:
Jak odstraňujete hennu z kůže po hennění???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Těžko Crying or Very sad
Ale většinou mi stačí pořádně drhnout mýdlem a ono to pustí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 12:17 pm    Předmět: Citovat

už bohužel nevím kdy a kdo asi ale v jiném tématu psal, že to jde odličovacím olejíčkem. Posledně se mi kousek henny dostal do rukavice při barvení a ji za tu chvilku mi nadělal na ruce pěknou rezatou paseku Laughing , škoda že jsem to tehdy s tím olejíkem neznala. Ušetřila bych si nervový záchvat Wink
Takže vyzkoušené to sice ještě nemám, ale třeba to funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Nejdřív olej, potom jar nebo silné mýdlo. Do dvou, tří dnů je to dole. Ale z nehtů nesleze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Takže Head and Shoulders je skoro vyplácaný a henna drží jako skála. Nějaký jiný tip na likvidaci henny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

no tak mně henna pouští víc,když použiju šampon na blond vlasy..já teda konkrétně oriflame,ale myslím,že by tak působil jakýkoliv..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:38 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Takže Head and Shoulders je skoro vyplácaný a henna drží jako skála. Nějaký jiný tip na likvidaci henny?

Fairy, nechcem ti nicit nadeje, ale napriklad ja uz som to vzdala. Skor som zacala dofarbovat hnedou hennou, aby ta farba bola jednotnejsa a nebol taky velky komtrast. konce mam tmavohnede skorocierne, tie chcem odstrihnut ked budu o cosi dlhsie, pred zimou alebo v zime, dlzka hnedo - zrzava, ako kde a vrch vlastny blond, akosi tazsie mi teraz ta henna nan chyta, skoro vobec a neviem preco! Ale ta co tam uz je tak ta drzi ako kliest, ako keby tam bola nalisovana, ani s nou nehnem! Tak to asspon trocha vyrovnavam a postupne to asi vyrastie ci co.

Som prave pozrela do tvojho profilu a priznam sa, vobec nechapem preco sa chces tej henny zbavit. Farbu mas nadhernu a moc moc moc ti slusi, vlasy krasne! Mne keby tak krasne a jednoliato chytala (nie 5-farebne) tak miesto vymyslania a rozmyslania investujem do novej henny Wink
nie ale naozaj to mas super, keby som ta stretla niekde na ulici tak asi by som sa dost obzerala az kym by som sa nepotkla a nenarazila si nos Razz Very Happy
Návrat nahoru
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Tak se hlásím do klubu těch, co potřebují stáhnout hennu, prosím, přijďte někdo na něco Exclamation Idea Exclamation Idea
Chtěla bych se s Vámi poradit, normálně používám ořechově plavou a byla jsem s ní spokojená, ale teď ji neměli a já slepice věřila paní, že světlý kaštan je v podstatě to samý... jednoznačně není.. Barva je to krásná, ale ne na mě, pleť mi v té zrzi ještě víc zezelenala, vypadám jako bych právě mířila volat do mísy... Myslíte, že když seženu ten ořech (ten není zrzavý vůbec, je takový zlatý), mám si ho napatlat, může to tu zrz potlačit nebo to naopak víc usadí zrz do vlasů??
Moc díky za jakékoli nápady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Jani neboj podle popisu typuju,ze mas na hlave Dm hennu.Je to tak?Tak pokud si ji pouzila jen jednou dvakrat,tak se ti dobre vymeje a pro rychlejsi vymyti te zachrani zabaly s jogurtem Wink ted pres to tu plavou jeste nedavej abys nevrstvila a netmavila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

Súhlas s Vílkou, zbytočne nenanášať na tú hennu ďalšie vrstvy (myslím, že by sa to o to dlhšie vymývalo, ak vôbec...) a tá svetlá by zrz určite nepotlačila (vlastná skúsenosť), tá by spod nej stále "presvitala", takže by to bola možno zrz s oniečo viac zlatými odleskami. Ale neboj, pokiaľ si nemala nejaké veľmi narušené a presušené vlásky, myslím, že tá DM henna by sa mala časom vymyť. A tak ako písala Vílka, mám skúsenosť, že každá ďalšia vrstva henny znamená určité stmavenie vlasov...Tak budem držať palce, aby si mala zase farbu, ktorá sa Ti páči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.