Odrosty po barvení
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=741f917b26ef6deda852f324f92cd668Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marti7
8-20
8-20


Založen: 4.4.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 7:59 am    Předmět: Odrosty po barvení Citovat

Jak dlouho jste vydrželi nechat vlasy odrůstat a nepatlat na to další barvu? Já šílím když mám 1 cm odrost a to si chci nechat odrůst celý, mám blond a už ji nechci Twisted Evil ale zatím jsem to nikdy nevydržela dýl jak 2 měsíce to byl rekord Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že rekordmanem se stane můj drahý, který naposled provedl odbarvování před cca dvěma lety, takže od té doby má odrosty hooodně dlouhé... Nevím přesně kolik, neměřila jsem to, ale přes 20 cm určitě... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ale on si to nijak zvlášť nebere, takže to je v klidu. Těším se, až bude mít jenom původní barvu po celé délce Very Happy I když nevím, jestli to vůbec někdy nastane, jelikož on se tak strašně nerad stříhá, takže ty odrosty ubývají hooodně pomalu... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:43 am    Předmět: Citovat

Toš já si barvu úplně odrůstat nenechám. U mě byl rekord asi 4 týdny, normálně barvím po 3 týdnech, to už mám skoro 1 cm odrost a je to vidět, mám z toho v oku tik.. Confused Tenkrát to bylo proto, že jsem měla těžkou angínu asi po třetí a hned mi brali mandle. Tak jsem neměla sílu... Ale odrůstat bych to nenechala, na mě se mi to nelíbí, je to docela kontrast. Tak bych asi dávala přelivy nebo tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 8:53 am    Předmět: Citovat

vždycky jsem si dávala na vlasy chemické barvy a před rokem jsem začala používat hennu. Takže tam mám docela rozdíl mezi hennou a starými délkami na které henna chytá intenzivněji. Čili jsem už rok dvoubarevná a mívám období kdy jsem z toho celá nesvá a pak zase období kdy je mi to šuma fuk Smile. Zatím se držím, zkracovat se mi nechce....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Honey star napsal:
vždycky jsem si dávala na vlasy chemické barvy a před rokem jsem začala používat hennu. Takže tam mám docela rozdíl mezi hennou a starými délkami na které henna chytá intenzivněji. Čili jsem už rok dvoubarevná a mívám období kdy jsem z toho celá nesvá a pak zase období kdy je mi to šuma fuk Smile. Zatím se držím, zkracovat se mi nechce....


nj, ja to mam tak isto. ten rozdiel je teraz asi 5 cm, ale nie je to take strasne. strihat to urcite nebudem. az ked budu po pas Laughing snad sa za 5 rokov dockam Laughing

inak poznam baby, ktore to vobec netrapilo, ze mali pol hlavy blond a pol svoje. a nebolo to az take katastrofalne. malo to svoj efekt Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

U mě to byl rok a půl. Odrost melíru, který jsem si nechávala kdysi dělat. Svých vlasů už jsem měla 30cm odrostlých, a hrozně mě to štvalo. Dřív jsem to neřešila, ale jak už byla vlastní barva delší než ty melírované konce, tak mě lidi začali upozorňovat, jak mám hnusnou tmavou barvu. Takže jsem se snažila vší silou to nějak sjednotit a pokusit se přirozeně zesvětlit. Citrony, heřmánky a už to jelo. Teď je mám světlé celé a přechody už nevidím (alespoň já), takže spokojenost. (zatím).

Jinak bych doporučila těm, co nechávají odrůstat barvu, kterou nechcou, tak prostě nabarvit vlasy odstínem, který je stejný jako přirozený odstín vlastních vlasů. (Pokud to tedy jde, v barvení se vůbec nevyznám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

citace:
Jinak bych doporučila těm, co nechávají odrůstat barvu, kterou nechcou, tak prostě nabarvit vlasy odstínem, který je stejný jako přirozený odstín vlastních vlasů. (Pokud to tedy jde, v barvení se vůbec nevyznám).


ved to. trafit sa do povodnej farby vobec nie je jednoduche.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Toš já si barvu úplně odrůstat nenechám. U mě byl rekord asi 4 týdny, normálně barvím po 3 týdnech, to už mám skoro 1 cm odrost a je to vidět, mám z toho v oku tik.. Confused Tenkrát to bylo proto, že jsem měla těžkou angínu asi po třetí a hned mi brali mandle. Tak jsem neměla sílu... Ale odrůstat bych to nenechala, na mě se mi to nelíbí, je to docela kontrast. Tak bych asi dávala přelivy nebo tak.


Odrůstání je i můj problém. V minulosti jsem kvůli němu vždycky a vždycky znovu padla k chemii. Teď jsem ale na dobré cestě... A.d.é.l. poraď, zatím jsem na to nikde nenarazila (i když to asi někde bude), barvíš jenom odrosty, či vždy celé vlasy?Hennování se stalo mým koníčkem,ale mám strach,abych to nějak frekvecí nepřepískla.Může to vlasům i uškodit? Jaký odstup doporučuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:31 pm    Předmět: Citovat

Ehm, já když šla na blond, tak jsem pravidelně odbarvovala odrosty a pak jsem přestala a vlasy jsem nechala odrůst asi tak dobrých 30- 40 čísel (taky to trvalo nějaký ten pátek Very Happy ), než jsem pak šla do tmavší. Vypadalo to- mno- hrozně Laughing Laughing Každopádně nevim jak je to možný, ale blond barva mi nikdy nevydrží a prostě mi to tmavne, i když posledně jsem tam tu barvu nechala tak dlouho, že jsem se pak bála podívat do zrcadla, jestli mi na té hlavě něco zůstalo Laughing Nevím, jak je možný, že mi to takhle tmavne, ale pozorovala jsem to poté, co jsem začala brát antikoncepci Wink

Naposledy upravil Nath dne čt červen 26, 2008 1:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:

Odrůstání je i můj problém. V minulosti jsem kvůli němu vždycky a vždycky znovu padla k chemii. Teď jsem ale na dobré cestě... A.d.é.l. poraď, zatím jsem na to nikde nenarazila (i když to asi někde bude), barvíš jenom odrosty, či vždy celé vlasy?Hennování se stalo mým koníčkem,ale mám strach,abych to nějak frekvecí nepřepískla.Může to vlasům i uškodit? Jaký odstup doporučuješ?


Slunovlásko, s hennou ti moc neporadím, nikdy jsem ji nepoužila. Určitě ti poradí ostřílenější děvčata. Wink Jinak já barvím hlavně odrosty. Celou délku tak 1x za půl roku, nebo za rok. Přijde na to... Nerozumím tomu, ale henna by ti snad uškodit něměla? To s chemickou barvou celkem pozor. Mohlo by se stát, že si vlasy prostě zničíš, spálíš apod. S hennou se ti to asi stát nemůže... Pokud ti henna vyhovuje, k chemii se už nevracej... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.