Zaklínač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9b70a71fa3820f07db5a5c9574ee23a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 12:10 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Zato filmu se doporučuji vyhnout velkým obloukem. O něco menší oblouk přísluší učinit při obcházení seriálu, ale ani ten nestojí ni za půl zlámané grešle. Na rozdíl od filmu sice čas od času i dává smysl, ale pokud někdo hledá alespoň trochu věrné ztvárnění světa Zaklínače, tak úprkem pryč od tohohle.

Maudík: Pokud se ti líbí styl téhle hry, zkus někde najít hru Gothic 2 (raději než novější trojku). Mohla by se ti líbit také.
Souhlasím.Jakákoliv televizní zpracování-všechno špatně Wink .Jinak Gothic 2 doporučuju,vyšel i jako plná hra k Levelu,ale taký Gothic a tím myslím první díl,tak to je klasa Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

Zaklínač knížka je super, jedna z těch, které jsem musela číst a číst a číst a nedokázala jsem dělat nic jiného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Zaklínač.... (zasnila se)..... sladké mládí. Vzpomínáte někdo na to naprosto příšerné čekání, než vyšel další díl, nebo jsem pamětník jen já? Laughing Ale povídky od Sapkowskiho jsou stejně nejlepší, a Narrenturm nic moc - hlavního hrdinu bych profackovala po prvním stu stran.

BTW, Morganno, že jsi fanda Zaklínače, zjistila jsem na prví pohled. Wink Všichni hadi pochcípali...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Zaklínač.... (zasnila se)..... sladké mládí. Vzpomínáte někdo na to naprosto příšerné čekání, než vyšel další díl, nebo jsem pamětník jen já?...

Nejsi Smile Poslední díly už jsem četl dokonce nejdřív v originále, bo čekání na překlad bylo nezdravě dlouhé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

Tak to já ne, já byla měkká. Laughing Ale polština se číst dá, u Narrenturm jsem přečetla první tři stránky v obchodě, než mi došlo, že je to polsky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Tak to já ne, já byla měkká. Laughing Ale polština se číst dá, u Narrenturm jsem přečetla první tři stránky v obchodě, než mi došlo, že je to polsky.


Nojo Smile akorat em stve, ze v polstine trpaslici nemluvi narecim. A jestli jo, tak to je teda nejake nepostrehnutelne Sad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Zaklínač.... (zasnila se)..... sladké mládí. Vzpomínáte někdo na to naprosto příšerné čekání, než vyšel další díl, nebo jsem pamětník jen já? Laughing Ale povídky od Sapkowskiho jsou stejně nejlepší, a Narrenturm nic moc - hlavního hrdinu bych profackovala po prvním stu stran.

BTW, Morganno, že jsi fanda Zaklínače, zjistila jsem na prví pohled. Wink Všichni hadi pochcípali...


Jj, já a zaklínač Very Happy Měla jsem na tohle téma psát dokonce bakalářku Smile Povídky jsou skvělé, ságu mám hodně ráda a husitskou trilogii čtu víceméně proto, abych viděla jak dopadne a kvůli těm úžasným nadávkám Very Happy Šarlej a Samson Medák jsou moji favoriti Laughing

Film je příšerný, ja záhodno na něj koukat (když už se k tomu rozhodnete) nejlépe po nasledování seriálu, neboť tam místy jsou takové logické díry Rolling Eyes Rolling Eyes ...Je škoda, že na obém jde vidět, jak na realizaci chýbalo peniazí a při psaní scénáře zase zdravý rozum. ZAto alespoň soundtrack je počin uchulibý, ten dokážu poslouchat hodiny a hodiny... Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 10:10 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Film je příšerný, ja záhodno na něj koukat (když už se k tomu rozhodnete) nejlépe po nasledování seriálu, neboť tam místy jsou takové logické díry...

To už pak vůbec nemá smysl, protože film vznikl v podstatě sestříháním seriálu (který vznikl sestříháním původního ještě o něco delšího materiálu). Proto ty logické díry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 10:44 am    Předmět: Citovat

Morg: jo, ten soundtrack si aj ja niekedy pustím.. zo seriálu som videla iba jeden diel, ale ja zásadne nepozerám nič, čo je natočené podľa knižiek (spomeniem si možno na dva také filmy, čo boli pozerateľné).. a tie kecy čo okolo toho mámVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Morganna napsal:
Film je příšerný, ja záhodno na něj koukat (když už se k tomu rozhodnete) nejlépe po nasledování seriálu, neboť tam místy jsou takové logické díry...

To už pak vůbec nemá smysl, protože film vznikl v podstatě sestříháním seriálu (který vznikl sestříháním původního ještě o něco delšího materiálu). Proto ty logické díry.


Mno ja to sleduju ze studijnich duvodu - mne cizi jazyky lezou do hlavy nejsnaze pres tv a filmy Smile a Zebrowski je koukatelny - akoli tohle je jedna z jeho hodne slabych roli Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.