Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9ac321a7a99dbf7764a0909ee6e37b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

TAké vídám Alverde běžně v DM ve speciálním regálu. Ale sama jsem ho nikdy nezkoušela.
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si pořídila Alverde bříza-šalvěj a zatím se mi zdá celkem fajn. Akorát škoda, že nemají něco přímo na mastné vlasy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 11:38 pm    Předmět: Citovat

Tak jse cetla jednu moc zajimavou vec. Na nemcekych strankach se pisou tkz. Erfahrungsberichte, t.z. temer ke kazdemu trosku znamejsimu vyrobku najdete reference od uzivatelu s popisem od slozeni vyrobku, pres vuni az po ucinnost a pusobeni.
Nasla jsem jich k Alverde samponum docela dost, v podstate byly hodnoceny jako lepsi prumer, nenasla jsem ani jednu negativni reakci.
Ale jeden bericht me zaujal. Psala to nejaka slecna ci pani a psala prave o tom samponu s aloe a ibiskem. Psala ze po letech co pouzivala silikonove sampony primo citila jak po kazdym umyti se ji ty silikony vymyvaji a vlasy se stavaji jakoby hustsi a "hunatejsi". Psala, ze i kdyz je sampon urceny na lamave a suche vlasy, pozorovala, ze ma lepsi ucinek nez vsechny objemove co vyzkousela Question , ze jsou vlasy takove pevnejsi.
Tak nevim, taky se tam zminila o moji kerastase, ta pry obsahuje vymyvatelne silikony, to znamena, ze se nabali na vlasy jen do dalsiho umyti a pak se vymyji a nabali se nove nebo jak si to vysvetlit. Idea Zacinam vahat jestli treba to, ze ted mam vlasy takove horsi nemuze byt na tech silikonech. Treba kdyz vlasy umyji, zdaji se mi pekne po te kerastase, ale dlouhodobe Question
A je fakt, ze ted kdyz mam komplet sve vlasy, mely by jit umyt jako driv obyc koprivakem nebo vlastne vsim a nejdou.
Co myslite Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

já mám od Alverde aloe vera a ibišek a je super... Wink Má přesně ten účinek co psala galadriel....vlasy jsou pevnější a jakoby hutnější a mají větší objem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

Teď se tady vychvaluje tolik šamponů, že nevím, co vyzkoušet dřív. Ale včera sjem si už koupila Alpecin, tak se těším, až ho vyzkouším. Potom někdy až ho spotřebuju se chystám na ten Alverde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Mám taky aloe - ibisek, příjde mi dobrý. Koupila jsem si další balení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 11:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a koupila si Alverde, s aloe a ibiskem a pak jeste jeden na citlivou pokozku, s brizou a necim. No a proste zaver je ten, ze ja tim vlasy neumyji. Vlasy mam po umyti stasne divne. Priklad, kdyz pouziji kerastase a vlasy dam do rucniku a udelam turban, kdyz ho za nejakou dobu sundam, vlasy jsou jakoby v celku. Po samponech bez silikonu sundam rucnik, vlasy se rozletnou vsude a nejdou vubec upravit, poletuji kolem hlavy a vypada to silene neupravene. No stve me to, chtela jsem neco bez chemie, bez silikonu, ale prece zase nemuzu chodit jak hastros z rozcuchanou hlavou. Nevim cim to je. Pritom bych rekla, ze vlasy uz mam zdrave, nejsou nejak oslabene, tak nechapu, proc takhle reaguji Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Galadriel, já mám šampon Alverde oliva a henna (ten třetí, co ti ještě zbýváSmile) a jsem s ním spokojená, i když se po něm trochu dřív mastí vlasy. Taky jsem měla po něm vlasy trochu rozlítané (i když ne tak, jak popisuješ ty), tak jsem si teď k němu pořídila i ten balzám, co doporučujou (citron s meduňkou, jestli se nepletu) a je to lepší. No a možná je něco na tom, co píše Tereza, zkus vydržet trochu déle než jen jedno umytí. Vážně nevím, co ti jinak poradit, tak už jen přidám přání, abys co nejdřív našla nějaký vyhovující šampon a ukončila to své vlasové martyrium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Já mám moc ráda od Alverde balzám z divých ruzí, ale bohuzel ho stáhli z prodeje. A presne tak aj jojobový s hedvábními proteíny. Crying or Very sad Uz sem z toho prvního nakoupila do zásob, potom asi prejdu na Swiss O´Par. Tahle znacka vyrábí taky balzám z divých ruzí. No a jeste je super od Sante - Brilliant Care. Sampón mám od Urtekram, ale strídám ho s deckým sampónem Bübchen a Schauma Lecitin. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem zrovna včera umývala šamponem Alverde (oliva/henna) a asi po roce jsem použila kondicioner - taky Alverde (aloe/hibiskus) a nemůžu si stěžovat. Vlásky byly (vlastně jsou Laughing ) lesklé, vzdušné a v žádném případě nejsou ztěžklé. Jinak jsem předtím používala Urtekram šampon Aloe a pak ještě šampon s hlínou Rhasoul od stejné firmy - oba byly velmi dobré, ale ten Rhasoul více uhlazoval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.