šampony Nivea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f80531fdcab0831d165534bc0a597aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Já mám tu reflexní kůru pro blond a hrůza... než jsem ji nanesla, tak se vlasy leskly a potom byly matné a slepené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já mám tu reflexní kůru pro blond a hrůza... než jsem ji nanesla, tak se vlasy leskly a potom byly matné a slepené.


Stejná zkušenost!!! Přitom Adélka kdysi zkoušela tu na hnědý a říkala, že je super, že jí to nic takovýho nedělá...
Jinak já měla od Nivei šampon pro normální vlasy ( celkem v pohodě, žádnej zázrak ), pro barvený ( asi nejlepší od nich - pro mě, vlasy hebký a lesklý ) a pak tu pro blond ( kousala mě hlava, vlasy suchý, hrubý ). Moje mamča ji používá mraky let a spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Hm říkala jsem si, jestli dát Nivee ještě šanci a koupit si tu pro hnědé, ale asi ne, bojím se, aby se efekt neopakoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 10:25 am    Předmět: Nivea visage - OXYGEN POWER Citovat

Zalozila jsem toto vlakno, protože bych potrebovala poradit - teda spis bych byla rada, kdyby sem nekdo napsal nejake sve zkusenosti s touto radou... uvazuji o koupi nocniho kremu a cisticiho gelu ... jenze vyhodit jen tak skoro 5 stovek se mi tedy nechce;) Embarassed diky moc za pomoc pri rozhodovani .. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misannah
0-7
0-7


Založen: 13.9.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:34 pm    Předmět: Re: Skoušeli ste Nivea Citovat

Gregina napsal:
Skoušel ste někdo nivea briliant brown na hnědé vlasy je dobrý šampon bo ne ??? Chtěla sem se zeptat než si ho koupím aby mi to vlsay neponičilo Sad


Já jsem ten šampon měla,příjemně voněl,ale vlasy byly takové normální a řekla bych,že se ani víc neleskly než normálně.Čekala jsem od něj trochu víc,no,ale nebyl zase tak špatný Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumbrlik
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 10:47 am    Předmět: Nivea pro hnědé vlasy Citovat

Zkusila jsem Niveu pro hnědé vlasy... a celkem super...
+ malé množství kondicionéru rovněž pro hnědé jen na konečky a už druhý den mám vlásky pěkně nadýchané, nesplihlé... a lepší kvalitka.
Konkrétně je to Nivea Briliant Brown.
Máte taky některá zkušenosti ???? I když jsem někde četla, že Nivea prý byla dobrá jen za našich maminek a dnes stojí za h...., a to prý ještě krém !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Já mám ten kondicioner či co to je, nevymývací, třpitivý hnědý. Nesedl mi, vlasy jako by mi pramínkoval. Pokud někomu vyhovuje, ráda zašlu. Wink Flaštička je skorem plná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Já měl někdy v lednu niveu na hnědý vlasy a docela dobrý, vlasy neplihly, nevysoušely se a trošku dodával vlasům objem. No ale víckrát jsem si ho už nekoupil...
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:05 pm    Předmět: Re: Nivea pro hnědé vlasy Citovat

bumbrlik napsal:
Zkusila jsem Niveu pro hnědé vlasy... a celkem super...
+ malé množství kondicionéru rovněž pro hnědé jen na konečky a už druhý den mám vlásky pěkně nadýchané, nesplihlé... a lepší kvalitka.
Konkrétně je to Nivea Briliant Brown.
Máte taky některá zkušenosti ???? I když jsem někde četla, že Nivea prý byla dobrá jen za našich maminek a dnes stojí za h...., a to prý ještě krém !!!


nj, to moja mama za cely zivot na seba nedala iny krem nez tu modru niveu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla šampon a tu bezoplachovku. Šampon mi nějak nesedl. Vlasy mi z něho plihly. Ta kúra byla dobrá-ztmavovala mi barvu takže nešly vidět odrosty. Ale zase je slepovala takže taky nevyhovující. Už bych si Niveu nikdy nekoupila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.