Politická korektnost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=961e88b7a6ea3963870b4439c7d1efcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:19 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Káťa napsal:
Ale když se řekne partner, tak pod tím se zase asi většině lidem vybaví něco jako "obchodní partner". Já bych nikdy neřekla o Kamilovi, že je můj "partner",ale spíš ten přítel- to aspoň vyjadřuje že se přátelím, ale ten partner mi zní hrozně obchodně a láska přece není obchod...


Mam to jako Nicole, slovo Pritelkyne pro oznaceni Sirael uprimne nesnasim. Partnerka, ok. Ale obcas si rikame i Zena a Muz, co na tom, ze papiru njet, skutkova podstata cinu je do znacne miry i tak uz naplnena Wink


Ja zese nesnasim oznaceni partner/ka. To už mi přijde lepší přítel, protože to je slespoň české slovo. Kamil mě představuje jako "svojí slečnu". Ale co, za dva měsíce už budeme mít tento problém vyřešen Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:26 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:

Ja zese nesnasim oznaceni partner/ka. To už mi přijde lepší přítel, protože to je slespoň české slovo. Kamil mě představuje jako "svojí slečnu". Ale co, za dva měsíce už budeme mít tento problém vyřešen Very Happy Very Happy


Mně tedy partner taky evokuje spíš obchodní vztahy, taky radši toho přítele. Ovšem svatba je v tomto ohledu ideální, ta řeší veškeré případné pochybnosti a nejasnosti... Laughing Laughing Laughing Akorát zas kolikrát lidi, kteří nás blíže neznají, čučí jak zjara, protože jim připadáme na manžele moc mladí... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

Partner je pro mě čisto obchodní, protože jsem měla partnery v podnikání. Přítel je kamarád a kamarád je přítel, což shrnuji pojmem "moji ogaři". Manžel je prostě "ten můj" nebo muž a někdy ze srandy i žena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Můj, mojenka, polovička. Občas taky můj muž, ale to lidi mate.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.