Pleťové masky všeobecně
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=485765c0e6db5d6b79d8809765610c6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:18 pm    Předmět: Pleťové masky všeobecně Citovat

Jsem zhrozena... Zrovna teďka, když jsem konečně znova trochu při penězích a rychlosti blesku kouknu na stranky Lush.. nemaji tu pleťovou masku Mask of magnaminty, na kterou se těším asi 3 měsíce... Blbě vidím, nebo ji skutečně nemají už v nabídce??
Opravdu bych potřebovala pleťovou masku, nejlíp na ucpané póry, ale teď tedy nevím, jakou??
Snad nejsem jediná teda, která řeší pleťové masky Embarassed Laughing
Jestli tu teda už není toto téma jinde, tak pište všechno o pleťových maskách, co víte, vaše zkušenosti a tak... Smile Ať tu toto téma aspoň není zbytečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:22 pm    Předmět: Re: Pleťové masky všeobecně Citovat

Maudík napsal:
Jsem zhrozena... Zrovna teďka, když jsem konečně znova trochu při penězích a rychlosti blesku kouknu na stranky Lush.. nemaji tu pleťovou masku Mask of magnaminty...


Maudíku,
Mariannka psala ve vlákně o Lush šamponech, že ty výrobky, které zrovna nejsou skladem, zmizí ze stránek, takže ji časem určo budou mít Smile tak vydrž!!
(snad se teda nepletu Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale kdy? Mě ta moje dočasná už dodělává a já se bez masky neobejdu, jako bez řasenky Embarassed Laughing Jestli tam nebude do 3 týdnů, tak na ně kašlu Mad Já se na ni tak těšila... snad je to tak, jak říkáš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

Maudíku ja bych ti doporucila tuto od Dr.Hauschky:
http://www.yinyang.cz/pletova-cistici-maska/
Dela se i ve vzorkovem malinkem baleni a to vyjde na 2krat asi za 40Kč. Wink a je skutecne vyborna,z poru vytahne veskerou necistotu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Maudíku ja bych ti doporucila tuto od Dr.Hauschky:
http://www.yinyang.cz/pletova-cistici-maska/
Dela se i ve vzorkovem malinkem baleni a to vyjde na 2krat asi za 40Kč. Wink a je skutecne vyborna,z poru vytahne veskerou necistotu Cool

To je od tebe hezký, vílko Smile Ale malý problém, že já nevím, kde bych Hauschku našla tady u nás a navíc je to dokonce dražší, než ta od Lush a ta už se mi zdála docela dost... Přes net se mi to moc objednávat nechce, páč to by byly zas ještě další penízky navíc Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

hmmm chtela jsem jen poradit a doporucit neco vazne dobryho Wink ale nevedela jsem kolik stoji ta od Lush...no jinak kdyby neco od Hauschky,tak staci napsat na jejich info a oni ti reknou,kde se da pobliz tebe sehnat,casto je to v lekarnach Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
hmmm chtela jsem jen poradit a doporucit neco vazne dobryho Wink ale nevedela jsem kolik stoji ta od Lush...no jinak kdyby neco od Hauschky,tak staci napsat na jejich info a oni ti reknou,kde se da pobliz tebe sehnat,casto je to v lekarnach Wink

Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Dotaz: Můžou se masky kombinovat? Tzn. můžu použít čisticí masku a pak (až tu první sundám, samozřejmě) na to ještě plácnout zklidňující?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

súdiac podľa toho, čo všetko na mňa nababre kozmetička, asi áno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Já teď používám od Balei/y pleťové masky ty jednorázovky z pytlíčku a docela pohoda Smile Nejlepší je, že když je léto, tak beďarama posetý čelo nemám, páč to vytáhne sluníčko, ale jakmile přijde podzim, zima, jaro.. Tak je to šílený a přijde mi, že nepomáhá nic...:-X
A chodit každý dva měsíce ke kosmetičce Confused na to nemám peníze.. Very Happy Ale to jsem se uhnula od tématu Very Happy
A na domácí masky na obličej jsem se ještě neodvážila..Very Happy
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.