Earthlings
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c2feae422d4c90ed4a1c09574d6a74aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

vykastrovanej chlap může ne? jen nemá prostředky k výrobě dětí Laughing Laughing (teda já nevim Laughing Laughing Laughing )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

No, já to nezkoušel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Taky už ty snímky nevyhledávám. jen na toho psa jsem si vzpomněla, na toho nezapomenu.

jo, takhle mám taky pár >momentek< v hlavě.... delfína z klipu michaela jacksona, chycenýho v pasti, pohled a výraz nechápající ovce, která vybočila z řady na jatkách, a pan řežník nebo jen pomocník, kdo ví, přišel a prostě jí kopl do hlavy.... a ona dál stojí a kouká, nechápaje proč a za co?
nic, nechci to tahat z hlavy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:55 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Déscantes napsal:

Taky už ty snímky nevyhledávám. jen na toho psa jsem si vzpomněla, na toho nezapomenu.

jo, takhle mám taky pár >momentek< v hlavě.... delfína z klipu michaela jacksona, chycenýho v pasti, pohled a výraz nechápající ovce, která vybočila z řady na jatkách, a pan řežník nebo jen pomocník, kdo ví, přišel a prostě jí kopl do hlavy.... a ona dál stojí a kouká, nechápaje proč a za co?
nic, nechci to tahat z hlavy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Já si z jednoho Michaelova klipu vzpomínám na toho mrtvého slona s uřezanými kly ( ten zpětný, opačný záběr, když vstával ) a to bylo víceméně pozitivni...jinak na KFC a zákulisní story z MC Donaldu už taky nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

jo, to je jeden a ten samej klip, earthsong, krásná písnička... (jacko je moje slabost Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jo, to je jeden a ten samej klip, earthsong, krásná písnička... (jacko je moje slabost Very Happy )


Já mám michaela taky ráda, udělal toho pro lidi i pro planetu strašně moc.
V médiích ho rozcupovali, kdo ví jak to bylo, ale dvě tři písničky od něho se mi neskutečně líbí, právě ten Earthsong a Stranger in Moscow...a ještě jedna ale název nevím Smile už jsem na to všechno skoro zapomněla.

To byl snad jediný klip který zabral ničení země a následky, ale tak nějak v pozitivním duchu. Je škoda že lidi většinou třeba na záběry z Pety nekoukají, ale zas tak se tomu nedivím, je to hrozně kruté..třeba narozdíl od toho earthsongu...ale jsou to věci které se dějou... nebo záběry z kožešinových farem a podobných.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
tiborMel napsal:
jo, to je jeden a ten samej klip, earthsong, krásná písnička... (jacko je moje slabost Very Happy )


Já mám michaela taky ráda, udělal toho pro lidi i pro planetu strašně moc.
V médiích ho rozcupovali, kdo ví jak to bylo, ale dvě tři písničky od něho se mi neskutečně líbí, právě ten Earthsong a Stranger in Moscow...a ještě jedna ale název nevím Smile už jsem na to všechno skoro zapomněla.

To byl snad jediný klip který zabral ničení země a následky, ale tak nějak v pozitivním duchu. Je škoda že lidi většinou třeba na záběry z Pety nekoukají, ale zas tak se tomu nedivím, je to hrozně kruté..třeba narozdíl od toho earthsongu...ale jsou to věci které se dějou... nebo záběry z kožešinových farem a podobných.

od michaela je ještě pěkná little suzie, nebo jen suzie, teď už nevim...
je možné, že právě tenhle klip mě taky dost ovivnil, když jsem ho jako malá viděla poprvé, strašně sem brečela, a jak řikám, toho delfína vidím do dnes...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

já nějak nemůžu pochopit ty lidi co jim to dělají... vždyť to prostě nejde... to je snad nevnímají jako živé bytosti cítící bolest či co? Nebo je jim to jedno a vidí v tom jenom ty prachy co z toho mají? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Na to video mi včera poslal přítel odkaz....přiznám se ale, že když mi dopředu popsal o co jde, neměla jsem sílu se na to dívat....

Tohle jsem už dřív napsala do vlákna "Týrání zvířat", platí to ale pořád:

Co někteří lidé dokáží udělat zvířatům je opravdu děsivé. Vždycky když o něčem takovém slyším nebo to vidím v televizi, je mi z toho zle.
2 roky jsem pracovala na místě, kde jsem měla z oken výhled přímo na porážkovou část malých jatek...nejsem vegetarián, maso si dám, ale to, co tam s těmi zvířaty dělali , a to bylo v areálu veterinární univerzity...Hrozný na tom bylo to, že pokud to chtěl člověk nějak ustát, tak si po nějaké době zvykl, a přestal si toho všímat.

Ad pokusy na zvířatech: rozhodně to celkově nechci nějak obhajovat, ale ne každý, kdo tuto činnost provádí, musí být ubohý sadistický úchyl. Pár let jsem pracovala na ústavu kontrolujícím léky pro zvířata, a měli jsme tam též oddělení pro pokusy na laboratorních zvířatech. Rozhodně tam nebyla vězněna kvanta různorodých zvířat jak je vídat ve filmech. Zvířata se pořizovala vždy jen na konkrétní zkoušky, stálých obyvatel měl zvířetník minimum. Nikdo z mých kolegů-veterinářů- nedělal tyto zkoušky rád, a vždy to probíhalo jen když to prostě jinak daný lék ověřit nešel.....Přeživší zviřátka si pak zaměstnanci rozebrali k chovu domů či v kancelářích.....

Jedni mí známí přišli ke svému jezevčíkovi tak, že jeli do lesa na houby a našli ho tam vysíleného přivázaného ke stromu řetězem. Tak si ho vzali a pes si žije od té doby spokojeně, jenom do auta se mu moc nechce, a do lesa by ho nedostali.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 12:48 am    Předmět: Citovat

No konečně sem si našel čas a nervy na to abych se podíval na to video.No naštěstí mám pomalejší net tak sem to mohl aspoň vždycky rozdýchat než se mě natáhlo dalších deset minut toho filmu.No a v průběhu sledování filmu sem poslal odkaz i přítelkyni s tím že se na to radši podíváme spolu,protože snesu dost,ale tohle bylo i na mě moc.Přiznávám nejsem vegetarián,sem tam nějaký zvíře sem zprovodil ze světa-podotýkám né proto abych se tím pobavil ale protože sem takhle svýho času trávil prázdniny-prostě a jednoduše sem si chytil večeři(rybář) a rozhodně sem nelovil do zásoby abych si někde skladoval zásoby.Prostě když sem nic nechytil tak sem byl bez večeře.Ale vždycky sem se snažil abych utrpení které sem nepochybně způsobil snížil na minimum.A po vykonání samotného aktu sem se ještě dotyčné rybce omluvil za to že sem jí ulovil s tím že to není pro moje potěšení ale proto abych se najedl.No ale abych se vrátil k tomu filmu tak prvních pár minut sem zvládl celkem v pohodě,protože tam sou takové obecné věci o tvorech na této planetě,ale potom když začala ta část,domácí zvířata,tak od té doby sem skoro nepřestal brečet a nejhorší byl záběr na tu kožešinovou farmu někde v číně kde stahovali zvířata z kůže a potom tam byl záběr na to tělo bez kůže a potom na hlavu a ty oči co nechápaly proč a zač mrkly.No už je to tři dny co sem to viděl akdyž na chvilku zavřu oči tak to pořád vidím Crying or Very sad Ale jak říkám dělám do historickejch záležitostí takže k tomu patří kůže atd,ale nedopustím aby zvíře trpělo,když už má přinést oběť proto abychom z toho měli nějakej prospěch-tak to musí být rychlé a co nejméně stresující.Znám to i ze svojí zkušenosti,protože měli jsme pejska a jednou přišel den kdy už bylo jasný,že to nepůjde dál a po konzultaci s veterinářem jsme dospěli k závěru že jediná šance je ho uspat.Dodnes vzpomínám na ten poslední pohled než mu dal injekci Crying or Very sad to byla první rána a druhá byla když sem jí musel vykopat hrobeček Crying or Very sad Crying or Very sad .Já nevím asi sem divnej,ale dělám ve zdravotnictví,ale smrt člověka se mě nějak zvlášť nedotkne,ale utrpení,nebo nesmyslná smrt zvířete se mě vždycky strašně dotkne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.