Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77a08cc3f94e1b52d8fb5e63929cfb66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maggie
0-7
0-7


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Máte tady někdo trvalou, resp. headlinku? Já už jí mám asi potřetí a spokojenost... jen jsem se chtěla optat, jestli nemáte někdo nějaké dobré rady, jak si vlasy česat a přitom si vlasy nevyrovnat... nebo nějaké vhodné přípravky pro oživení vln bez nutnosti umývání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

me se od prirody nekdy vlni a nekdy ne,jak se jim chce,tak jsem se pred lety rozhodla ze se s vlnitymi citim lip,tak si je na noc nakroutim na prsty do snecku a rano je rozcesu a je to v poho,nemam pocit ze bych je nicilaa a hlavne je to i pohodlne na spani a tak:)No a kdyz do snecku nasplicham ruzovou vodu,tak je to pak prijemne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 8:13 am    Předmět: Citovat

Kdysi jsem zkoušela natáčky na suchý zip , byly strašný trhaly a cuchaly vlasy . Hned druhý den jsem je dala kamarádce a koupila si papiloty . Po těch byly krásný lokny , ale bylo s tím moc práce a tak po čase jsem je přestala používat a dala kamarádce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
me se od prirody nekdy vlni a nekdy ne,jak se jim chce,tak jsem se pred lety rozhodla ze se s vlnitymi citim lip,tak si je na noc nakroutim na prsty do snecku a rano je rozcesu a je to v poho,nemam pocit ze bych je nicilaa a hlavne je to i pohodlne na spani a tak:)No a kdyz do snecku nasplicham ruzovou vodu,tak je to pak prijemne:)


Napiš mi prosím, jak vypadá natáčení do šnečků. Neumím si představit, čím je upevňuješ. Jestli pérky, tak to bych si ráno vytrhala půlku vlasů z hlavy. Pérka opravdu nesnáším.
Já se také líp cítím ve vlnitých vlasech, ale bohužel se samy nevlní. Proto hledám lepší způsob, než na ně dát tužidlo a natáčky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Lily :Natocim si je na prst(zalezi jak moc je chces mit zvlnene-podle toho vyberes tloustku pramenu)No asi te ale zklamu pripevnuji je spinatky(ale mam nasbirane ruzne,ale nervou vlasy,hledani jch bylo narocne ale povedlo se,ted jsou jeste takove vytahane a to mi vyhovuje nejvic)No a nekdy to navlhcim (ruzovou vodou nebo obyc vodou) a nekdy to necham jen tak,protoze se mi vetsinou stejne zvlni i na sucho)No a hlavne se v tom moc dobre spi,nikde to netlaci(kdyz se to povede,ale ja to delam takhle spoustu let:))a da se to i upravit v hezky,ulitly uces Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

šnečky dělám stejně jako Víla Smile A od té doby co používám hennu, drží mi vlasy vlnité několik dní, bez všech tužících přípravků. Henna je vážně úžasná Cool

Vzkaz pro Luční vílu - Vílo, máš krááááááásné vlásky, opravu úžasné. Párkrát jsem tě potkala v Brně a vždycky se za tebou musela ohlédnout Embarassed Až zrak přecházel z té nádhery. Takové vlásky bych taky jednou chtěla mít Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

Šnečky už jsem pochopila, ale spínátka pro mne zůstávají záhadou.
Asi to zkusím přichytit prolamovacíma sponkama. Ale pochybuju, že na svém místě vydrží až do rána.

Sim - jak je přichytáváš ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Šnečky už jsem pochopila, ale spínátka pro mne zůstávají záhadou.
Asi to zkusím přichytit prolamovacíma sponkama. Ale pochybuju, že na svém místě vydrží až do rána.

Sim - jak je přichytáváš ty?


Já přichytávám vlásenkama - takové teňounké obyčejné sponky. Jujda, to se blbě vysvětluje, ale myslím, že je zná každý. Obyčejné vlasové sponky, uprostřed trochu zvlněné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Sim - to co popisuješ mohou být podle mého názoru pérka nebo vlásenky. V tom je trochu rozdíl. Ale moc mi to nepomohlo, protože pérka mi moc vytrhávají vlasy a vlásenky mi ve vlasech vůbec nedrží.
nechápu, jak je mohou kadeřníci používat k upevnění drdolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Jen pro zajímavost - dala jsem do své galerie fotku s pérkama a vlásenkama. Souhlasíte se správností označení?

Omlouvám se za horší kvalitu fotek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.