Noc filmových nadějí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=57c8b4d83cecd7457901cf53ef256b59Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:02 pm    Předmět: Noc filmových nadějí Citovat

Jelikož se bude konat za nedlouho tj v noci z 15. na 16. srpna další vysílání snímků studentů filmových škol a snad budoucích filmařů, na které jsem 2x koukal a docela se mi několik snímků hodně líbilo. Nu a chci se vás zeptat, jestli jste předešlý noci film. nadějí sledovali a jestli se budete dívat a na následující, jak se vám to vůbec líbí a co si o tom vlastně myslíte, jako o televiznímu projektu
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 6:10 am    Předmět: Citovat

Tak tohle mi nějak uniklo, takže dík za avízo (i když nevím, jestli budu mít přístup k televizi Sad )
Obecně můžu říct, že se na takové věci koukám ráda, člověk občas objeví zajímavé věci. Nápad se to zdá být dobrý, konečně televize dělá něco zajímavého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

Já jsem zatím taky nekoukala, protože televizi nesleduju v podstatě vůbec... Ale ten nápad považuju za výborný, aspoň mají ti mladí šanci někde se prezentovat, a my máme šanci vidět něco jiného než mainstreamové filmy v telce i v kinech... Pokud budu mít čas, mrknu na to.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:27 am    Předmět: Re: Noc filmových nadějí Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Jelikož se bude konat za nedlouho tj v noci z 15. na 16. srpna další vysílání snímků studentů filmových škol a snad budoucích filmařů, na které jsem 2x koukal a docela se mi několik snímků hodně líbilo. Nu a chci se vás zeptat, jestli jste předešlý noci film. nadějí sledovali a jestli se budete dívat a na následující, jak se vám to vůbec líbí a co si o tom vlastně myslíte, jako o televiznímu projektu


Jelikož teď nemáme TV, tak mám smůlu, jinak tu předešlou jsme myslím viděla (pokud si to nepletu s něčím jiným) a přišlo mi to takové nevyrovnané, něco opravdu dobré, něco spíš nuda... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:58 am    Předmět: Re: Noc filmových nadějí Citovat

Klarusa napsal:

Jelikož teď nemáme TV, tak mám smůlu, jinak tu předešlou jsme myslím viděla (pokud si to nepletu s něčím jiným) a přišlo mi to takové nevyrovnané, něco opravdu dobré, něco spíš nuda... Cool

No to je dost nebezpečí takových "akcí", z něčeho je člověk nadšený, u jiných dílek nechápe, proč to vůbec někdo točil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.