Uhlazující šampony
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe71cebfcb08d947b3d9feb46d2cd67bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:33 am    Předmět: Uhlazující šampony Citovat

Ahoj, na jednom diskuzním fóru mi jedna paní nebo slečna co dělá s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf doporučila na moje vlasy uhlazující šampon. Konkrétně Schwarzkopf má například uhlazující řadu smooth. no já si tím nejsem úplně jistá, tak bych se tu chtěla poradit. Mám jemné, ale opravdu velice moc jemné slabé vlasy a je jich méně. Jsou vlnité, u kořínků normál a tak od něco přes půlku délky docela dost suché. Potřebuju regeneraci, ale ne zatížení a hlavně chci podpořit vlnky co mám, nechci vlasy narovnat. Já měla vždycky za to, že uhlazující šampony jsou určeny na vlasy, které chcete mít rovné, tedy že vlasy vyrovnávají, ale prý uhlazující šampony uhladí jen vlasové šupinky a rozhodně vlasy nerovnají, takže teď fakt nevím..... jaký je váš názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

Schwarzkopf je za prvé chemický šampon, takže záleží čemu dáváš přednost. Za druhé nenech si mluvit do svých vlasů. Jsou tvoje, takže ty sama víš nejlíp jak s nima zacházet. Pokud si tím nejsi jistá, tak do toho nejdi. Nebo to vyzkoušej a uvidíš jak ti to bude vyhovovat.
Myslím, že je to na pro narovnání vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:41 am    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

kopretinka napsal:
Ahoj, na jednom diskuzním fóru mi jedna paní nebo slečna co dělá s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf doporučila na moje vlasy uhlazující šampon. Konkrétně Schwarzkopf má například uhlazující řadu smooth. no já si tím nejsem úplně jistá, tak bych se tu chtěla poradit. Mám jemné, ale opravdu velice moc jemné slabé vlasy a je jich méně. Jsou vlnité, u kořínků normál a tak od něco přes půlku délky docela dost suché. Potřebuju regeneraci, ale ne zatížení a hlavně chci podpořit vlnky co mám, nechci vlasy narovnat. Já měla vždycky za to, že uhlazující šampony jsou určeny na vlasy, které chcete mít rovné, tedy že vlasy vyrovnávají, ale prý uhlazující šampony uhladí jen vlasové šupinky a rozhodně vlasy nerovnají, takže teď fakt nevím..... jaký je váš názor?


Osobně si myslím že nepotřebuješ uhlazující šampon. Máš sušší vlasy tak bych si třeba koupila z kadeřnictví nějakou kvalitní vlasovou masku a dala ji pod igelit ještě před mytím. No a jelikož máš vlásky jemné tak tu masku smyješ šamponem-a ten si už můžeš vybrat jaký chceš-třeba i přírodní(ty dávají jemným vláskům objem). Takže podle mě to praktikovat takhle-maska před mytím a pak smýt šamponkem podle vlastního výběru. Uhlazující šampony obvykle vyhlazují i vlnky takže i kdyby kdokoli tvrdil opak tak tomu moc nevěř. Samotný uhlazující šampon by byl podle mě na tebe moc těžký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:13 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

*Leontýnka* napsal:
kopretinka napsal:
Ahoj, na jednom diskuzním fóru mi jedna paní nebo slečna co dělá s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf doporučila na moje vlasy uhlazující šampon. Konkrétně Schwarzkopf má například uhlazující řadu smooth. no já si tím nejsem úplně jistá, tak bych se tu chtěla poradit. Mám jemné, ale opravdu velice moc jemné slabé vlasy a je jich méně. Jsou vlnité, u kořínků normál a tak od něco přes půlku délky docela dost suché. Potřebuju regeneraci, ale ne zatížení a hlavně chci podpořit vlnky co mám, nechci vlasy narovnat. Já měla vždycky za to, že uhlazující šampony jsou určeny na vlasy, které chcete mít rovné, tedy že vlasy vyrovnávají, ale prý uhlazující šampony uhladí jen vlasové šupinky a rozhodně vlasy nerovnají, takže teď fakt nevím..... jaký je váš názor?


Osobně si myslím že nepotřebuješ uhlazující šampon. Máš sušší vlasy tak bych si třeba koupila z kadeřnictví nějakou kvalitní vlasovou masku a dala ji pod igelit ještě před mytím. No a jelikož máš vlásky jemné tak tu masku smyješ šamponem-a ten si už můžeš vybrat jaký chceš-třeba i přírodní(ty dávají jemným vláskům objem). Takže podle mě to praktikovat takhle-maska před mytím a pak smýt šamponkem podle vlastního výběru. Uhlazující šampony obvykle vyhlazují i vlnky takže i kdyby kdokoli tvrdil opak tak tomu moc nevěř. Samotný uhlazující šampon by byl podle mě na tebe moc těžký.


A prosím tě tu masku myslíš před mytím na mokré vlasy (tedy vlasy opláchnout vodou, nanést masku, nechat působit, smýt vodou a pak teprve umýt šamponem) nebo na suché?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 2:52 pm    Předmět: Re: Uhlazující šampony Citovat

Většinou se masky aplikují na vlhké vlasy-já to tak dělám taky když mám moc mastnou či zatěžující masku. Nejprve vlasy namočím, vyždímám z nich vodu, nanesu masku, zakryju igelitem, nechám působit a pak jednou smyju šamponem. Vlhké vlasy lépe absorbují výživné látky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

nedávala bych si být tebou uhlazující masku,pokud máš jemné vlásky,já mám vlasy silné a když jsem si pořídila uhlazující šampon a kondicionér,tak jsem pak měla vlasy takové zplihlé a rychle se mastily,a u některých značek jsem měla vlasy tak pipláclé k hlavě,že vypadaly jako mastné Confused A na jemné vlásky by to mihla být velká zátěž.ale je to na tobě zkusit se má všechno Wink dej pak vědět,jak jsi se rozhodla a jak to dopadlo Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Osobně mám hodně jemné vlasy, světlé takže se rychle vysušují konce. Uhlazující šampon bych ti rozhodně nedoporučila. Budou pak fakt zplihlé, rychle se mastit a bez objemu. Ve tvém případě i bez vlnek.

Maska je rozhodně dobrá rada. Pokud chceš něco specielního, viděla bych to spíš na šampony pro vlnité vlasy. Ty podpoří vlnky, ale uhladí vlas. Moje kamarádla má polovlnité vlasy, dřív hodně používala kulmu, teď má nějaký šampon pro vlnité vlasy a je moc spokojená. Má krásně jemně zvlněné vlasy... lesklé a pružné, nadýchané.

Já osobně nejdřív umyji vlasy šamponem, pak dám masku a necjám to několik hodin být. Smyju už jen vodou. Igelit je dobrá nápad, doporučovala mi to i kadeřnice. Ale pokud máš citlivou pokožku hlavy, nemusí ti sednout. Mně to pak vždy svědí. Případně je dobré dát přes igelit ještě nahřátý ručník.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Osobně mám hodně jemné vlasy, světlé takže se rychle vysušují konce. Uhlazující šampon bych ti rozhodně nedoporučila. Budou pak fakt zplihlé, rychle se mastit a bez objemu. Ve tvém případě i bez vlnek.

Maska je rozhodně dobrá rada. Pokud chceš něco specielního, viděla bych to spíš na šampony pro vlnité vlasy. Ty podpoří vlnky, ale uhladí vlas. Moje kamarádla má polovlnité vlasy, dřív hodně používala kulmu, teď má nějaký šampon pro vlnité vlasy a je moc spokojená. Má krásně jemně zvlněné vlasy... lesklé a pružné, nadýchané.

Já osobně nejdřív umyji vlasy šamponem, pak dám masku a necjám to několik hodin být. Smyju už jen vodou. Igelit je dobrá nápad, doporučovala mi to i kadeřnice. Ale pokud máš citlivou pokožku hlavy, nemusí ti sednout. Mně to pak vždy svědí. Případně je dobré dát přes igelit ještě nahřátý ručník.


Maska určitě vlasy vyživí, a tak bych jí potřebovala, ale asi bych spíš zkusila tu aplikaci podle Leontýnky.Tak jak si tu masku dáváš ty, bych měla docela obavy z toho plihnutí.
Jinak tedy nevíš jaký šampon má ta tvoje kamarádka? Já jsem zkoušela šampon od LÓrealu z kadeřnictví na vlny a ono to jako ty vlasy pěkně vlní, ale plihnou, večer jsem umyla, druhý den ráno celkem dobrý, večer už nic moc a další den ráno totálně zplihlé a u pokožky dost slušně mastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Já se jí zeptám, a pak ti dám vědět.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Já se jí zeptám, a pak ti dám vědět.


Díky, to bych byla moc ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.