Mama mia!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=deecbc8688218f31a63da40d037e0fd2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viděl/la jsi tento film? A líbil se ti?
Ano a líbil se mi.
65%
 65%  [ 21 ]
Ano a nelíbil se mi.
3%
 3%  [ 1 ]
Ano, ale jsem z toho rozpačitá/tý.
6%
 6%  [ 2 ]
Ne, ale půjdu na něj.
25%
 25%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 6:44 pm    Předmět: Mama mia! Citovat

Ahojky,
včera jsem byla v kině na Mama mia a fakt jsem se bavila. Opravdu jsem žasla nad pěveckým výkonem Jamese Bonda Smile a Meryl Streepová byla taky úúžasná. Popravdě se mi hudba líbila víc jak v orginále. Přiznávám, že pro silnější polovinu populace nebude tento film nic moc..ale my děfčata u toho zaplesáme..Smile. Zápletka lehká, ale pěkně zpracovaná. Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se právě vrátila... a jsem nadšená. Tenhle film je tak optimistický a plný energie, a vyvolal ve mně takovou spoustu dobré nálady, že vůbec neřeším, jestli měl nějaké chybičky. Moc se mi líbila kromě Meryl Streep ještě Julia Walters coby jedna z jejích dvou kamarádek (ta krátkovlasá), no a Pierce Brosnan mi přišel opravdu sexy. Embarassed
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

..ja na tento film asi vubec nepujdu. uz jen z ukazky co jsem videla, tak mi to pripadne takovy divny. Hlavne mi vadi, ze je na to uplne vsude reklama. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:46 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Já jsem se právě vrátila... a jsem nadšená. Tenhle film je tak optimistický a plný energie, a vyvolal ve mně takovou spoustu dobré nálady, že vůbec neřeším, jestli měl nějaké chybičky. Moc se mi líbila kromě Meryl Streep ještě Julia Walters coby jedna z jejích dvou kamarádek (ta krátkovlasá), no a Pierce Brosnan mi přišel opravdu sexy. Embarassed

uplně s tebou souhlasím. měla jsem chut skočit do filmu a zatančit si s těma holkama Smile. Mě se líbila ta s tím mikádem. Má takové zvláštní charisma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

Parádní film, jsem z něj nadšená, Meryl Streep je tam úžasná a hlavní hrdinka - Amanda Seyfried (Sophie) se mi taky hrozně líbila Laughing Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem včera večer šla "vyvenčit" mamču. Ona na Abbě vyrostla a Mrs. Streep má dost ráda. Ona se mnou zase minule šla na Stouny.
Ovšem opravdu jsem nečekala, že budu v kině doslova řvát smíchy. Řekla bych, že je tam díky velkému počtu britských herců hodně znát britský humor a taky ta ženská sebeironie. Sice bych vytkla autorce titulků trochu moc fantazie, ale já stejně titulky nečtu Wink
Jediné, co mi tam opravdu nesedělo byla ta mladá slečinka s rybím obličejem. Vždyť ona zapomínala text :-O Přišlo mi, že to herectví neutáhne a snaží se to zamaskovat děláním obličejů. A nebo byla prostě oproti těm starším hercům a herečkám ještě takové "telátko". Nevím, ale myslím, že měli vybrat někoho jiného, kdo umí hrát a má komediální talent.
Ale jinak film byla vážně legrace Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

Jéé, vy mi ale děláte chutě!!! Very Happy Akorát napřed musím dodělat překlad, teprve pak můžu do kina. Ale budu to mít zpestřený - s přítelem jsem vyhandlovala, že já s ním dobrovolně půjdu na Východní přísliby (a svou část jsem přetrpě.. ehm splnila), on slíbil, že vyrazí se mnou dobrovolně na Mamma mia. Takže ještě budu moct v průběhu filmu chvilkama mrknout, jaký dělá kyselý xychty, když ví, že se na něj koukám, a jak se upřímně baví, když si bude myslet, že nekoukám. Cool Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Sice bych vytkla autorce titulků trochu moc fantazie, ale já stejně titulky nečtu Wink


Přesně tak Smile občas jsem na titulky po očku mrkla a nestačila jsem se divit, co si to tam vymýšlí, hlavně u písniček. Ale zážitek mi to teda rozhodně nepokazilo... když jsem na tom byla podruhé (ano, už jsem za dva týdny stihla Mamma mia! vidět dvakrát Embarassed Very Happy ), tak už jsem na titulky nekoukala vůbec.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jéé, vy mi ale děláte chutě!!! Very Happy Akorát napřed musím dodělat překlad, teprve pak můžu do kina.

A copak překládáš ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Deník šílený ženy v domácnosti - román od Niamhl Greeneový. Není to žádná velká literatura, ale vcelku příjemný čtení, některý věci jsou dost hezky odpozorovaný ze života a místy je to docela vtipný (jestli to ovšem zůstane vtipný i v překladu, toť otázka, doufám že jo). Akorát už to mělo bejt hotový a já už měla makat na něčem další: takže momentálně jsem ve skluzu na překladu, kterej jsem ještě ani nezačla. Ale stejně, jakmile tohle odevzdám, jdu na Mamma mia! - je to taková mrkvička, kterou si držím před čumákem, abych ten překlad dorazila co nejrychlejc... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.