Bathory
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc31347864ac2e8927b4a79edeb2a1f3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vidět to
ano
74%
 74%  [ 37 ]
ne
8%
 8%  [ 4 ]
nevim
18%
 18%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 50

Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
kalakai napsal:
jak už jsem psala - je to jakubisko a k němu tyto poletující postavy a ruzné představy patří

přesně tak Very Happy


No prave ze pro mne tohle byl hodne vycpelej Jakubisko. Cekal jsem daleko vetsi magorinu. Bathory byla tezce pri-zdi... a proto mi to tak drhlo.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

Já si nemůžu pomoct, pokud se neobejde bez fantasmagorií, tak se neměl pouštět do historického filmu s historicky doloženými osobnostmi atd., ale něco historizujícího na vymyšlené téma...
U Máje samozřejmě nečekám dobové kostýmy, sice byl napsán na počátku 19. století a jeho předloha se stala na konci 18., ale jakožto romantická lyrická báseň má samozřejmě nárok na stylizaci i toho největšího kalibru Wink nejen v kostýmech.
nevadí mi stylizace a fantasmagorie obecně, nemám to ráda v historických filmech na opravdu dobové téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Pred par dny jsem na tom konecne byla s kamaradkou v kine, sice se slovenskym dabingem, ale i tak to bylo naprosto uzasne ... perfektni vykony hercu (dokonce i madla jsem snesla), dej, u ktereho se clovek nenudi, nadherne kostymy, prostredi a poutave efekty, vse odlehcene vtipnymi scenami ... urcite tenhle film radim k tem nejlepsim, co jsem kdy videla ... je to jeden z tech, ktery muze clovek videt vickrat a stejne se mu neomrzi a porad nachazi nove a nove veci, ktere ho zaujmou ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Babu, půjč si někde Jméno růže... Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

V diskuzi o filmu Máj, stejně jako o jiných filmech, starých či nových, prosím pokračujte ve vláknu Film.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.