Taneční
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48aef75f30694049ce83c92993df2762Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Taneční
ANO
84%
 84%  [ 11 ]
NE
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:08 pm    Předmět: Taneční Citovat

Taaak jo, koncem září mám nastoupit do tanečních a řeším teď takovou krizi...co s vlasama? Nechci je vyčesávat nahoru, ráda bych něco polorozpuštěného ( nejradši rozpuštěné, ale to mi neprojde hihi) jenže nevim co....myslela jsem, že bych něco vymyslela s tou sponou co mi přijde od thessy, ale tak uvítám každý nápad. Dále boty a šaty...hergot, kde sehnat něco pořádného? Já mám šaty k harfě, ale v těch se necítím moc dobře, protože pod nimi nemůžu nosit podprsenku a zavazují se za krk a prostě, je to takový hooodně divný pocit, u harfy na pódiu to nevadí, ale takhle při tanci... Confused Tak jsem vás chtěla poprosit o nějaké rady hlavně s těmi vlasy a kdo je z Prahy a řešil popřípadě řeší podobný problém ( taneční Very Happy) jestli by mi neporadil nějaké vybrané obchody s šaty a botkami Smile Embarassed Rolling Eyes Já se z toho asi už zbláznim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Já do tanečních zatím nešel, tak neporadim, ale proč ti neprojdou rozpuštěné vlasy?
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Jéé, já bych šla do tanečních klidně znova Very Happy S šatama a botama ti moc neporadím, sama jsem lítala po všech čertech a sháněla všechno na poslední chvíli Embarassed
A s vlasama je to taky těžké-ty rozpuštěné fakt nejsou moc praktické, při tanci se to strašně cuchá a když je malý sál a moc lidí, tak se to navíc skřípe mezi ostatní tancující Rolling Eyes Já když chtěla mít aspoň trochu rozpuštěné, tak jsem dělala různé falešné culíky/drdoly. No a jistota jsou skřipce-sežeň si nějaký hezký skřipec (nebo několik malinkých skřipečků), co ti bude ladit k šatům a s tím se pak dá vykouzlit leccos Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Soufflet: No já si právě myslela, že bych přední vlasy stáhla dozadu a nějak zaskřipečkovala a zbytek bych nechala splývat po zádech, ale nevím, na první kurz přijdu hold jakž takž s rozpuštěnými vlasy a když si všimnu vzteklých obličejů lektorů. tak je příště hold víc sepnu Very Happy
A s šaty...no to já mám problém...měla bych si sehnat nějaké "kratší" tak ke kolenum, ale zatím ke mně putují šaty určené spíš na prodlouženou, jinými slovy úplně na zem a to je pro obyčejné lekce asi už moc formální Laughing Ono by to chtělo nějaké šaty s rukávky aby nebyla vidět ramínka podprsenky, jenomže, takové šaty se těžko sháánííí Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 8:10 pm    Předmět: Re: Tanečnííííí :) Citovat

No, tak to ti asi moc neporadím, sama bych nějakou radu potřebovala... Ale přemýšlela jsem o účesech a celkem náhodou jsem si na hlavě vytvořila takové cosi, co vypadalo docela dost elegantně... Vzala jsem pramen z boku, zamotala (točila jsem směrem dozadu, aby to zepředu bylo hladký) a dozadu sepla, totéž z druhé strany... Je to taková variace na falešný culík... Nevím, jestli jsi z mého popisu něco pochopila...=cD
A jinak jsem se celkem inspirovala pár videi BlaHo na Streamu... některé nápady na drdoly jsou docela užitečné. =c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Awerin: mňa by tam síce nikto nedostal, ale keď som videla fotky spolužiačiek s tými mohylami na hlavách a kopou laku, trblietok a neviem čoho všetkého, veľmi sa mi to nepáčilo. myslím, že ty budeš mať najkrajšie vlasy, aj keď si s nimi nič nespravíš.
asi by bolo vhodné, keby si si predné vlasy nejak zopla dozadu a tie voľne rozpustené "skrotila" trochou laku alebo niečoho podobného, aby moc nelietali. viem, je to svinstvo (ja som nemala lak na hlave už roky), ale myslím, že jeden krát ti to na hlave paseku nespraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Pochopila, pochopila Very Happy To zní zajímavě, určitě to vyzkouším Smile aaa BlaHo je fajn, akorát já se strašně bráním vyčesaným vlasům, nemám ráda, když mi alespoň pár pramínku nesplývá dolů, nevím, taková divná fóbie Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Taneční byly super! jojo, to byly časy Very Happy (i když jsem vypadala na třináct a žádní krasavci se o mě neprali! Very Happy).
Já bych vlasy rozpuštěné radši nenechávala, jednak se to bude motat okolo, jednak při tanci se člověk dost zapotí a bude mu pod tím děsně vedro, jednak kluci budou mít ruku na tvých zádech a když tam ještě budou vlasy, tak to bude trochu kompilkace Wink

A co se týče šatů, krám s pěknými společenskými šaty je například na Hradčanské, v takové kolmé uličce hned u výlezu z metra (jmenuje se myslím K Brusce nebo tak něco).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

No u těch rozpuštěných vlasů nejde ani tak o to, jak se na to budou tvářit lektoři, ale jak se na to budeš tvářit ty. Na první lekci si je nech klidně víc rozpuštěné, bude víc keců a míň tance, tak si aspoň zkusíš a pro příště už budeš vědět.
Ono je to sice nádherné, když kolem tebe ve víru tance vlají vlasy, ale má to dost nevýhod-zachytávají se o to ostatní tanečníci, při pohybu se dost cuchají, spotíš se, takže budeš mít jednak mokré záda a jednak vlasy zralé na mytí, navíc tanečník má ruku na tvých zádech (předpokládám ale, že i u vás jsou povinné rukavičky, tak to potom není tak hrozné, ale stejně...), atd, atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 9:47 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Pochopila, pochopila Very Happy To zní zajímavě, určitě to vyzkouším Smile aaa BlaHo je fajn, akorát já se strašně bráním vyčesaným vlasům, nemám ráda, když mi alespoň pár pramínku nesplývá dolů, nevím, taková divná fóbie Embarassed


No, já se jejich účesy spíš inspiruji... Většinou nějaké ty prvky aplikuji na falešný culík... Obvykle to nevyhlíží zrovna marně...=c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.