Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a24e65080bcd9fb9fab3279e4e924e19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem brala Biosil (2 tablety) a k tomu ještě Vápník-Hořčík-Zinek (1 tableta) denně čtyři měsíce v kuse. Teď mám pauzu. Začala jsem s tím, protože mi přišlo, že mi hodně padají vlasy. Padají sice pořád stejně, ale aspoň se míň mastí, zdají se mi pevnější a dokonce mi přijde, že i rychleji rostou (u nehtů je ta rychlost markantní). Pleť se mi zdá vypnutější, ale takoví ti malí hnusáci se mi dělají pořád. Celkově doporučit můžu, ale rozhodně tablety nepolykejte na lačný žaludek, jednou mě to pěkně prohnalo. Wink
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Ja zajtra urobim najazd do lekarne a vyziadam si Biosil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Jaruleee napsal:
Já jsem brala Biosil (2 tablety) a k tomu ještě Vápník-Hořčík-Zinek (1 tableta) denně čtyři měsíce v kuse. Teď mám pauzu. Začala jsem s tím, protože mi přišlo, že mi hodně padají vlasy. Padají sice pořád stejně, ale aspoň se míň mastí, zdají se mi pevnější a dokonce mi přijde, že i rychleji rostou (u nehtů je ta rychlost markantní). Pleť se mi zdá vypnutější, ale takoví ti malí hnusáci se mi dělají pořád. Celkově doporučit můžu, ale rozhodně tablety nepolykejte na lačný žaludek, jednou mě to pěkně prohnalo. Wink


Ty jo... dala bych pozor na ten zinek. Už Biosil ve 2 tabletách obsahuje 100% denní dávky. Takže bych to rozhodně nekombinovala s dalším přípravkem se zinkem. Anorganické látky se musí užívat opatrně, jsou u nic daleko větší problémy s předávkováním, než třeba u vitaminů rozpustných ve vodě.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Biosil obsahuje jen biotin a křemík, aspoň tak se to píše na tom, co jsem si nedávno koupila. Zinek je myslím jen v tom Biosilu plus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Arcana napsal:
Biosil obsahuje jen biotin a křemík, aspoň tak se to píše na tom, co jsem si nedávno koupila. Zinek je myslím jen v tom Biosilu plus.


jj, v biosilu plus ... je v něm navíc zinek a B5. Nějak jsem nepředpokládala, že by někdo měl ještě ten starý, už se ani nevyrábí... Razz I když občas ještě nějaká lékárna vyšťourá ze skladu zásoby.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

jee,ja si dnesa Biosil koupila....doporucila mi hon i znama,ze si ho poridila,aby se ji zpevnily nehty,ale misto toho ji silene zhoustly vlasy a je z toho nestastna....co ja bych za to dala Laughing Vsadim se,ze me se zpevni nehty a po zhoustnuti ani pamatky Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

já jsem byla minulý týden na nehteh a paní říkala, že co jí nehtařka doporučila na nehty to jí zabralo na vlasy (bohužel nevím co to bylo) a dělala si srandu, že by teď potřebovala vědět co je dobré na vlasy, aby měla pevné nehty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:03 am    Předmět: Citovat

Biosil plus je dobrý. První měsíc se projeví spíš na nehtech. Aby to zabralo na vlasy, chce to pravidelné delší užívání.
Jinak mně se to jako první projeví na chloupkách na nohou... začnou růst rychleji a silnější Evil or Very Mad
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Biosil plus je dobrý. První měsíc se projeví spíš na nehtech. Aby to zabralo na vlasy, chce to pravidelné delší užívání.
Jinak mně se to jako první projeví na chloupkách na nohou... začnou růst rychleji a silnější Evil or Very Mad



ja jsem biosil brala nejdyl max. 2 baleni. Na nehtech se to projevilo skoro hned na vlasech min. V tu dobu jsem potrebovala prave nehty Smile Heh ale na tech chloupkach se to projevi snad vzdycky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Biosil plus je dobrý. První měsíc se projeví spíš na nehtech. Aby to zabralo na vlasy, chce to pravidelné delší užívání.
Jinak mně se to jako první projeví na chloupkách na nohou... začnou růst rychleji a silnější Evil or Very Mad

Tak nehty bych taky potrebovala,to uvidime:) ale s tema chlupama si me moc nepotesila,uz ted mam draty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.