Dlouhovlasá deformace (koukani po lidech)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4fd3fbedbb50b06a532fbab9ed0f7aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 10:30 am    Předmět: Dlouhovlasá deformace (koukani po lidech) Citovat

Ahojte všichni!Mám dotaz-nevím jestli to sem patří,ale zkusím to Very Happy Tak že-taky se vám stává a to mě skoro pořád,že když vyjdete ven,pozorujete lidi jakej maj na hlavě účes,jak ty vlasy maj zničený nebo ne,když jde nějaká dlouhovláska nebo dlouhovlás,tak se úplně kocháte pohledem atd.?Tak písajte,díky

Amy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 10:59 am    Předmět: Re: Dlouhovlasá deformae Citovat

Ahoj Amy - mě se to stává Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

Myslím, že tahle deformace se čtenářům DV určitě nevyhne Smile Tedy resp.od té doby, co sem chodím se mi to stává dost často. Prohlížím si dlouhovlásky a srovnávám, jestli mám delší Smile Většinou jo, a to moje délke je tady na DV dost minimální Smile Většinou ty hodně dlouhé vlasy vídám u vietnamek atd. ale stanovila jsem si, že to se "nepočítá", takže beru jen blonďaté Smile Přítel už si na to taky zvykl a referuje mi, kolik takových potkal Smile A taky zkoumám, jestli jsou zničené, ale hlavě: jak husté. Mám totiž komplex z toho, že mám na hlavě pět chlupů...Tedy ve srovnání s vámi tady na DV, ale myslím, že průměrní smrtelníci jsou na tom podobně Wink Ony holt ty světlé a rovné nikdy žádny extra objem mít snad ani nemůžou Smile a taky občas neodolám a prohlížím si fakt pěkně oblečené slečny a mladé paní - je to hrozné, sama vrhám vražedné pohledy, když na mě někdo čumí (jsem totiž přesvědčená že je to kvůli mé obezitě Laughing ) ...ale snažím se aspoň nenápadně Wink
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Laughing jo to znám taky, já zase sleduju kudrnatý a porovnávám jestli je dotyčná má hustší než já, v jakym stavu má konečky, pokud se můžu nějak přiblížit:)
na oblečení koukám taky. pokud se někdo oblíká podobně jak já, koukám jak vrah Cool Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

Tímhle trpím celý život. Sleduju bloncky, a hlavně to, jestli jsou peroxidové nebo přírodní. Beru to prostě jako součást mého pohybu venku. Na silně odbarvené či takové, které mají centimetrové černé odrosty a chemlon se dívám hodně s despektem. No a hlavně sleduju délku. Když je nějaká světlovlasá paní/slečna ještě navíc dlouhovlasá (tj. pro mě od půlky zad níž), tak na to jsem schopna zírat opravdu dlouho. Brunety mě neberou, často si jich ani nevšimnu, jen pokud mají opravdu extra délku. A zrzky taky poutají mou pozornost. Než chemické prostříhané cosi ale dost silně sleduju právě přirozenou barvu a upravenou délku.

Ale ženskou krásu vnímám silně. Často se koukám po ženách, které jsou pro mě mimořádně krásné. Často to musí působit, že jsem lesbička Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Jo a vlastně ještě konečky, někdy mám pocit, že na těch vlasech moje oči zůstanou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

nerada to říkám, protože já moc lidi kolem sebe neposuzuji - jako ve smyslu, že bych si říkala, uaaa, ta má děsné boty nebo co si to vzala na sebe, já se spíše dívám na to co mě zaujme pozitivně - což vnímám jako docela dobrý rys Smile ale v poslední době vyloženě očuhuju vlasy...už se mi nejednou stalo, že jsem se otočila za nějakou dlouhovlasaticí, můj milý se mi někdy až směje Laughing samozřejmě když někde čekám v řadě tak zkoumám konečky, třepení vlasů a říkám si, že na tom nejsem někdy vůbec špatně Cool pozoruji barvy, tipuju si henna X chemie, odrosty, melíry, střihy - prostě to, co jsem před DV až tak dalece nikdy neřešila. nejhorší pro mě je, když míjím kudrnatou dlouhovlasou zrzku, to bych se hned nejraději ptala, jak se o to háro stará...no děs Laughing Embarassed /no a pak se taky dívám na vlasy mužů... Wink /
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

Laughing Kathory to je sranda, jak každý koukáme po vlasech podobných co máme my...vyjímkou sou asi ty zrzky...

jo a neboj, já taky vejrám po holkách, zvlášť po těch přirozeně krásných, bez silnějšího nalíčení. no - rády se koukáme na hezký "věci", kam patřej i krásný holky Cool

jo Pivoňko, já sem tenkrát u doktora v čekárně viděla taky dlouhovlasou kudrnatou zrzku, a byla to přírodní zrz, ta se pozná, a to bylo tak nádherný, uplně mi kleslo vlasový sebevědomí a byla sem neviditelná Embarassed Embarassed Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg


Naposledy upravil Tree dne pá září 05, 2008 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tímhle trpím celý život. Sleduju bloncky, a hlavně to, jestli jsou peroxidové nebo přírodní. Beru to prostě jako součást mého pohybu venku. Na silně odbarvené či takové, které mají centimetrové černé odrosty a chemlon se dívám hodně s despektem. No a hlavně sleduju délku. Když je nějaká světlovlasá paní/slečna ještě navíc dlouhovlasá (tj. pro mě od půlky zad níž), tak na to jsem schopna zírat opravdu dlouho. Brunety mě neberou, často si jich ani nevšimnu, jen pokud mají opravdu extra délku. A zrzky taky poutají mou pozornost. Než chemické prostříhané cosi ale dost silně sleduju právě přirozenou barvu a upravenou délku.

Ale ženskou krásu vnímám silně. Často se koukám po ženách, které jsou pro mě mimořádně krásné. Často to musí působit, že jsem lesbička Laughing

Kath, to je přesně ono... Taky zkoumám blonďaté odstíny a většinou mě teda zaujmou ty přírodní, protože peroxidy se dost dobře nezapřou. A přemýšlím,jak dosáhnout opravdu přírodní blond, i když moje původní barva je jiná Smile) (Zatím se mi docela daří - např. na intru holky netušily, že zesvětluji Laughing ) Taky sí říkám, jestli to ty slečny nevnímají negativně, jakože na ně čumím, protože já to nesnáším, doufám že to berou tak, jako že mě pozitivně zaujaly Smile
BTW: všimly jste si, že dost z nás považuje za "dlouhé" vlasy ty jen o trochu delší než máme na hlavě? Smile
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Laughing Kathory to je sranda, jak každý koukáme po vlasech podobných co máme my...vyjímkou sou asi ty zrzky...

jo a neboj, já taky vejrám po holkách, zvlášť po těch přirozeně krásných, bez silnějšího nalíčení. no - rády se koukáme na hezký "věci", kam patřej i krásný holky Cool

To jsem ráda, že jsem v podstatě normální!!! Smile Laughing V podstatě na holky koukám asi 10x častěji než po chlapech Smile

Jo a taky bych jim často ráda ty vlásky aspoň pochválila, ale bojím se aby to některé nebrala jako otravování Smile
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.