Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ed8b367e8fc18bca11d399c24455597Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:09 pm    Předmět: Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc Citovat

Zakládám vlákno o černé barvě.
Chtěla bych se obrátit na vás všechny, které barvíte černou- zeptat se, jakou značkou, zda barvou nebo přelivem a z jaké původní barvy vlasů.
Dále přemýšlím - když blond existuje teplá a studená, funguje něco takového u černé? Na mě působí studeně modročerná ( nehodí se mi ani k pleti ) ale zajímalo by mě, kde sehnat přirozeně působící černou barvu, vlastně přeliv. Takový trochu "teplejší".
Nejlíp něco mezi tmavohnědou a černou, ale tak aby to byla víc černá, aby nebyla "mrtvá", aby měla odlesky Smile
Zase mám na vlasech černou a znovu jsem si ověřila že mi sluší až když se kapku vymyje, když je krásně černá s hnědým leskem. Nejlíp to dopadá po kombinaci černý přeliv-hnědá henna, odstup asi čtrnácti dnů, to pak je překrásná barva.
Škoda že to nejde koupit dohromady namíchané v krabičce a prsknout na hlavu Smile

Takže čím barvíte? A jak jste právě k černé došli? Co se vám na ní líbí?

A ostatní, jinovlasé krásky, líbí se vám na druhých černá nebo ne? Proč?


Smile hezký večer Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:19 pm    Předmět: Re: Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc Citovat

Déscantes napsal:
A ostatní, jinovlasé krásky, líbí se vám na druhých černá nebo ne? Proč?

tak já doufám, že se teďka nikoho nedotknu, ale podle mojí zkušenosti většině lidí černá nesluší (pokud to není jejich přirozená) a to právě proto, že (modro)černá je extrastudená a to opravdu sluší málokomu... většina by udělala mnohem líp, kdyby se barvila třeba na tmavě hnědou, když už chcou mít tmavou, vypadá to mnohem přirozeněji...
suma sumárum znám asi tak 3 lidi, co se barví na černo a opravdu jim to sluší, pro zbytek platí to, co jsem napsala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Já bych zkusila nějakou tmavě hnědou nebo čokoládou-mě vše stejně chytá tmavěj a už středně hnědá na mě vypadala jako černá Smile ale už bych do černé nešla-není ke mě přirozená a myslím, že hodně lidí v ní vypadá bledě a nezdravě, ale pokud někomu sedne tak je to krásnéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:28 pm    Předmět: Re: Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc Citovat

egle napsal:

tak já doufám, že se teďka nikoho nedotknu


Neboj, nedotkneš Smile
S tou modročernou máš totiž úplnou pravdu. Nevím, jak je to možné, ale ten nepřirozený a chladný modrý lesk na vlasech zbyde i po obyčejné černé, nejen po modročerné.
Je to zvláštní, ten pigment bude asi všude.

A právě proto píšu o "živé" černohnědé s odlesky, ta barva se mi moc líbí.
Ale hledám tip na značku která toto dělá hned, ne čekat, až se vymyje modrá z obyčejné černé barvy a ona začne vypadat k světu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

Des, hnědočerná bývá hodně pěkná, to rozhodně ano... a pokud jsi na to typ, tak to bude rozhodně lepší než studená černá... (bohužel nemůžu posoudit, protože v profilu nemáš fotku Wink )
no a neprodává se nějaká hodně tmavě hnědá, která by měla kýžený výsledek? (odstíny barev nemám moc zmáknutý Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Jednu tam ještě mám. Laughing

ALE - našla jsem toto:http://www.renegadesims.com/RenegadeRose46/RenegadeRose46Rec_BlackBrown.jpg

to je přesně ono...mohlo by to jít kapku ještě do hněda ale něco na tento způsob. Zkusím ještě pohledat lepší obrázek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jednu tam ještě mám. Laughing

no to sice máš, ale zezadu, z toho prd poznám, jestli se ti ta barva hodí nebo ne Laughing Laughing


Naposledy upravil egle dne čt říjen 02, 2008 6:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

haha...tohle jsem našla při hledání pod heslem black-brown hair Laughing

http://www.kidsbiology.com/library/image.php?src=/images/repository/Ovisorientalis1153686117.jpg&width=300&height=400

ale rouno má slušné Very Happy jen by to chtělo trochu lesku Laughing no nic, hledám dál Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Tak já souhlasím s Egle. Hnědočerná je krásná (na těch, kterým sluší), ale jinak mi dost vadí chemická studená černočerná, extra zvlášť na spoustě světlých holkách... To je většinou hrůza a děs. Většinou to jsou nějaké gothky a metalistky, a vypadá to fakt děsně. Zvlášť když je původní barva světlá. A moc se mi nelíbí, jak uměle to působí. Nicméně jsem se setkala už i s takovými, kteří mají přírozeně černé normálně a to je pak krása. Působí to i zivěji, než ta mrtvolná chemická čerň.

A ještě větši "krása" je, když začne na světlých vlasech černá odrůstat... To pak působí jako plešky :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
A ještě větši "krása" je, když začne na světlých vlasech černá odrůstat... To pak působí jako plešky :-/

jo!!, to jsem úplně zapomněla... světlý odrosty, to je fakt humus, pleš jak vyšitá Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.