Svět se zbláznil...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88bc031fd8c9ab761ed01758202d73d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měl by se vrátit trest smrti?
Ano
33%
 33%  [ 9 ]
Ne
48%
 48%  [ 13 ]
Možná
18%
 18%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kafin napsal:
Ano, taky jsem to četl. Z hlediska zákona je viníkem nehody ten kluk, takže škodu na autě musí zaplatit on (auto je firemní) a to že mu pak řidič nepomohl je zdá se věc druhá. Víceméně to dává smysl, protože firma nemůže za to, že ten kdo tím autem zrovna jel tomu klukovi nepomohl, ale každopádně věřím tomu, že to nebude muset platit. Buď to za něj někdo zatáhne nebo mu to ta firma odpustí Wink .

Já myslela, že viníkem nehody je ten řidič- on toho kluka úplně přehlédl a nápalil to přímo do něj takže škodu by měl platit on . Jo - dostal 12 let .
Viníkem je ten kluk, protože neměl na té silnici co dělat a neměl nic, díky čemuž by byl vidět. Těch 12 let je za to, že mu nepomohl.
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
ilona napsal:

Já myslela, že viníkem nehody je ten řidič- on toho kluka úplně přehlédl a nápalil to přímo do něj takže škodu by měl platit on . Jo - dostal 12 let .
Viníkem je ten kluk, protože neměl na té silnici co dělat a neměl nic, díky čemuž by byl vidět. Těch 12 let je za to, že mu nepomohl.

Nebyl vidět? Předpokládám, že tohle tvrdil ten řidič... Confused Nikdo jiný u toho asi nebyl - jen on a ten chlapec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.