Naléhavé!!!! mám se nechat ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2fdc73d610fd5bddba4738367d01e07cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 6:52 am    Předmět: Citovat

citace:
Ale můžeme to zkusit...Být "in" neznamená být jako někdo jiný,a le být svá, být originál, ten, co jsem.




Přesně Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Wink Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Ja bych rozhodne taky nestrihala! Taky me porad nekdo presvedcuje, ale svy vlasky si necham!!
Btw. nenapsalas, jak to strihani dopadlo Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

Autor rubriky Monaa je zřejmě nějaký provokatér, ale alespoň jsme si tady "nahlas" vyjasnili některá fakta. Pokud Monaa skutečně existuje a myslí to všechno co napsala vážně, je to vlastně i potvrzením mých názorů na existující oportunismus velké části naší současné společnosti.
Tzn. je lépe mýlit se s ostatními než mít pravdu proti ostatním, v tomto případě raději být ošklivá s ostatními než hezčí než ostatní, protože nebudu "in" Rolling Eyes
Co se týče tlaků rodičů, slyšel jsem již o obou variantách, tzn. rodiče nutili dlouhovlasou ostříhat se anebo naopak rodiče nutili ponechat si dlouhé vlasy. Pokud někdo můžete napsat k tomuto tématu něco dalšího, bylo by to velice zajímavé. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Nebo na to jdi jinak - zkus zjistit od kluků ve třídě, nebo prostě jiných kamarádů, jestli se jim vlásky líbí, a když zjistíš že jo, tak Tě to stříhání přejde Wink navíc, mysli na to, že takhle si vyjímečná a časem bys toho kroku mohla litovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Nebo na to jdi jinak - zkus zjistit od kluků ve třídě, nebo prostě jiných kamarádů, jestli se jim vlásky líbí, a když zjistíš že jo, tak Tě to stříhání přejde Wink navíc, mysli na to, že takhle si vyjímečná a časem bys toho kroku mohla litovat...


Dobrý nápad, hapers! Vsadím se o cokoli, že se jim dlouhé vlásky budou líbit víc než jakýkoli moderní účes! Wink
Návrat nahoru
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

čauky... takže mam ty vlasy do půlky zad... Měli ste pravdu, protože co kdyby se mi to po čase přestalo líbit, tak co pak, že jo... no, tak takhle jsem spokojenější než předtim.. a ty, kdo mi radili ostříhat, maj takový nějaký nijaký vlasy, takže to fakt asi bylo ze závisti, nebo nevim.
P.S. nenapsala jsem dlouho, protože jsem jela na týden pryč a neměla jsem k dispozici počítač...
Díky moc za rady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monaa
0-7
0-7


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

jo a jinak když jsem si tady četla vaše příspěvky, viděla jsem, že s i asi myslíte, že jsem se chtěla nechat ostříhat kvůli ostatním, jenom abych byla za každou cenu IN.... Tak to fakt není, chtěla jsem to kvůli sobě a takový ty holky, co jdou za každou cenu s módou teda taky nemusim.. To je stejný, jako když se tu nedávno objevil styl EMO a každá pubertální holka najednou chtěla bejt EMO girl, i když ani pořádně nevěděly, co to je... nevěřili byste, kolik stránek na netu mělo nejednou EMO design. Nad jejich diskuzemi na téma "jak být co nejvíc EMO jsem se jenom smála". Ale to se už dostáváme jinam. Takže k těmhle typům holek já doopravdy nepatřím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:50 am    Předmět: Citovat

[Diskuse o emocionálním punk rocku (sem se zase něco přiučila Laughing Wink ) a životním stylu EMO byla přesunuta do fora O všem : http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=555
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 7:00 am    Předmět: Citovat

Toto téma rovněž zamykám a podobné stesky odkazuji sem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.