Jaké účesy se nám nelíbí
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 164, 165, 166  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b5bf12a1130a1a36de521986aeed0a9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 1:12 pm    Předmět: Jaké účesy se nám nelíbí Citovat

Feliscatus napsal:
Tak to každopádně!
Spíš mi přijde, že ženy s průměrnými životy se samy pasují do podob krátkých beránků na hlavách...


...mám dojem, že moda beránků je naštěstí pryč - aspoň já jsem teď žádnou takovou hlavičku neviděla a nepotkala. Jsem ráda, že se beránek na mé hlavě nikdy neobjevil, tohoto pominutí smyslů jsem byla ušetřena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Beránek je sice pryč, ale variace na květáky zůstávají - hlavně na vesnici. A starší dámy mají málokdy delší vlasy, než pod uši... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Beránek je sice pryč, ale variace na květáky zůstávají - hlavně na vesnici. A starší dámy mají málokdy delší vlasy, než pod uši... Crying or Very sad

To ano, hlavně dámy nad 65 let, ty už se asi nezmění, pro ně je to praktický učes a hotovo. Moje babička tak chodila donedávna, teď už trvalou nemá, je jen nakrátko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:39 pm    Předmět: Citovat

Přesně! Což musí mít (s odpuštěním) každá bába na hlavě cherubína? To příšerná uniformita! Vadí mi to snad ještě víc než květáky, tyhle babské kudrlinky. Přitom by jich většina vypadala o hodně líp ve svých přirozených vlasech, než v tomhle! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Přesně! Což musí mít (s odpuštěním) každá bába na hlavě cherubína? To příšerná uniformita! Vadí mi to snad ještě víc než květáky, tyhle babské kudrlinky. Přitom by jich většina vypadala o hodně líp ve svých přirozených vlasech, než v tomhle! Rolling Eyes
to je pravda
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Přesně! Což musí mít (s odpuštěním) každá bába na hlavě cherubína? To příšerná uniformita! Vadí mi to snad ještě víc než květáky, tyhle babské kudrlinky. Přitom by jich většina vypadala o hodně líp ve svých přirozených vlasech, než v tomhle! Rolling Eyes


Měla jsem prababičku, umřela v 85 letech a do konce života si zaplétala drdůlek-ke konci života už to byl jen takový tenounký copánek, upevněný do drdůlku sponkami, ale bylo to pěkné. Přesně tak jsem si představovala i babičku z Babičky od B. Němcové.
Co přesně je ten květák? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

MYslím,že květák, je taková ta vyfoukaná helma,kterou mají některé paní na hlavách...takové to silně natupírované, natužené cosi, co stojí takřka svisle a vytváří to dojem úúúúúžasného objemu.... Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Tedy to si myslím já....ale třeba si nědko představí něco úplně jiného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Květák? To je taková ta klasická babská trvalá, ani nemusí být beránek, někdy to i hraje všemi barvami...no zkrátka květák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Měla jsem prababičku, umřela v 85 letech a do konce života si zaplétala drdůlek-ke konci života už to byl jen takový tenounký copánek, upevněný do drdůlku sponkami, ale bylo to pěkné. Přesně tak jsem si představovala i babičku z Babičky od B. Němcové.
Co přesně je ten květák? Embarassed


Květák??? No to je taková zelenina, má takový okvětí jako zelí, je to podobný na brokolici, hele, jo to je přesný, akorát, že květák je žlutej takovej. Už víš??? Laughing Laughing Laughing

No když jsem chodil do školky ještě, tak jsem občas bydlel u babičky na vsi. A chodila za ní kamarádka pani Paulů. A ta měla taky takovej drdol z dlooouhýho copu. A úplně bílej. A pořád jsem chtěl česat ty její vlasy. Babička ať furt neotravuju, ale pani Paulů byla hodná, tak vlasy rozpustila a Ká česal a dával sponky, jéje, kampak na mě s autíčkama tehdy Embarassed Embarassed Shocked Shocked Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

No jasně, už vím,vy myslíte ty vlasy, co vypadají jako čepice nebo přilba Exclamation Twisted Evil

kkk-Květák??? No to je taková zelenina, má takový okvětí jako zelí, je to podobný na brokolici, hele, jo to je přesný, akorát, že květák je žlutej takovej. Už víš??? Laughing Laughing Laughing
- s tímhle jsem nikoho na hlavě ještě nepotkala, ale to by byl zážitek ! Listy visící z hlavy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 164, 165, 166  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.