Hair booster - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a785e353db008e2a2af25677ba6dc30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elyssea
41-80
41-80


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Kejtlin napsal:
tak jsem koupila hairbooster a uvidím? jak to berete a popřípadě na noc nebo nalačno? ten křemík jsem si přečetla až ted, ale mám doma z dm nějakou žvýkací křemelinu, má to tuším třešňovou příchut tak nejdřív sezobu to k hairboosteru.)


Na lačno se leky ani vitamíny moc nedoporučují, mohlo by ti být špatně....

souhlasím na lačno to nejíst. párkrát jsem to udělala a šlo to ven...(i to málo:-D) takže nejlépe při jídle:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

tak asi před spaním, stejně tak beru antikoncepci. Ráno občas vylítnu jak střela takže jsem ráda, že vůbec stihnu vyčistit zuby:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
tak jsem koupila hairbooster a uvidím? jak to berete a popřípadě na noc nebo nalačno? ten křemík jsem si přečetla až ted, ale mám doma z dm nějakou žvýkací křemelinu, má to tuším třešňovou příchut tak nejdřív sezobu to k hairboosteru.)


Já to beru ob den těsně před spaním. Jednou jsem to vzala dva večery po sobě, a ráno jsem byla osypaná. Ale nmyslím, že to tam i doporučují, aby to lidi brali ob den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Kejtlin napsal:
tak jsem koupila hairbooster a uvidím? jak to berete a popřípadě na noc nebo nalačno? ten křemík jsem si přečetla až ted, ale mám doma z dm nějakou žvýkací křemelinu, má to tuším třešňovou příchut tak nejdřív sezobu to k hairboosteru.)


Já to beru ob den těsně před spaním. Jednou jsem to vzala dva večery po sobě, a ráno jsem byla osypaná. Ale nmyslím, že to tam i doporučují, aby to lidi brali ob den.



Jj, slečna v lékárně říkala denně půlku nebo jeden obden, v půlce by měla být denní dávka.), tak uvidím za jak dlouho se dostaví nějaký výsledek:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Holky, zase jste mně zamotaly hlavu. Už jsem byla rozhodnutá, že si koupím panthenol a teď se reozmýšlím nad hair boostrem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beketamon
21-40
21-40


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

já mám docela problém s vypadáváním vlasů a ted mě teda zaujal ten hair booster...vypadá to, že s tím máte většinou kladné zkušenosti a navíc ta cena je hooodně dobrá Smile se dívám na net a tam je napsáno, že to stojí 215 za 60 tablet, tak jestli bych to brala ob den nebo po půlkách, tak to mám na 4 měsíce...to je úžasný! Smile tak ted jen, aby mi to zabralo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

beketamon napsal:
já mám docela problém s vypadáváním vlasů a ted mě teda zaujal ten hair booster...vypadá to, že s tím máte většinou kladné zkušenosti a navíc ta cena je hooodně dobrá Smile se dívám na net a tam je napsáno, že to stojí 215 za 60 tablet, tak jestli bych to brala ob den nebo po půlkách, tak to mám na 4 měsíce...to je úžasný! Smile tak ted jen, aby mi to zabralo Very Happy



no já teda beru každej den celou, ale asi se to nemá, nicméně už beru měsíc a zatim nemam žádný vedlejší účinky, ale je fakt že i lékárnice řikala obden, později na tuhl dávku taky snížim. Nevím jestli je to hennou nebo hairboosterem, ale ted vyčešu za celý týden vlasů co ještě loni za jedno česání...a rostou mi nový vlasy, takový ježci, když si šáhnu do vlasů.-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:45 pm    Předmět: Citovat

Jakmile doberu Panthenola, tak mám zálusk na tohle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beketamon
21-40
21-40


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2010 9:01 pm    Předmět: Citovat

takjsem si ho dneska koupila a už mám v sobě první půlu jedné té tabletky Smile rozhodla jsem se, že to budu brát každý den po půlkách, protože obden bych na to mohla zapomínat...no a celou raději ne...nevím, co by mi to udělalo, ale tak zatím to nechám tak Smile a opravdu doufám, že mi to pomůže...prostě musí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krejzova.Lucie
41-80
41-80


Založen: 25.8.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky..kde jste to kaupily??? v lékarně je to normálně dostupné????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.