Hair booster - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48060f47c55d9698f26683444dd356b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Babyte napsal:
Ale když uklízím tak vidím samé vlasy,vysavám chumáče vlasů,
všude moje vlasy.
Přítel už je na to alergický.Pořád mi jen podáva moje vlasy.
Takže omezit to tak ma plovinu by bylo fajn.

Taky mi asi rok strašně padaly vlasy, zkusila jsem lecjaké prostředky (křemík, různé kombinace vitamínů, čaje, biohar, lopušák) a vše bylo bez úspěchu. Dokonce jsem si pak nechala vyšetřit štítnou žlázu, což vyšlo negativně. Už jsem se smiřovala s tím, že je to asi u mě normální a není mi přáno mít pořádné vlasy, když mi úplnou náhodou zjistili anémii z těžkého nedostatku železa. Mám obavy, že mi způsobila i jednu velkou zdravotní komplikaci.
Takže pokud Tě to trápí dlouho a vlasy padají ve velké míře, zkus se obrátit na doktory, problém může být kdekoli.
Nechci strašit, ale je dobré vědět, na čem člověk je, a nepodceňovat preventivní prohlídky (na všechny ostatní poctivě chodím, ta u praktického lékaře mi připadala zbytečná - byla jsem naposled před 10 lety ještě na povinné prohlídce na dětském).


Herminka ja trpim anemiou uz 4 roky s malymi prestavkami ked dostavam b12 a na 2/3 mesiace mi umelo tu hladinu zeleza zdvihnu.
Lieky beriem ale musim len tak 3 krat do roka, kedze ich zle znasam na zaludku .. urcite aj to je pricina preco mam vlasky jemne a preco napriek kilam ovocia zeleniny, zdravej vyzivy nie a nie zhustnut Sad Ake su tvoje skusenosti s hustotou po zisteni pricin, a naordinovani liecby ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

Vetala napsal:
Herminka ja trpim anemiou uz 4 roky s malymi prestavkami ked dostavam b12 a na 2/3 mesiace mi umelo tu hladinu zeleza zdvihnu.
Lieky beriem ale musim len tak 3 krat do roka, kedze ich zle znasam na zaludku .. urcite aj to je pricina preco mam vlasky jemne a preco napriek kilam ovocia zeleniny, zdravej vyzivy nie a nie zhustnut Sad Ake su tvoje skusenosti s hustotou po zisteni pricin, a naordinovani liecby ?

Léčím se teprve měsíc (beru železo, toho mám totiž opravdu málo, B12 a kyselinu listovou mám v normě), ale vlasy zatím pořád padají - možná jen o malinko míň. Po příčinách nikdo nějak extra nepátral, doktorka šmahem usoudila, že to mám z toho, že téměř nejím maso (přestože konzumuji dost luštěnin, zeleniny atd.) a silně krvácím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Vetala napsal:
Herminka ja trpim anemiou uz 4 roky s malymi prestavkami ked dostavam b12 a na 2/3 mesiace mi umelo tu hladinu zeleza zdvihnu.
Lieky beriem ale musim len tak 3 krat do roka, kedze ich zle znasam na zaludku .. urcite aj to je pricina preco mam vlasky jemne a preco napriek kilam ovocia zeleniny, zdravej vyzivy nie a nie zhustnut Sad Ake su tvoje skusenosti s hustotou po zisteni pricin, a naordinovani liecby ?

Léčím se teprve měsíc (beru železo, toho mám totiž opravdu málo, B12 a kyselinu listovou mám v normě), ale vlasy zatím pořád padají - možná jen o malinko míň. Po příčinách nikdo nějak extra nepátral, doktorka šmahem usoudila, že to mám z toho, že téměř nejím maso (přestože konzumuji dost luštěnin, zeleniny atd.) a silně krvácím.


noo, tak to si natom uplne ako ja...maso nejem, ale kompenzujem to konzumaciou listovej zeleniny, vlociek,lustenin, orechov, proste vsetkeho mozneho...na krvacanie mam HAK u mna sa to inak riesit neda..co sa tyka zeleza , brala som maltofer, sorbifer, aktiferin..najmenej skody pachal maltofer a aktiferin ale i tak sa pocase vratim na tu istu hodnotu ako predtym...v hair boostery je pekne zlozenie, takze to mi vcelku pomaha, a naozaj svoje spravilo aj na vlasoch Rolling Eyes budem ti drzat palce , kedze sama viem ze toto je beh na dlhu trat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

Taky musím napsat své zkušenosti s Hair boostrem- ve vlákně o GS Eladenu jsem psala, že mi nedělal vůbec dobře a většinou jsem se po něm nakláněla nad záchodem a vyhodila do něj všechno, tak po Hair boosteru mi bylo zle naprosto šíleným způsobem. Měla jsem asi dvě nebo tři tabletky a udělaly se mnou naprosto šílené věci. Ještě dlouho se mi vracely zpátky. I když jsem je zapila těsně předtím, než jsem usnula.... Stejně jsem se pak vzbudila a musela je jít vyhodit.
Teď jsem se zkusila vrátit ke GS Eladenu, beru ho před spaním a zatím musím zaťukat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Taky musím napsat své zkušenosti s Hair boostrem- ve vlákně o GS Eladenu jsem psala, že mi nedělal vůbec dobře a většinou jsem se po něm nakláněla nad záchodem a vyhodila do něj všechno, tak po Hair boosteru mi bylo zle naprosto šíleným způsobem. Měla jsem asi dvě nebo tři tabletky a udělaly se mnou naprosto šílené věci. Ještě dlouho se mi vracely zpátky. I když jsem je zapila těsně předtím, než jsem usnula.... Stejně jsem se pak vzbudila a musela je jít vyhodit.
Teď jsem se zkusila vrátit ke GS Eladenu, beru ho před spaním a zatím musím zaťukat Wink


nemoze to byt tym ze si to mala na prazdny zaludok ? taketo doplnky sa musia v 90 % uzivat po jedle, pretoze velka vacsina obsahuje zinok, a ten je na prazdny zaludok katastrofa, a vacsinou to konci tym co si prave opisala Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

já zase nepoznám na sobě nic, ať to jím nalačno nebo na noc.....eladen dobrý, hairbooster dobrý, methionin dobrý.....řízek, kobliha- špatný..prášky mi nic nedělaj, za to v jídle si musim dávat bacha....radši bych si místo hairboosteru dala pořádnýho langoše.....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Vetala napsal:
Nath napsal:
Taky musím napsat své zkušenosti s Hair boostrem- ve vlákně o GS Eladenu jsem psala, že mi nedělal vůbec dobře a většinou jsem se po něm nakláněla nad záchodem a vyhodila do něj všechno, tak po Hair boosteru mi bylo zle naprosto šíleným způsobem. Měla jsem asi dvě nebo tři tabletky a udělaly se mnou naprosto šílené věci. Ještě dlouho se mi vracely zpátky. I když jsem je zapila těsně předtím, než jsem usnula.... Stejně jsem se pak vzbudila a musela je jít vyhodit.
Teď jsem se zkusila vrátit ke GS Eladenu, beru ho před spaním a zatím musím zaťukat Wink


nemoze to byt tym ze si to mala na prazdny zaludok ? taketo doplnky sa musia v 90 % uzivat po jedle, pretoze velka vacsina obsahuje zinok, a ten je na prazdny zaludok katastrofa, a vacsinou to konci tym co si prave opisala Question Idea


Bohužel ne.... Dávala jsem si ho před spaním, což znamená i najedená Wink Mě prostě stačí k tomu jenom přičichnout a jak to spolknu, je konec....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
já zase nepoznám na sobě nic, ať to jím nalačno nebo na noc.....eladen dobrý, hairbooster dobrý, methionin dobrý.....řízek, kobliha- špatný..prášky mi nic nedělaj, za to v jídle si musim dávat bacha....radši bych si místo hairboosteru dala pořádnýho langoše.....Smile


to s tím langošem, to jsem si neměla číst Laughing Very Happy Cool mňam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 10:42 pm    Předmět: Citovat

Takže ste zaznamenali zmeny aj čo sa týka padania vlasov? Lebo na obale sa účinok na padanie nespomína - len zlepšenie štruktúry vlasu a zdôraznenie farby. Question
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noriko
8-20
8-20


Založen: 17.4.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 3:26 pm    Předmět: Citovat

Já sem nesmím chodit, vždycky si přečtu samou chválu na nějaký výrobek a pak musím běžet do lékarny a koupit si ho Smile Ale chci se zeptat, může vlasům nějak "ublížit" když zkombinuji Hair Booster a Biohar?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.