Pangamin a kvasnice pro krásné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af1f2227e8f79488bfa821b88a2a642bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak já jsem si po tom, co jsem prostudovala na tohle téma jednu diskuzi na internetu, tak jsem zakoupila Revitalon. Všichni si ho tam moc pochvalovali. Akorát když jsem viděla velikost těch tabletek, tak nevím nevím, jestli takové obry vůbec spolknu Sad. Mám totiž problém s polykáním prášků a tak veliké jsem zatím ještě neviděla. Každopádně bych je chtěla začít užívat, jenže ta velikost!


Laughing Laughing Laughing si zvykneš Wink Já brala jednou nějaké obrovské patáky na oči, taky jsem si myslela, že je snad budu kousat nebo co, ale rychle jsem si zvykla a dokonce jsem zjistila, že ty velké se mi polykají líp jak nějaké malinké, které se snadno v puse "ztratí" a ne a ne je polknout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Soufflet napsal:
Jo, těma pivovarskáma kvasnicema se cpe jeden můj kamarád, já se mu napřed smála, co je to za preparát, ale zjišťuju, že to asi nebude zrovna špatné Smile A teď jsem se na to dívala na net-250 dražé za 50,- Smile to se dá požírat jak lentilky Laughing


Aj ja uzivam Pangamin,asi uz 30 dni..Podporuje to chut do jedla,ale ze by som neako pribral,nebadam to.Myslim ze to ma neaky vplyv na vlasy a celkovy stav pleti...Len to treba dost dlhodobo uzivat....Ale myslim ze to ma vyznam uzivat a navyse je to cisto prirodne a dost lacne... Wink Cool Laughing


A jaký máš ten Pangamin? Nějaké tablety, že slupneš jednu denně? Mě totiž to dražé přijde takové....no já nevim, prostě že tam toho asi moc nebude a že to chce pojídat jich několik denně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:30 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A jaký máš ten Pangamin? Nějaké tablety, že slupneš jednu denně? Mě totiž to dražé přijde takové....no já nevim, prostě že tam toho asi moc nebude a že to chce pojídat jich několik denně Laughing


Mno ja mam klasicke,vola sa to PARGAVIT,ale je to to iste ako PANGAMIN,len iny vyrobca.Su to tablety.Davkovanie je 4 tablety 3x denne,co je 12 tabliet denne.Viem,aj ja som sa cudoval,ze ako budem tolko tych tabliet prehltat,ale zvykol som si a uz je to pohoda...
To draze je ake??Uzivas ho??Asi bude slabe,ne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Soufflet napsal:
A jaký máš ten Pangamin? Nějaké tablety, že slupneš jednu denně? Mě totiž to dražé přijde takové....no já nevim, prostě že tam toho asi moc nebude a že to chce pojídat jich několik denně Laughing


Mno ja mam klasicke,vola sa to PARGAVIT,ale je to to iste ako PANGAMIN,len iny vyrobca.Su to tablety.Davkovanie je 4 tablety 3x denne,co je 12 tabliet denne.Viem,aj ja som sa cudoval,ze ako budem tolko tych tabliet prehltat,ale zvykol som si a uz je to pohoda...
To draze je ake??Uzivas ho??Asi bude slabe,ne??


No já právě nevim, já jsem to jenom viděla na netu, ale uvažuju o tom...
Proboha, 12 tablet denně, to zní šíleně!! A kolik je toho v jednom balení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

No já právě nevim, já jsem to jenom viděla na netu, ale uvažuju o tom...
Proboha, 12 tablet denně, to zní šíleně!! A kolik je toho v jednom balení?[/quote]

No bezne balenie ma 250 tabliet..Heh viem,je to sialene-12 tabliet denne,ale je to odporucana denna davka..Esteze to nie je chemia.To by som teda dopadol,heh...
Ak uvazujes o tom,tak to skus.Ono to ma aj vplyv na nervovy system.Citim to na sebe.Obsahuje to zinok,zelezo a kadeco ine,medzi inymi aj velu radu komplexu vitaminu B atd...Je to dobre,fakt... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Kaťo a jak ty kvasnicova kostka chutna? Shocked (ja mela za to ,ze se to ma jist za syrova)A o te pomazance bych mohla rict tygrikovi,to on je u nas velmistr vareni,ja sem hrozny nesika(a od mala me to nebavi-vypestovany odpor diky babicce,ktera do toho nutila) Embarassed


Ted uz jsem ji dlooouho neměla, bojím se právě toho kvasení. Ale kdyz jsem byla malá a máti pekla, tak jsem jí je vzdycky uždibovala a ta jemná chuť... nevím jak ji popsat, ale prostě mi to chutnalo na jazyku lahodně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 2:16 pm    Předmět: Citovat

tak ja se mozna odhodlam a zkusim to(ja myslim,ze v malem mnozstvi by to nemelo v zaludku nic delat,mozna by to mohlo i podporit traveni Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja se mozna odhodlam a zkusim to(ja myslim,ze v malem mnozstvi by to nemelo v zaludku nic delat,mozna by to mohlo i podporit traveni Wink )


Asi bych ti nedoporučovala sníst celou kostku kvasnic naráz - opravdu by v tvém žaludku mohl začít kvasící proces (vzpomínám si, že jako děcko jsem uždibovala syrové kynuté těsto, pokaždé mi z toho bylo blbě ,protože jsem toho dokázala ůuždibnout" pořádný kus,ale strašně mi to chutnalo a nikdy jsem neodolala).
Ten Pangamin je lepší, mají s pupalkovým olejem nebo lactobacilem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
lučnívíla napsal:
tak ja se mozna odhodlam a zkusim to(ja myslim,ze v malem mnozstvi by to nemelo v zaludku nic delat,mozna by to mohlo i podporit traveni Wink )


Asi bych ti nedoporučovala sníst celou kostku kvasnic naráz - opravdu by v tvém žaludku mohl začít kvasící proces (vzpomínám si, že jako děcko jsem uždibovala syrové kynuté těsto, pokaždé mi z toho bylo blbě ,protože jsem toho dokázala ůuždibnout" pořádný kus,ale strašně mi to chutnalo a nikdy jsem neodolala).
Ten Pangamin je lepší, mají s pupalkovým olejem nebo lactobacilem.


Mimo téma: taky jsem uždibovala,ale blbě mi z toho teda nikdy nebylo.. Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Mně tedy taky blbě nebylo Smile
A naše Ema sní skoro celou kostku droždí s cukrem a nestěžuje si, a to jsou jí tři. Takže s tou rizikovostí většího množství droždí to asi nebude tak horké (mně se to bohužel ekluje).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.