Pangamin a kvasnice pro krásné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=055384af2a9a08229cdb977840302cd8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že zkraje 90.-tých let se prodávalo něco jménem Tebi droždí - tedy droždí, které se dalo sypat na chleba. Už dlouhou dobu jsem ho nikde neviděla, ale taky jsem ho nijak nescháněla. Třeba někde ve zdravé výživě ho mohou mít. Bylo moc dobré, vůbec ne ekl jako to normální na pečení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Mimo téma: taky jsem uždibovala,ale blbě mi z toho teda nikdy nebylo.. Wink Very Happy Very Happy Very Happy


Jenže já jsem byla děsný čuně - ono "uždibování" znamenalo dvě plné hrsti těsta,pak to ve mě různě škrundalo a bobtnalo Laughing
Jíst kvasnice jsem taky zkoušela ( ale už je to nějaký rok nazpátek) , kvůli pleti. Vzdala jsem to právě proto, že jsem tu snězenou kostku kvasnic v sobě cítila snad půl dne a navíc jsem měla dojem, že kdykoliv otevřu pusu, každý pozná, že jsem jedla kvasnice Confused Smile Confused Smile ( možná, kdybych to jedla s cukrem, trávila bych to lépe - bohužel tento recept neznám).
Ale kvasnicová pomazánka - to je dobrota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Myslím, že zkraje 90.-tých let se prodávalo něco jménem Tebi droždí - tedy droždí, které se dalo sypat na chleba. Už dlouhou dobu jsem ho nikde neviděla, ale taky jsem ho nijak nescháněla. Třeba někde ve zdravé výživě ho mohou mít. Bylo moc dobré, vůbec ne ekl jako to normální na pečení.


Tebi se dá stále sehnat ve zdravých výživách. Maminčiny kočky ho zbožňují (když se s ním posype žrádlo, které už nechtějí, tak ho dožerou, nebo to aspoň z něj olížou Very Happy ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Shocked juuuuuuu takovych novinek ja jen valim oci Shocked No celou kostku bych stejne nezvladla s mym malim zaludkem Laughing Embarassed ale to tebi zni fakt lakave Shocked Very Happy a kovasnice s cukrem?To slysim prvne Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a kvasnice s cukrem?To slysim prvne Shocked


To se jen kvasnice vidličkou rozmačkají s trochou cukru, ony se hned rozpustí a je z toho taková kašička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

to zni vazne zajimave Very Happy a je to dobry? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já to moc nemusím, protože obecně mi droždí nechutná v žádné podobě (tedy syrové). Ale lidi to normálně jedí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

tak ja to mozna vazne zkusim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adélka
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:25 am    Předmět: pangamin Citovat

Ahoj, po přečtení této diskuze mi to nedá abych se také nepřipojila - doporučuji vám všem místo klasického Pangaminu - Algamin, je již vylepšen o sladkovoní řasy a to je pro naše vlásky fakt vitamínová bomba, před 3 měsíci jsem si nechala zkrátit vlasy po ramena a teď už není po stříhání ani památka, mám je opět do půl zad! a mnohem hustější..je fakt že s tou chutí k jídlu je to prostě pravda - vedlejší účinek, ale neřekla bych že úplně negativní!-papám teď často a ráda, ale nepřibírám! jelikož to také obsahuje kdeco a mimo jiné hodně jódu-který zlepšuje funkci štítné žlázy a ta ovlivňuje metabolismus tuků i cukrů..víte přece jak někteří "tlouštíci" na svou obhajobu říkají že mají problémy se štítnou žlázou..Jo akorát se připravte a obrňte se trpělivostí až ho budete v lékárnách shánět-buď ho nemají nebo jen jedno poslední balení-je to takové nedostatkové zboží Rolling Eyes ale samozřejmě ho lze objednat z netu,tak to teď udělám-objednám si rovnou 3 balení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Tak Pangamin baštím už asi měsíc, za jak dlouho myslíte, že by se daly rozpoznat změny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.