Pangamin a kvasnice pro krásné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db04da9fa5945655e8743677bb17abd3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 10:23 pm    Předmět: Citovat

Tak Pangamin funguje. Teda ne, že by se stihl projevit na mých vlasech, ale vždycky jsem si myslel, že naši psi jsou tak sametoví, že to víc ani nejde. Ale ono to jde. Takhle heboučký nikdy nebyli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 11:59 am    Předmět: Citovat

Taky se hlásím mezi uživatele, beru ho asi 3-4 týdny, takže samozřejmě nepozoruju žádné plus, co se týká vlasů, nehtů či kůže, zato mi ale ještě víc narostla prsa, což taky není na škodu Laughing Laughing Laughing
Ale chtěla bych se zeptat, mám pak balení pargavit bifi omega puls, který prý díky pupalce působí proti vysokému tlaku - já mám tlak od přírody dost nízký, nedělalo to tu někomu problém třeba na omdlívání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 12:25 pm    Předmět: Citovat

Jenyiiis, mám taky nízkej tlak, a ačkoli nemám zkušenost přímo s tímhle přípravkem, mám zkušenost s čistou pupalkou (teda s čistým pupalkovým olejem). A žádné další snižování tlaku ani omdlívání se nedostavilo (skoro bych řekla že spíš naopak, protože mi pupalka upravila MS, takže pak už nebyla tak silná ani bolestivá - vždycky jsem nehorší závratě a tak dál mívala právě během toho, a to se podstatně zlepšilo). A někde jsem četla, že na rozdíl třeba od levandule, kde jsou ty účinky na snižování tlaku fakt dost silný a jednoznačný (já třeba poznám, když mám tlak pod devadesát, podle toho, že se mi z jedinýho přičichnutí k levanduli udělá zle, když mám tlak blíž k normálu, tak mi levandule celkem voní - můžu to používat místo tlakoměru Twisted Evil ), tak pupalka spíš pomáhá tlak "optimalizovat" - jako že vysokej trochu sníží, nízkej trochu zvedne. Ale zdroj už si bohužel nepamatuju. Každopádně si myslím, že se pupalky v tomhle konkrétním přípravku nemusíš bát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cocodrillo
8-20
8-20


Založen: 3.8.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 2:39 pm    Předmět: Citovat

Pangamin jsem brala celkem dlouhou dobu, nyní mám však Revitalon, který dvě béčka obsahuje taktéž a v celkem velké dávce, tak mi přišlo zbytečné kombinovat to s Pangaminem. Ale pokud máte někdo zkušenost s kombením, tak mě klidně vyveďte z omylu, ráda se poučím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 9:24 pm    Předmět: Citovat

Teda musím říct, že to funguje skoro neuvěřitelně (teda ne na vlasy, v tomhle směru je tenhle příspěvek OT). Jeden z našich psů začínal mít na stará kolena problémy se zadníma nohama. Prý je to od nervů a na to má béčko pomáhat. A taky že jo, docela se to zlepšilo. Ale když jsem se pangaminu tak nějak ,,přejedl" a přestal ho brát, tak jsem samozřejmě přiškrtil příjem i psům. A ty problémy se poměrně rychle vrátily. Tak jsem jim ten pangamin zase začal dávat (sobě taky Very Happy) a ono se to zlepšilo. Dokonalé propojení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2016 1:09 am    Předmět: Citovat

Trochu jsem musela zkusit něco jiného... Měla jsem teď pocit, že bych si měla dát nějakou pauzu od olejových zábalů s vajíčkem - že mi jaksi vlasy těžknou, což bývá znamení, že jsou vajíčkem přesycené a že je potřeba alespoň střídat a nepoužívat pořád. Tak jo. Ale čím nahradit? Samotný olej nikdy není takový výsledek jako s vajíčkem. Je paradox, že když je jenom olejový zábal, spotřebuju oleje mnohem vic, ale pak ten výsledek stejně není nejlepší, protože se hůř vymývá atd. Tak jsem se rozhodla, když jsem viděla, že od vajíčka to asi fakt chce pauzu a po nějaké době začít střídat, že zkusím kvasnice (na pečení). Kvasnice s olejem. Tak jsem do malé misky rozdrobila asi půlku kostky, dala trochu medu (kvůli kvasení), zalila trochou horké vody a čekala. Skutečně vykvasili. Pak jsem nějak nevěděla, jak dál...Ale dala jse tam tedy olej a zamíchala, načež kvasnice sice trochu opadly, ale pořád v té vodě nějak byly...A pak jsem dala na vlasy jako obvykle. Když je tam ještě ta voda - tak to trochu stíkalo, ale zase si říkám, že možná přítomnost těch kvasnic nějak spojila trochu tu vodu s olejem...Ale výsledek? Kupodivu dobrý, mnohem lepší než s vajíčkem. Byla jsem až překvapená, jak jsou vlasy spokojené, protože teď se mi to s vajíčkem poslední dobu nějak nedařilo... Vlasy jsou sice mastnější, ale to záměrně - dala jsem víc oleje, protože před tím jsem měla šílený záchvat suchosti vlasů, voda strašně rychle mizela...takže ten zbývající olej ty vlasy chrání. Ale jsou hodně spokojené - vlny konečně ožily, jsou takové veselejší, nejsou vůbec suché, docela i lesklé, měkké, pružnější - prostě opak než s vajíčkem poslední dobu. I účes se z nich skvěle zdařil. Jen nevím, zda skutečně ty kvasnice sehrály tak pozitivní a klíčovou roli, protože kdykoliv jsem si myla vlasy jen s olejem, tak to nikdy tak dobré nebylo - vlasy nasákly až příliš a nešlo to moc vymýt, nedalo se to odhadnout. Teď, i když tam ten zbytkový olej nějaký je, tak je to jiné - jsou jakoby více olejové, ale zároveň neztrácí objem (což jinak bývá), jsou vzdušnější, ale zároveň ne suché, ale lesklé a krásně jemné - takže skvělý výsledek.

Zajímaly by mě zkušenosti s kvasnicemi ostatních? Kdo zkoušel, a proč vlastně, kvůli jakým látkám se doporučuje do vlasových zábalů a jak to nejlépe udělat, aby se spojily s oleejem, ale zároveň bylo v masce co nejméně vody? A je pravda, že vajíčko se nemá používat nepřetržitě, že pak časem mohou vlasy těžknout?
Jak používáte kvasnice do zábalů?

Vlasy jsou po tom kvasnicovém experimentu s olejem takové jakoby krásně odpočaté - jakoby je po dlouhé době nic nezatěžovalo, a nejsou ani stresovány suchostí, což je vždycky hrozné a nesnesitelné... A jsou podivně radostné ty vlny, přestože já moc radostná v tuhle chvíli nejsem...a většinou to tedy bývá v přímé závislosti.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2016 10:59 pm    Předmět: Citovat

Nijak. Kvasnice jsou zdrojem vitamínů B a patří je jíst. Vlasy si z nich nemají co vzít. Užitečnější jsou v těle, než na těle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 3:01 am    Předmět: Citovat

U kvasnic bych tu masku pochopila na oblicej (na kuzi), ani ne tak kvuli absorbci vitaminu skrz, ale kvuli tomu co dela na povrchu, pry se doporucuje pri akne. Na vlasy podle mne vliv moc nema co do vyzivy, mozna tak na pokozku hlavy (jako u obliceje) ale tim to tak nejak konci.

Je mozne, ze vlasy byly spis nadsene z toho oleje a nebo jestli maji nejake mirne cistici ucinky, tak z toho ze dostaly neco jineho nez "jen vejce".
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 12:32 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:


Je mozne, ze vlasy byly spis nadsene z toho oleje a nebo jestli maji nejake mirne cistici ucinky, tak z toho ze dostaly neco jineho nez "jen vejce".


Ale olej přece dávám pokaždý, i s vejcem. Jen nerada dávám olej samotný. A navíc, vajíčko má přece čistící účinky - u kvasnic, o tom nevím. Koneckonců, píše se o kvasnicích do zevních zábalů i tady v článku z dv: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-domaci-recepty.html

Jen jsem se chtěla podělit, že působili dobře a třeba i poradit někomu, kdo by to chtěl zkusit taky, kdo třeba jako já si musí dát pauzu od vajíčka. Pro mě byly kvasnice na vlasy dobrý, účinkovaly...nějak, nevím jak...ale ano.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2016 2:28 pm    Předmět: Citovat

A nemôže to byť proste tým, že kvasnice vlasy zaťažujú menej ako vajíčko? Výhody oleja v zábale ostali, len vlasom prospelo, že dostali menšiu výživnú šupu naraz a preto sa tak radostne krútia? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.