Revitalon - potravinový doplněk
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=594274c964a1c85420bf0a087f9093eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

A co říkáte na Revitalon? Mají ho teď v akci s dárkem a sice skleněným pilníkem a protože mi moje tabletky docházejí, tak o něm uvažuju. Už jste někdo Revitalon vyzkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
A co říkáte na Revitalon? Mají ho teď v akci s dárkem a sice skleněným pilníkem a protože mi moje tabletky docházejí, tak o něm uvažuju. Už jste někdo Revitalon vyzkoušel?


Po Revitalonu bývá lidem většinou dost špatně, i mně bylo...strašně smrdí a je blbě stravitelný...říká se, že je jedním z nejlepších doplňků na vlasy na trhu, ale pro mě to moc velký zázrak nebyl...Lepší mi teda přišel Hair Booster...ale to taky nemůžu říct s jistotou, protože jsem hlavně změnila i péči o vlasy, takže jejich zlepšení o 360stupňů přičítám nejen tabletkám, ale i přírodní kosmetice, henně, ukončení fénovaní a snížení mytí vlasů ze čtyřikrát za týden na dvakrát týdně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
kopretinka napsal:
A co říkáte na Revitalon? Mají ho teď v akci s dárkem a sice skleněným pilníkem a protože mi moje tabletky docházejí, tak o něm uvažuju. Už jste někdo Revitalon vyzkoušel?


Po Revitalonu bývá lidem většinou dost špatně, i mně bylo...strašně smrdí a je blbě stravitelný...říká se, že je jedním z nejlepších doplňků na vlasy na trhu, ale pro mě to moc velký zázrak nebyl...Lepší mi teda přišel Hair Booster...ale to taky nemůžu říct s jistotou, protože jsem hlavně změnila i péči o vlasy, takže jejich zlepšení o 360stupňů přičítám nejen tabletkám, ale i přírodní kosmetice, henně, ukončení fénovaní a snížení mytí vlasů ze čtyřikrát za týden na dvakrát týdně...

Teda ten pilník by se mi hodil, ale žaludeční potíže bych nerada Shocked Pořád o nějakých tabletkách na vlasy uvažuju, ale možná si to nakonec rozmyslím a zkusím něco přírodního...(ale co??)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem si po tom, co jsem prostudovala na tohle téma jednu diskuzi na internetu, tak jsem zakoupila Revitalon. Všichni si ho tam moc pochvalovali. Akorát když jsem viděla velikost těch tabletek, tak nevím nevím, jestli takové obry vůbec spolknu Sad. Mám totiž problém s polykáním prášků a tak veliké jsem zatím ještě neviděla. Každopádně bych je chtěla začít užívat, jenže ta velikost!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

hoj Smile jj te pilnik je fakt dobrej a ani se po něm netřepí nehty jak po jiných pilnicích;) ale ty tabletky nevim no... musim uznat že se mi po nich zlepšili vlasy i nehty fakt o hodně. Dávkování je 2 tabletky za den. Brát je na lečno, bych ale nedoporučovala... občas po nich mám takovej "divnej" pocit v žaludku. Takže ted beru jednu tabletku spolu se snidaní a druhou s večeří a je to už O.K. Wink Ale znovu bych si revitalon asi už nekoupila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milja
41-80
41-80


Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Já Revitalon měla asi před rokem, naprosto bez problémů Wink
A skleněný pilníky jsem svýho času, bez souvislosti na zmíněný Revitalon, malovala v práci, takže můžu doporučit pro jeho hygienické vlastnosti, stačí když ho opláchnete horkou vodou a je zase jako novej Wink A správně udržuje okraj nehtu, netřepí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Milja napsal:
Very Happy Já Revitalon měla asi před rokem, naprosto bez problémů Wink
A skleněný pilníky jsem svýho času, bez souvislosti na zmíněný Revitalon, malovala v práci, takže můžu doporučit pro jeho hygienické vlastnosti, stačí když ho opláchnete horkou vodou a je zase jako novej Wink A správně udržuje okraj nehtu, netřepí Wink



však říkám na každýho to působí jinak.. Wink jako mě to ze začátku nic moc nedělalo..až když sem ho začala dobírat tak mi z něj začalo bývat divně. a ještě bych k těm pilníkům dodala,že skleněný pilník vydrží mnohem dýl (teda pokud nespadne na zem, to by se asi rozlít na víc kousků) .. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristynnka
8-20
8-20


Založen: 2.5.2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Pod???brady

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

citace:
však říkám na každýho to působí jinak.. Wink jako mě to ze začátku nic moc nedělalo..až když sem ho začala dobírat tak mi z něj začalo bývat divně. a ještě bych k těm pilníkům dodala,že skleněný pilník vydrží mnohem dýl (teda pokud nespadne na zem, to by se asi rozlít na víc kousků) .. Laughing

Já jsem si Revitalon koupila včera,dneska panenský kokosový olej v tubě-300 ml.zeptám se..jak budu aplikovat olej do vlasů?mám je již konečně-do půli zad,jde mi o to jestli po umytí až budou suché a přibližně kolik,popřípadě mi prosím poraďte .Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 6:39 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si Revitalon koupila včera,dneska panenský kokosový olej v tubě-300 ml.zeptám se..jak budu aplikovat olej do vlasů?mám je již konečně-do půli zad,jde mi o to jestli po umytí až budou suché a přibližně kolik,popřípadě mi prosím poraďte .Díky Smile[/quote]

Budto si dej olej pred umytim nebo potom lehce vetri po umyti do vlhkych vlasu Wink chce to vyzkouset, co ti vic sedne.. po par aplikacich uvidis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

Před pár dny jsem si koupila Revitalon (i se skleněným pilníkem Laughing )
Každopádně, špatně mi po něm není a jsem zvědavá na účinky Smile Uvidíme po měsíci, jak to bude vypadat, snad vlasy poporostou a ještě zesílí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.