GS Eladen - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8defcc3e491bb6263e1b8de72aec8bbcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 9:59 pm    Předmět: Citovat

To tedy musí být sajrajt....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To tedy musí být sajrajt....


Možná jo, zdravá a vyvážená strava to asi jistí vždycky. Na to ale já nemám nervy Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 11:55 pm    Předmět: Citovat

Je ale fakt, že když jsem jedla dva, bolel mě žaludek. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 11:57 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Herminka napsal:
Káťa napsal:
Ty jo, co tam může bejt tak špatného, že se z toho člověk pozvrací?? Evil or Very Mad Shocked

Je tam aminokyselina methionin, tak že by ta? Question


Já ani nevim, ale když jsem četla různé diskuze, tak tam bylo více podobných reakcí... A navíc jsem v průbehu užívání GS Eladenu chytla salmonelu, to bylo taky dost nepříjemný Mad


Tak salmonela mi tedy ještě chybí do sbírky mých úžasných nemocí. Snad to nebylo z toho. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Já už jsem vyzkoušela mnoho preparátů na vlasy a krom Revitalonu mi po žádném z nich nebylo špatně, a to jsem je polykala nejčastěji na prázdný žaludek a pak pelášila do školy. Z Revitalonu jsem měla párkrát žaludek jak na vodě a chtělo se mi zvracet,ale protože užívám i antikoncepci tak jsem si to nemohla dovolit,proto jsem to nějak vydržela a hned jak mě to přešlo šla jsem něco sníst. Revitalon je prostě fuj největší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 1:29 pm    Předmět: GS Citovat

Tak to koukám, že na něj máte většinou špatnou zkušenost.. Já ho jídavala taky.. jednu i dvě tabletky denně, ale nikdy mi po něm špatně nebylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelinn
41-80
41-80


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Tak s GS Eladenem nemám vůbec dobré zkušenosti, bylo mi po něm strašně špatně. Vydržela jsem ho brát asi měsíc, ale teda bylo to o život Wink Jednou jsem si ho vzala na prázdný žaludek, potřebovala jsem jít rychle do školy, ale to jsem si hodně věřila, protože do dvou minut jsem zvracela na záchodě. Pak jsem po něm zvracela ještě dvakrát a to jsem ho ani neměla na prázdný žaludek. No, zkrátka- nedělal mi vůbec dobře, pak jsem ho přestala brát a kdykoliv jsem si na něj vzpoměla, tak se mi udělalo děsně zle. Ten zbytek GS Eladenu jsem pak dala mamce a té taky moc nesedl Rolling Eyes


Ahoj.. ty jo.. mě se dělo uplně to stejný u přípravku Hair booster.. taky mi bylo šíleně do zvracení, když jsem ho brala ráno... ale u GS Eladenu takový problémy zatím nevidím.. no asi záleží co komu sedne... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andie
0-7
0-7


Založen: 4.4.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Já beru GS Eladen asi půl roku, první tři měsíce jsem užívala dvě tabletky denně, teď už jen jednu. Mám ho na pleť, pže mě jěště trochu trápí akné, na to se mi opravdu osvědčil, ale na vlasech nepozoruju žádné změny k lepšímu, ani horšímu... Jinak blbě mi po něm není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Andie napsal:
Já beru GS Eladen asi půl roku, první tři měsíce jsem užívala dvě tabletky denně, teď už jen jednu. Mám ho na pleť, pže mě jěště trochu trápí akné, na to se mi opravdu osvědčil, ale na vlasech nepozoruju žádné změny k lepšímu, ani horšímu... Jinak blbě mi po něm není...


A mi po něm hodně ztmavly vlasy ale na pleti účinek nulový-taky jsem ho brala i kvůli akné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Andie napsal:
Já beru GS Eladen asi půl roku, první tři měsíce jsem užívala dvě tabletky denně, teď už jen jednu. Mám ho na pleť, pže mě jěště trochu trápí akné, na to se mi opravdu osvědčil, ale na vlasech nepozoruju žádné změny k lepšímu, ani horšímu... Jinak blbě mi po něm není...


A mi po něm hodně ztmavly vlasy ale na pleti účinek nulový-taky jsem ho brala i kvůli akné.


ja ho beru na vse;) tj. vlasy, akne i ty nehty by se klidne mohly zlepsit;) me se ted docela vycistila plet, po uzivani pangaminu, ale i tak bych se vubec nezlobila, kdyby i GS Eladen i svou troskou prispel do mlyna Laughing zatim beru 2 tabletky denne, po jidle a spatne mi nebylo. na lacno jsem ho brat jeste nezkousela..a ani nevim jestli nekdy zkusim, kdyz ctu vase reakce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.