Potravinové doplňky pro dlouhé vlasy- obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cb6763e5b1cd15b2a2d7d36e31e4cb00Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

který přípravek vám nejvíce pomohl na RŮST VLASŮ
Biosil plus
51%
 51%  [ 78 ]
Revitalon
7%
 7%  [ 11 ]
Revalid
9%
 9%  [ 15 ]
Tablety z DM
13%
 13%  [ 21 ]
Pangamin
13%
 13%  [ 21 ]
Methionin
2%
 2%  [ 4 ]
Inneov
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 151

Autor Zpráva
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevim, žádné tabletky na vlasy jsem nikdy nebrala ale když mě honí mlsná tak si koupím Haribo medvídky- jsou přece z kvalitní vepřové želatiny a to je dobré na vlasy a nehty Laughing Teda aspoň mám z toho dobrý pocit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janina
41-80
41-80


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

No tak Vám tady prozradím kousek z toho co mi zbylo v hlavě ještě ze vejšky a různých řešerší co teď dělám. Pokud se týká multivitamínů, tak ty jsou komplexně k ničemu. Pokud máte problém tak s jedním prvkem nebo vitaminem. Většina vitaminu z preparatu a dalších složek je rozpustná ve vodě .... takže Vám do šupky dupky projde tělem a nic moc z toho nemáte, možná tak Vaše ledviny. Pokud máte deficit a nezhuntované tělo, ta si z preparátu vezme, co uzná za vhodné. Pak tu máme vitaminy rozpustné v tuku, těch v tabletách bývá obvykle méně... Tělíčko si je téměř všechny "schová" občas se stává, že se při dlouhém používání vzniká i alergie a předávkování. TRakže pokud jítě normálně a dáte si i nějaké to ovoce a zeleninu, tak tablety - hlavně ty komplexy moc nepotřebujete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

no já taky nevim proč jíst nějaký tablety když se cpu zeleninou a masem normálně,taky mi to přijde zbytečný když jí člověk zdravě ještě aby do sebe hodil nějakou tu tabletku Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

Mno já jsem do sebe zkoušela házet tabletyk chromu aby potlačil chuť na sladké a výsledkem byla mnohem větší chuť na sladké, ba přímo potřeba!!! Shocked Embarassed takže tabletkám adiééé (nepočítáme-li ibalginovou záchranu jednou do měsíce) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 7:41 am    Předmět: Citovat

Janina napsal:
No tak Vám tady prozradím kousek z toho co mi zbylo v hlavě ještě ze vejšky a různých řešerší co teď dělám. Pokud se týká multivitamínů, tak ty jsou komplexně k ničemu. Pokud máte problém tak s jedním prvkem nebo vitaminem. Většina vitaminu z preparatu a dalších složek je rozpustná ve vodě .... takže Vám do šupky dupky projde tělem a nic moc z toho nemáte, možná tak Vaše ledviny. Pokud máte deficit a nezhuntované tělo, ta si z preparátu vezme, co uzná za vhodné. Pak tu máme vitaminy rozpustné v tuku, těch v tabletách bývá obvykle méně... Tělíčko si je téměř všechny "schová" občas se stává, že se při dlouhém používání vzniká i alergie a předávkování. TRakže pokud jítě normálně a dáte si i nějaké to ovoce a zeleninu, tak tablety - hlavně ty komplexy moc nepotřebujete.


Presne tak, jeste doplnim, ze nektere vitaminy spolu "reaguji" - jeden se nevstreba, jelikoz je pritomen i jiny, ktery jeho vstrebani brani. Konkretne bohuzel nevim, ale to mi staci na to, abych zadny multi nebrala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Beru už nějaký ten pátek kombinaci vápník-hořčík-zinek. Ne kvůli vlasům, ale proto, že závodně tancuji a potřebuji hlavně ten hořčík na svalové křeče (taky to není stoprocentní, ale přece jen jich je míň). Tak třeba u tohoto preparátu je lepší, bere-li se delší dobu, jelikož se jeho účinky poznají třeba tak za měsíc.
No a jelikož taky mívám problémy s močovými cestami, tak abych do sebe nemusela ládovat pořád antibiotika, jejiž účinek je dost krátkodobý Evil or Very Mad , beru preventivně lichořeřišnici od Herba Vitalis. Jaké bylo mé překvapení, když jsem objevila v příbalovém letáku, že je taky dobrá na vlasy! Very Happy Přijde mi to přece jen lepší, než brát extra nějaké vitamíny přímo na vlasy (radši spojit několiv věcí najednou Cool ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ten hořčík na křeče určitě funguje, přítel jimi občas trpí (a to závodně nedělá žádný sport) a od té doby co jí pravidelně jednou měsíčne lžičku čistého magnezia tak je neměl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Presne tak, jeste doplnim, ze nektere vitaminy spolu "reaguji" - jeden se nevstreba, jelikoz je pritomen i jiny, ktery jeho vstrebani brani. Konkretne bohuzel nevim, ale to mi staci na to, abych zadny multi nebrala.


Aby to tu bylo názorově pestřejší, tak ještě dodám, co jsem četla já v jedné knize od odbornice na výživu: Vitamíny se v přírodě nevyskytují po jednom, ale v komplexu, a proto se i v komplexu vstřebávají. Není tedy dobré koupit si např. jen B nebo C vitamin, ale multivitamin. A úplně nejlepší je brát vitaminy po jídle, ovocném nebo zeleninovém, bohatém na vitaminy, aby se pěkně všechny vstřebaly.
Tak, a teď kdo se v tom má vyznat... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:05 am    Předmět: Křemíková bomba Citovat

Protože se mi dříve hodně lámaly nehty, tak sem si na ně pořídila čajíček zvaný ,,Křemíková bomba" od Dr. Popov. Nejenže mám pevnější nehty, ale zlepšila se mi i kvalita vlasů a vyčistila pleť. Pokud nemáte žádné zdravotní potíže, ketré by zabraňovalo používání tohoto přípravku, tak vřele doporučuji. Má se používat 6 týdnů a potom si dát 14 dní pauzy. Max používání je tedy 3x6 týdnů vždy s 14 denní pauzou. Já to používám 3 týdny a zatím si to jenom pochlaluji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Hmm, díky za doporučení, určitě to vyzkouším Cool Pleť, vlasy i nehty jsou položky na kterých je vždycky co zlepšovat Wink Jen nevím co se snimi stane když to pít přestanu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.