Potravinové doplňky pro dlouhé vlasy- obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc4b7bbccd8b19890a0bfc25898be056Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

který přípravek vám nejvíce pomohl na RŮST VLASŮ
Biosil plus
51%
 51%  [ 78 ]
Revitalon
7%
 7%  [ 11 ]
Revalid
9%
 9%  [ 15 ]
Tablety z DM
13%
 13%  [ 21 ]
Pangamin
13%
 13%  [ 21 ]
Methionin
2%
 2%  [ 4 ]
Inneov
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 151

Autor Zpráva
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 11:13 pm    Předmět: Citovat

ja som užívala panthenol a zinok po tom mi najrýchlejšie rástli vlasy, ptm som mala rybí olej tiež nebol zlý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2015 8:26 am    Předmět: Citovat

Ono je to prostě tak, že žádnej z těchhle prostředků není univerzální - záleží na tom, jakejch látek má člověk deficit. Takže pokud si třeba koupím něco s křemíkem, co spousta lidí vychvaluje (protože křemíku nemají dost) může se stát, že mně absolutně nezabere, protože já ho holt do sebe dostanu dostatek v přirozený stravě a žádnej další už nepotřebuju... Samozřejmě mají výrobci celkem vychytaný, který vlasoprospěšný látky chybí nejčastějc, ale to fakt neznamená, že chyběj všem, a že tudíž ten kterej prostředek bude mít na všechny stejnej účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2015 1:43 pm    Předmět: Citovat

tak to je jasné, ja som to tak mala s biosilom, veľa ľudí ho chválilo a mne nič nespravil Smile najlepšie ja aj tak jesť vyváženú, prestrú stravu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2015 4:43 pm    Předmět: Citovat

Hawkey napsal:
Co se mne týče, k výsledkům jsem se nedobrala, děsně jsem po něm ztloustla a od žaludku mi z něj bylo nevalně. Po pauze jsem si zkusila dát znovu a opakovalo se to. O tom, že jsem měla břicho jako v pátém měsíci, ale ze dne na den, ani nemluvím. Takže ho pořád suším ve skříni a sbírám odvahu, že bych to zkusila napotřetí. Nechceš ten zbytek flaštičky? Smile


Ne díky, já sama ještě zbytek mám a jím to nepravidelně, ale nic mi to asi neškodí, ale stejně mám pocit že víc mí zabírá Pangamin, na který jsem víc. Jak to tak čtu, tak ty už to radši nejez. Nechci to zakřiknout, ale myslím si, že nejvíc mi stejně pomůže přesličkový čaj.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2015 4:02 pm    Předmět: Citovat

víla napsal:
Docela se divím, že Biosil plus vede v anketě jako nejlepší pro růst. Docela levný, žádný reklamy kolem toho, takový nenápadný.

Reklama podle mě není moc dobrý a objektivní faktor odpovídající účinnosti, protože to, co má velkou reklamu, tak je většinou vzhledem ke svému složení příšerně předražené (třeba H&S), protože někde se na tu reklamu musí brát prachy, že... A ne vždy ještě věci z reklam fungují, třeba takové ty nejrůznější "zázračné hubnoucí tabletky", které jsou v TV i časopisech pořád, jsou toho příkladem... Very Happy
Jinak biosil jsem brala asi rok, pak jsem si dala pauzu, protože se nic nemá brát dlouhodobě a znovu jsem se k němu teď vrátila. Konkrétně u mě předtím účinkoval na vlasy i nehty, ale jak tu bylo psáno - pomáhá hlavně těm, kteří mají málo křemíku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 10:10 am    Předmět: Citovat

Mám teď v plánu zkusit tabletky Finclub Selenitabs. Bylo mi řečeno od dědy, že si tam něco musím objednat, tak jsem drapla po tomhle. Má někdo zkušenosti? Hodlám je střídat s Biosilem...Jinak zatím mi tabletky od Finclubu fungovaly. Mám takové ty na podporu soustředění se sójou a musím říct, že takhle dlouho jsem ještě ve škole pozor dávat nevydržela Wink ta doufám, že to nějaký efekt na vlasy mít bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
imadela
0-7
0-7


Založen: 10.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 7:01 am    Předmět: Clarie doplněk stravy Citovat

Ahojda, chci se jen zeptat, zda-li máte zkušenost s doplňkem stravy Clarie od firmy Europepharma? Furt řeším mé řídké jemné vlasy a tenhle doplněk má prý být na hustotu, respektive je v něm nějaká nová látka, která působí na pokožkové buňky. Už jsem zkusila všechno možný, tak by mě zajímalo jestli se někdo tady najde, kdo to užívá. Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 5:51 am    Předmět: Citovat

Složení!

286 mg Sojový lecitin
95 mg Mořský kolagen
95 mg Sójový peptid
10 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)
1.4 mg Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)



na hustotu má vliv methionin a cystin (aminokyseliny), ty tam vůbec nejsou. Doporučila bych návštevu lékárny a pořídila bych přípravek, který zmíněné aminokyseliny obsahuje (a bude tě to stát stejnou částku na tři měsíce max)

Pokud ale toužíš vyloženě po kolagenu a mořských řasách, doporučuji hyalfit. narostly mi po něm řasy. obsahuje toho víc ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
imadela
0-7
0-7


Založen: 10.3.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 10:15 am    Předmět: Citovat

Tak řas mám naštěstí dost Laughing Jen ty vlasy furt chybí...Nicméně Methionin a cystin už jsou tak profláklý (samozřejmě jsem je taky vyzkoušela a nic moc), že jsem chtěla zkusit úplně jiné látky a v tomhle píšou něco o kyselině fosfatidové, jak jinak něž revoluční Smile Možná proto mě to láka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

chápu. Jak dlouho si je zkoušela? Já mám dobrè zkušenosti s revalidem a donna hair. Ale musím vybrat ročně dvě tříměsíční kůry. Jinak začnou zase padat.


Také hodně záleží na příčině. Chce to vyloučit anémii a poruchy štítné žlázy. Případně jiné zdravptní problémy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.