Viaderm - potravinový doplněk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c036beda7369231265d4e912a4ae2f03Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Hi, sem si měla prvně přečíst tohle minivlákno, než jsem si ho koupila Laughing Tak uvidíme, musím si vsugerovat, že mně vyhovovat bude Very Happy Jde mi teda nejvíc o účinky na pleť a nehty, ale když to bude dobré i na vlasy, tak budu jedině ráda Smile
Jinak jsem si koupila nějakou vánoční edici, je to 50 tablet + nehtová kůra zdarma, tak i kdyby nic jiného, tak jsou tam nějaké dva výživné laky na nehty a to já ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabi1
0-7
0-7


Založen: 6.5.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Já osobně mám s Viadermem výbornou zkušenost. A koukám že většina z vás také Smile Beru jej aktuálně a musím jen dodat, že když jsem ho brala naposledy, pomohl mi, ale vůbec mi nechutnal (nesnáším chuť rybího tuku). No a nyní jsem mile překvapena, že s jeho chutí udělali velký pokrok, dá se jíst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:26 pm    Předmět: Re: viaderm Citovat

Jadesss napsal:
Měla sem a nic...Osobně už těmhle potravinovým doplňkům od Walmarku nevěřím a hlavně se mi podařilo si několik podobných výrobků v lékárně prohlédnout a porovnat a měl nejméně učinné látky oproti ostatním stejné cenové kategorie...akorát tahají z lidí peníze a kvalita žádná.... Confused


Mám stejný pocit. Měla jsem Viaderm několikrát. Porovnání Cena => Výkon je to tahání peněz z lidí a efekt není zas až takový jak jsem čekala. Myslím, že lepší službu dělá ten Pangamin a lépe ho tělo přijímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UhelnaSloj
8-20
8-20


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st září 14, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Mně osobně Viaderm nepomohl vůbec (užívala jsem jej, myslím, dva měsíce). Výsledky se dostavily až po Biosilu Plus, a to na nehtech a řasách. Ještě by mi mohl pomoci na vlasy a bylo by to úplně geniální. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy1
0-7
0-7


Založen: 11.11.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Biosil plus jsem taky zkoušela. Je sice levný, ale tomu asi odpovídá i jeho složení. To je úplně základní a spíše pro podporu zdravých vlasů a nehtů. Pokud má člověk problémy, tak nepomůže, na vlasy určitě ne. Jak už jsem jednou psala u mně teď rozhodně vede výživa donna hair. Cena je zhruba stejná jako u viadermu, akorát že viaderm je jen na 1 měsíc a donna hair na 3 měsíce. Stačí ji totiž užívat jednou denně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

Wendy 1: Řekla bych, že když má člověk opravdu problémy, je hlavně důležité vědět, z ČEHO ty problémy má. Když jsou ty problémy třeba ze špatné funkce štítné žlázy, pomůže mu spravení funce štítné žlázy a zahrabat se může jít nejen Biosil, ale i Donna Hair. Pokud člověk trpí lehkým nedostatkem Biotinu (který v Biosilu je), věřila bych, že v kombinaci se správnou stravou mu ten Biosil i pomoct může...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.