chlorella
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e3c76e0dba45ee8d5b08dea09086d8bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

No jo ,poštovné, to mi taky dost vadí... Mad

Já kupuji přímo tuhle: http://www.vendi.cz/zelene-potraviny.html

Osvědčila se, brala jsem ji já i děcka a minimálně půl roku nikdo z nás neochořel Smile Na podzim ji koupím zas.
Chlorellu dodává víc prodejců, nejlepší je prý kanadská (je nejčistší)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Na chlorellu mám strašné vzpomínky...Pamatuju si, že jsem jela k mé profesorce na harfu domů protože nemohla ten den jet do školy a já měla pět hodin dopoledne individuál právě na nástroj a ve 12:45 mi začínala škola.No a ona mi tam vžycky nachystá nějaký dortík a čaj...no a ted na mě vytáhla tu chlorellu že je to zdravé dala mi do ruky asi 3 nebo 4 tablety a řekla mi že to mám rozkousat, že to chutná jako oříšky a že budu mít pak trochu zelenou pusu.Tak jsem provedla a málem jsem se pozvracela a ještě jsem musela přikyvovat, že je to dobrý..Tím spíš mě to naštvalo, když jsem zjistila, že se to má zapíjet a ona mě donutila to rozkousat blééé Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:33 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
...no a ted na mě vytáhla tu chlorellu že je to zdravé dala mi do ruky asi 3 nebo 4 tablety a řekla mi že to mám rozkousat, že to chutná jako oříšky a že budu mít pak trochu zelenou pusu.Tak jsem provedla a málem jsem se pozvracela a ještě jsem musela přikyvovat, že je to dobrý..Tím spíš mě to naštvalo, když jsem zjistila, že se to má zapíjet a ona mě donutila to rozkousat blééé Embarassed


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Někomu to chutná a rád tabletky kouše, ale já je polykám celé a zapíjím... No to by mě teda nenapadlo, dávat návštěvám chlorellu místo oříšků Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:09 am    Předmět: Citovat

Já Chlorellu brala, bylo mi po ní blbě a pár let poté jí bral jeden ze psů a ten po ní aktivně blil..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:30 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
Na chlorellu mám strašné vzpomínky...Pamatuju si, že jsem jela k mé profesorce na harfu domů protože nemohla ten den jet do školy a já měla pět hodin dopoledne individuál právě na nástroj a ve 12:45 mi začínala škola.No a ona mi tam vžycky nachystá nějaký dortík a čaj...no a ted na mě vytáhla tu chlorellu že je to zdravé dala mi do ruky asi 3 nebo 4 tablety a řekla mi že to mám rozkousat, že to chutná jako oříšky a že budu mít pak trochu zelenou pusu.Tak jsem provedla a málem jsem se pozvracela a ještě jsem musela přikyvovat, že je to dobrý..Tím spíš mě to naštvalo, když jsem zjistila, že se to má zapíjet a ona mě donutila to rozkousat blééé Embarassed


Máš skvělou profesorku. Shocked Very Happy Wink Když já kdysi chodíval k panu profesorovi na soukromé hodiny španělštiny, tak jsem si musel nosit vlastní pití, protože by mu ubylo, kdybych se musel jednou napít u nich... A musel jsem jim šetřit i vodu, takže jsem si na wc zašel vždy na nádraží... Jezdil jsem z Nymburka do Poděbrad. Jestli jsem byl za ty skoro 4 roky u něj na WC tak maximálně 3x? Ani to snad ne...

Mořské řasy konzumovala jedna moje brněnská kamarádka - byla to pro ni pochoutka, kterou nám nabízela, ale u nás se nechytla... Měla je z nějakého speciálního krámu se zdravou výživou, nebyly to tabletky, ale opravdové řasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

Já chlorellu taky užívám, myslím, že je výborná, zlepšuje mi imunitu a podporuje spánek, dřív jsem měla takový lehký spaní a teď spím jak dudek Smile ale hlavně jsem ji začla brát kvůli obsahu železa, bohužel na pilulky z lékárny mám alergii Sad kupuju si od značky GreenWays, ta byla teď 2. na světě ve své kvalitě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Já jsem chlorellu objevila díky jednomu vláknu na tomhle fóru - nejím ji teda samotnou, ale v kombinaci se sušenejma pivovarskejma kvasnicema, ten přípravek se jmenuje Algamin (a je to nějaká odnož Pangaminu)- a fakt můžu doporučit. Akorát ho málokdy mají, ale v některých lékárnách jsou ochotní ho objednat (v tom případě si rovnou řekněte o větší balení, to malé je jenom na pár dnů) - a taky jde snad objednat na www.pangamin.cz A musím říct, že mi to moc vyhovuje. Ale taky si říkám, že by měly bejt přestávky - asi to budu kombinovat třeba vždycky po měsíci na pár dní v mezidobí s rakytníkovým sirupem nebo něčím takovým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Rakytníkový sirup chutnal jak meruňky Smile ale rychle zmizel, teď mám olej a sušenej Smile na tu chlorellu se teda ještě poptám, už ji beru tak 2 měsíce Smile abych zase něco nepřepískla Smile myslím, že ale uškodit rozhodně nemůže..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Rakytníkový sirup chutnal jak meruňky Smile ale rychle zmizel, teď mám olej a sušenej Smile na tu chlorellu se teda ještě poptám, už ji beru tak 2 měsíce Smile abych zase něco nepřepískla Smile myslím, že ale uškodit rozhodně nemůže..


Mimo téma: docela by mě zajímalo na co je ten rakytníkový sirup,párkrát jsem ho už viděla tak ať si zas nekoupím něco o čem nic nevím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Janie napsal:
Rakytníkový sirup chutnal jak meruňky Smile ale rychle zmizel, teď mám olej a sušenej Smile na tu chlorellu se teda ještě poptám, už ji beru tak 2 měsíce Smile abych zase něco nepřepískla Smile myslím, že ale uškodit rozhodně nemůže..


Mimo téma: docela by mě zajímalo na co je ten rakytníkový sirup,párkrát jsem ho už viděla tak ať si zas nekoupím něco o čem nic nevím Wink


Toto píše Weleda o rakytníkovým sirupu Smile
Bobule rakytníku jsou bohaté na vitamín C a další cenné vitamíny a antioxydanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy), které hrají důležitou roli při ochraně buněk. Tyto vlastnosti činí z rakytníkového sirupu opravdový elixír vitality. BIO rakytníkový sirup posiluje obranyschopnost organismu, a to zvláště v časech zvýšené tělesné a duševní námahy nebo při nepříznivém počasí. Sirup se vyrábí šetrnými metodami z čerstvých, na slunci uzrálých plodů rakytníku a díky přírodnímu přislazení nabízí osvěžující chuť a posílení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.