chlorella
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=abe1d56a9b3ce36cccfffc339c6d0de9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Jéé tak to zní vážně pěkně,asi si ho pořídím protože musím posílit obranyschopnost a ten betakaroten alespoň nebudu muset užívat v tabletkách Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Mně teda trochu odlil taťka, takže ani nevím, od jaké značky to kupoval, ale chuť byla příjemná, malinko kyselkavá Smile a prevence je důležitá, takže si jdu najít svůj sušenej rakytník, na vitamín C je to opravdu bohatý zdroj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Já chlorellu taky užívám, myslím, že je výborná, zlepšuje mi imunitu a podporuje spánek, dřív jsem měla takový lehký spaní a teď spím jak dudek Smile ale hlavně jsem ji začla brát kvůli obsahu železa, bohužel na pilulky z lékárny mám alergii Sad kupuju si od značky GreenWays, ta byla teď 2. na světě ve své kvalitě...



Taky si kupuji chlorellu od Green Ways a konečně se mi podařilo přesvědčit i moji druhou polovičku aby ji začal brát. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

Tak ja som si dnes kupil chlorellu.Je od firmy Health Link.Vyzera to zaujimavo,som zvedavy ze aky ucinok to bude mat..Vy,co ste ju uzivali,alebo uzivate,ma to neaky vplyv na kvalitu,rast,vypadavanie vlasov?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

no tak chlorella se dá koupit normálně v lékárně,mamka tam totiž pracuje a ta mi vždycky nosila chlorellu od firmy favea,je česká,vyráběná tzv.mikronizací,celkově jsou na tu firmu dobré ohlasy,má dobré výrobky..a jinak já myslím,že chlorella je právě sladkovodní řasa,ne?mořské jsou takové ty japonské wakame a spol.co se do nich balí sushi..

a jinak teď zkouším od pargavitu algamin,což je pangamin a chlorella,což mi přijde jako super kombinace,že to člověk nemusí jíst zvlášť Very Happy a navíc je to přírodní,takže snadno vstřebatelné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
..Vy,co ste ju uzivali,alebo uzivate,ma to neaky vplyv na kvalitu,rast,vypadavanie vlasov?? Wink


Těžko říct, vlasy mi předtím moc nepadaly, na kvalitu mi spíš pomohl Biohar a lopušák...chlorella mi pomohla tvrdě spát, a posílit imunitu, možná i pročistit, ale do střev si teda nevidím :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Holky a neznáte nějaké tabletky s mořskými řasami? Popřípadě firmu a jak se jmenují. Já si sice do jídla občas sypnu Nori vločky ale chtěla bych to podpořit i jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

toz jsem si vcera taky koupila chlorellu, zatim jsem mela na zkousku jen jednu tabletku, protoze uz par dnu piju silicea balzam- ten obsahuje kremik. a Chlorella taky, tak to nechcu moc hrotit,takze zatim budu zobat male davky. nez dopiju silicea. Koupila jsem ji ve zdrave vyzive, je tam 700 tablet za necele petikilo Smile tak jsem zvedava, co to se mnou bude delat =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika74
41-80
41-80


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Holky a neznáte nějaké tabletky s mořskými řasami? Popřípadě firmu a jak se jmenují. Já si sice do jídla občas sypnu Nori vločky ale chtěla bych to podpořit i jinak.

Mně kamarádka doporučila spirulínu - není to mořská řasa, ale sladkovodní (celkem levně např. zde http://www.lekarna.cz/bio-spirulina-500mg-tbl-300/ ) Předtím užívala i chlorellu a spirulína prý má lepší detoxikační účinky. Takže se na ni taky chystám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Spirulinu jsem taky zkoušela. Koupila jsem si od každé malé balení-jedno s chlorellou a druhé se spirulinou a kombinovala to. Je pravda že spirulina je levnější a má větší tabletky. Teď mám doma ještě zásobu chlorelly(koupila jsem výhodně 2500 tablet-no výhodně-bylo to asi za dva tisíce Very Happy ). Takže až dopotřebuju tak zkusím zase tu spirulinu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.